2016



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
02.01. Bílovec 132 GM Cvek, Robert CZE 2533  7½ z 9  tabulka
20.02. Frýdek-Místek 93 Mucha, Piotr POL 2199  7½ z 9  tabulka
27.02. Hrabůvka 117 FM Burdalev, Kirill UKR 2375  7½ z 9  tabulka
12.03. Petřvald 140 FM Lys, Josef CZE 2189  7½ z 9  tabulka
19.03. Havířov 90 IM Plát, Vojtěch CZE 2575  8 z 9  tabulka
02.04. Bohuslavice 185 IM Plát, Vojtěch CZE 2569  7½ z 9  tabulka
09.04. Polanka n/O 82 IM Bureš, Jaroslav CZE 2438  7½ z 9  tabulka
23.04. Šenov 92 FM Sobek, Jaroslav CZE 2159  7½ z 9  tabulka
931
rapid tour 2016
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2016

Kategorie bez omezení
BílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n/OŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1FMMalík, JanCZE2312ŠK Slavoj Poruba6,5116,5106,567,527,046,0217,0328,02
2FMSobek, JaroslavCZE2261ŠK Karviná5,0455,5206,5135,5297,036,5175,5187,5127,51
3IMKlíma, LukášCZE2324ŠK Slavoj Poruba6,0177,026,577,036,575,5416,577,0327,52
4IMVesselovsky, SergueiCZE2346Beskydská šachová škola5,5237,036,597,057,076,01127,53
5Piesik, PiotrPOL2292Beskydská šachová škola7,047,026,0227,0227,02
6FMVrána, FrantišekCZE2231ŠK Staré Město6,0126,5107,067,0226,52
7FMBřečka, IvanCZE2318TJ Ostrava6,5126,566,5116,5106,587,096,566,5526,55
8FMLys, JosefCZE2214ŠK Karviná6,0195,5267,516,0126,0284,5416,5626,01
9Krajina, AlešCZE2177ŠK HM Ostrava6,0166,0136,0217,066,596,096,5726,06
10IMMichenka, JozefCZE2323ŠK HM Ostrava6,0156,586,0185,5276,566,5146,01225,56
11Bureš, MartinCZE2089Baník Havířov6,0175,0396,5126,0137,0126,0135,52225,512
12Řezníček, MarcelCZE2030ŠKTP Hrabyně7,076,585,5285,5226,0325,52125,07
13FMFiřt, StanislavCZE2228ŠK HM Ostrava5,5255,5377,085,5187,0135,52225,08
14Zimniok, LubomírCZE2122ŠK Karviná5,5365,0286,5126,0256,5106,0266,0115,03625,010
15Didi, JanCZE2064TJ Ostrava6,0214,0595,5346,5146,5196,0125,52025,012
16FMPacl, VáclavCZE2122TJ Slovan Havířov5,5306,0185,5296,5166,0115,5435,02924,011
17Štěpán, PatrikCZE2001Beskydská šachová škola6,0206,556,0185,05823,55
18Jelínek, MarekCZE2092TJ Ostrava5,5246,5115,5315,5166,0335,5235,52123,511
19FMČempel, JaroslavCZE2150Slezan Opava5,0486,0146,0175,0455,5195,0614,5386,01423,514
20Kuchař, MatějCZE2067Beskydská šachová škola5,5405,0306,5136,03023,013
21Potomák, VladimírCZE2167ŠK Slavoj Poruba5,5315,5326,0176,01423,014
22Kaňáková, NatálieCZE2064Beskydská šachová škola5,5385,5235,5286,0216,0365,02623,021
23Trombík, KarelCZE2011ŠK HM Ostrava5,0426,5115,0536,01722,511
24Veselý, MartinCZE2102TJ Ostrava5,0536,5146,0345,03122,514
25Kaňák, FilipCZE2027Beskydská šachová škola5,5415,5226,0234,5845,52422,522
26IMBureš, JaroslavCZE2396ŠK Mahrla Praha6,5107,047,5121,01
27GMVelička, PetrCZE2418ŠK HM Ostrava7,046,5156,5520,04
28Weissmann, LukášCZE2111Sokol Dobrá5,5266,0206,01317,513
29CMVykydal, FrantišekCZE2128ŠK Lokomotiva Brno5,5266,0386,01417,514
30Baier, PavelCZE2111Baník Havířov6,0225,5246,01517,515
31Trapl, DaliborCZE2168SK Loko Praha5,5286,0165,02716,516
32IMPlát, VojtěchCZE2473ŠK JOLY Lysá nad Labem8,017,5115,51
33Káňa, PavelCZE2046ŠK Karviná5,0494,5426,01615,516
34Dostál, RadimCZE2051ŠK Slavoj Poruba5,0295,5204,53915,020
35FMBurdalev, KirillUKR2336ŠK Lokomotiva Brno7,517,0414,51
GMCvek, RobertCZE25201. Novoborský ŠK7,517,0814,51
37FMTymrakiewicz, RafalPOL2314TŽ Třinec7,047,0214,02
38FMAdámek, JiříCZE2342ŠK Slavoj Poruba7,057,0314,03
39Mucha, PiotrPOL2147KSz HETMAN Katowice7,516,01913,51
40Mrva, MarekCZE2203TJ Ostrava6,597,0413,54
41Šindler, MichalCZE2196SK Loko Praha6,0187,0713,07
42Závůrka, RomanCZE2183SK Prostějov6,5146,51813,014
43Šplíchal, StanislavCZE2171TJ Ostrava5,5296,5512,05
44Podlesný, PavelCZE2093Baník Havířov5,5272,0854,54712,027
45Židek, VáclavCZE2176Slezan Opava5,0446,5811,58
46FMValenta, VítCZE2064TJ Sokol Velké Losiny6,0105,52311,510
47Dobeš, LuděkCZE2006ŠK Slavoj Poruba5,0475,53910,539
48IMZwardoň, VojtěchCZE2446Beskydská šachová škola7,527,52
49IMŠimáček, PavelCZE2436ŠK Zikuda Turnov7,027,02
50IMSosna, JanCZE2345ŠK Slavoj Poruba7,037,03
GMAndreev, EduardUKR24587,037,03
52FMZabystrzan, PavelCZE2296SK Slavia Orlová7,047,04
53IMZpěvák, PavelCZE2382Tatran Litovel7,057,05
54FMMudrák, JosefCZE2294Slavia Kroměříž7,067,06
55Vaněk, LadislavCZE2219Tatran Litovel7,0107,010
56IMKriebel, TadeášCZE24671. Novoborský ŠK7,0117,011
57FMRabatin, JakubCZE2316Beskydská šachová škola6,576,57
58WIMSemenova, ElenaCZE22076,586,58
Roubalík, JakubCZE2399ŠK Zlín6,586,58
60Koutný, PetrCZE2126TJ Vlčnov6,596,59
IMBabula, MilanCZE2234TŽ Třinec6,596,59
62Kičmer, PetrCZE2199Baník Havířov6,5136,513
63Sieber, MartinCZE2072TJ Slovan Havířov6,5156,515
64Orzechowski, JacekPOL2209KSz Silesia Racibórz6,5166,516
65Záleský, KarelCZE2046Slezan Opava6,5206,520
66Koziol, KamilPOL2237MKSz Rybnik6,0156,015
IMDmitrenko, ViktorUKR22866,0156,015
68Horváth, TomášCZE2027SK Slavia Orlová6,0166,016
69Sojka, AlešCZE2121Slavia Kroměříž6,0196,019
70Solný, MichalCZE2001Orel Opava6,0226,022
71Muratidis, NikosCZE2174Slezan Opava6,0236,023
72Banasik, KrzysztofPOL2271LKS ZARZEWIE Prudnik6,0246,024
73Gnida, PatrikCZE2074TJ Zlaté Hory6,0256,025
74Zpěváková, JanaCZE2022ŠK Staré Město6,0276,027
75IMČervený, MartinCZE2423ŠK JOLY Lysá nad Labem6,0296,029
76Semerák, PavelCZE2062TJ Náchod6,0376,037
77Chlevišťan, JakubCZE2157ŠK Slavoj Poruba5,5195,519
Novosadová, KristýnaCZE2231Beskydská šachová škola z.s.5,5195,519
79Kubík, MichaelCZE2185Beskydská šachová škola5,5215,521
80Juříček, StanislavCZE2091Zbrojovka Vsetín5,5245,524
81Kubicka, AnnaPOL2043TMS Roszada Gliwice5,5255,525
82Bilczewski, KacperPOL2008UKS Ognisko Rydułtowy5,5275,527
83Navrátil, JiříCZE2051TJ ŠK DUE POP Uničov5,5395,539
84Rakús, PavelCZE2135ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5405,540
85Drastich, TomášCZE2054SK Slavia Orlová5,5415,541
86Matoušek, PetrCZE2157Sokol Přemyslovice5,5425,542
87Dzierzak, RadoslawPOL2203PSSz Pszczyna5,0335,033
88Obrusnik, MichalPOL2276KSz Silesia Racibórz5,0525,052
89Beneš, MiroslavCZE2072ŠK Zlín5,0565,056
FMJedlička, AlešCZE22682222 ŠK Polabiny5,0565,056
91Melich, JindřichCZE2027TJ Praha-Pankrác5,0635,063
92Pohludka, OndřejCZE2051ŠK Šenov4,5544,554
93Vysoglad, PetrCZE2025Beskydská šachová škola4,5584,558
94Kudla, RichardCZE2027ŠK Slavoj Poruba4,5594,559
95Weczerek, MarekCZE2035ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5864,586
96Vacek, AntonínCZE2039TJ Ostrava3,51013,5101
Kategorie do 2000
BílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n/OŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Hurta, JiříCZE1773ŠK HM Ostrava4,0555,5365,0336,0353,5606,51023,010
2Vágner, LadislavCZE1944TJ Studénka4,5666,0246,0195,5255,06722,519
3Blümelová, ZdeňkaCZE1982Slavia Kroměříž5,0365,5354,5876,5921,59
4Beluská, TerezaCZE1944Beskydská šachová škola5,5354,0514,5545,5446,01721,517
5Sikora, MatoušCZE1871Rychvaldský spolek šachový 19455,5365,5385,5215,03421,521
6Šrámek, OndřejCZE1832SK Slavia Orlová5,0506,0264,5435,5485,03321,526
7Špála, JiříCZE1835TJ Ludgeřovice4,0864,5535,5305,5284,5974,5435,52421,024
8Kozelský, MarekCZE1967ŠK Šenov5,5335,0375,0435,5424,5464,5835,0305,02921,029
9Zimniok, ZdeněkCZE1815ŠK Karviná4,5676,0234,5495,07420,023
10Tyleček, DrahomírCZE1902TJ Ostrava5,5386,0244,5404,010820,024
11Mrázek, RomanCZE1908ŠK Karviná5,0555,0485,0315,0645,04020,031
12Cyroň, KarelCZE1732Rychvaldský spolek šachový 19455,0575,0395,0445,0544,5474,5935,0354,54220,035
13Broskevič, LumírCZE1760ŠK Šenov4,0894,5694,5705,0395,5515,0374,54620,037
14Novotný, RadimCZE1882nSlavoj Český Těšín5,0444,0785,5295,0554,05119,529
15Hanák, TomášCZE1713Rychvaldský spolek šachový 19455,0414,5684,5644,5445,02819,028
Petrov, NikolajCZE1757ŠK Šenov3,5994,0524,5635,0554,0534,01145,0284,54819,028
17Opluštil, JiříCZE1735Spartak Bílovec4,0835,0354,0725,0574,0504,01184,5444,54119,035
18Kutálek, JanCZE1732ŠK Karviná4,5485,0494,0825,55019,048
19Bienek, PetrCZE1839TJ Nový Jičín4,0815,0404,5574,0525,03018,530
20Nešpor, IvanCZE1770ŠK Šenov4,0794,0565,0414,0774,5964,0485,03118,531
21Kotlář, JarmilCZE1918ŠK Šenov5,5434,5554,5424,05018,542
22Rechtenberg, KarelCZE1850Beskydská šachová škola5,5264,0734,0804,0554,01304,55518,026
23Čáp, ŠimonCZE1796VOKD Poruba4,5604,5464,0714,0535,03518,035
24Balogh, MilanCZE1853TJ Ostrava4,0904,5564,5625,07718,056
25Bíža, MiroslavCZE1737Tatra Kopřivnice4,0764,5675,0374,01203,0664,06017,537
26Dvořák, VladimírCZE1979SK ROŠÁDA Prostějov6,0314,5406,01816,518
27Třetina, ZdeněkCZE1718TJ Mariánské Hory3,01084,5634,0514,01313,5624,05916,551
28Halacz, MartinCZE1819Tatra Kopřivnice3,5684,0524,0494,54416,044
29Šrámek, VojtěchCZE1848SK Slavia Orlová4,5585,5305,54715,530
30Gavroň, LadislavCZE1710ŠK Šenov3,5884,5713,5704,06415,564
31Tkadleček, PetrCZE1754T.J. Frenštát pod Radhoštěm4,5614,5655,52514,525
32Prucek, LadislavCZE1855Sokol Přemyslovice5,0465,0404,59214,540
33Šrámek, TomášCZE1969Viktorie Bohumín4,5525,5274,05714,027
34Repák, JanCZE1709TJ Ostrava4,0875,0705,03914,039
35Štec, FrantišekCZE1923TJ Spartak Přerov5,0454,0464,54313,543
36Brácha, PavelCZE1878SK ROŠÁDA Prostějov3,01485,0325,03813,032
37Pšenička, PavelCZE1994HTJ Odra Ostrava7,055,52012,55
38Káňa, ZdeněkCZE1765nTatra Kopřivnice4,0934,0554,54512,545
39Hasinski, KrystianPOL1860TS Kuznia Rybnik6,0166,02012,016
40Macek, OldřichCZE1720T.J. Sokol Šumperk4,01154,0584,05612,056
41Nováček, PavelCZE1962TJ Mariánské Hory5,0766,01511,015
42Čížek, PetrCZE1929ŠK Šenov5,5345,52611,026
43Olšar, ZdeněkCZE1952SK Slavia Orlová5,5335,53111,031
44Nehyba, MartinCZE1805Sokol Skalička5,0346,03911,034
45Staněk, StanislavCZE1985Jezdci Jundrov5,5155,02510,515
46Podlesný, PetrCZE1961Baník Havířov4,5715,52710,027
47Vlachopulos, GeorgisCZE1883Sokol Vrbno p/P5,0505,06610,050
48Pavera, VítCZE1987Orel Opava5,0525,07210,052
49Matlocha, LubomírCZE1799ŠK Jeseník4,5655,0379,537
50Kantor, PavelCZE1888ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova4,5455,0739,545
51Folta, FrantišekCZE1816TJ Nový Jičín4,5725,0479,547
Brezík, PetrCZE1842Rychvaldský spolek šachový 19454,5625,0479,547
53Gemsa, PavelCZE1856ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5605,0659,560
54Bergloviec, JanCZE1865ŠK POGO Budišov n/B.4,5705,0629,562
55Havelka, OndřejCZE1880MŠŠ Interchess5,0314,01109,031
56Neumann, FilipCZE1822SK Slavia Orlová4,0775,0549,054
57Malinovský, PetrCZE1955Lokomotiva Krnov4,0925,0699,069
58Kriebel, RudolfCZE1822ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,0513,5828,551
59Jaššo, SlavomírCZE1795ŠK POGO Budišov n/B.4,5654,01078,565
60Kondula, DominikCZE1758ŠK Slavoj Poruba4,0854,0538,053
61Stania, PetrCZE1779Slezan Opava3,5964,51008,096
62Rybka, MartinPOL1904UKS Ognisko Rydułtowy6,0226,022
63Bulawa, MarekCZE1957Baník Havířov5,5175,517
64Hričko, MartinCZE1940TJ Slovan Havířov5,5235,523
65Tvrdý, PetrCZE1872Sokol Dobrá5,5255,525
66Cvik, ŠtěpánCZE17935,5305,530
67Jecha, PetrCZE19562222 ŠK Polabiny5,5325,532
Rafaja, MarekCZE1985ŠK Holešov5,5325,532
69Semančík, DavidCZE1772Rychvaldský spolek šachový 19455,5335,533
70Walica, RomanCZE1942SK Slavia Orlová5,5355,535
71Adamczyk, PiotrPOL1743UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5375,537
Chmelař, ZdeněkCZE1913Sokol Vizovice5,5375,537
73Wanot, AlešCZE1917SK Slavia Orlová5,5405,540
74Fiala, RadovanCZE1839ŠK Hošťálkovice5,5425,542
75Nytra, PetrCZE1786SK Slavia Orlová5,5455,545
76Melecký, JaroslavCZE1977ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5465,546
77Muller, LeoCZE1800Orel Opava5,5495,549
78Mysiak, JurajSVK18315,0325,032
Krampol, VladimírCZE1838SK Stonava5,0325,032
80Pazdziora, TadeuszCZE1739SK Stonava5,0345,034
81Bražina, DavidCZE1958Baník Havířov5,0355,035
82Fryda, DominikCZE1700ŠK Lokomotiva Brno5,0365,036
83Gnojek, PetrCZE1713Beskydská šachová škola5,0425,042
84Gřesová, ZuzanaCZE1774Beskydská šachová škola5,0435,043
85Konečný, VladimírCZE1856ŠK Karviná5,0445,044
86Orzechowski, KrzysztofPOL1708UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0465,046
87Jaroš, BohumilCZE1918TJ Mariánské Hory5,0485,048
88Kol´ba, AnastasiyaUKR19555,0515,051
89Malinowski, DamianPOL1969WKSz Hetman Wrocław5,0575,057
90Kovács, ViliamCZE1795Orel Opava5,0595,059
91Chwistek, KarelCZE1922Slezan Opava5,0605,060
92Crha, BřetislavCZE1721Rychvaldský spolek šachový 19455,0615,061
93Chrobak, PiotrPOL1824KSz Silesia Racibórz5,0685,068
94Jureček, DanielCZE1858Orel Opava5,0715,071
95Godovský, JiříCZE1838SK Kravaře5,0785,078
96Szotkowski, BohuslavCZE1830ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova5,0795,079
97Ramian, ZdeněkCZE1724TJ Mariánské Hory5,0815,081
98Eichler, BřetislavCZE1715ŠK Lokomotiva Brno4,5414,541
99Kaňovský, JanCZE1773Tatra Kopřivnice4,5504,550
100Halámka, PavelCZE1752nSlovan Ostrava4,5514,551
101Cieslak, WiktoriaPOL18444,5594,559
102Zdráhal, VáclavCZE1902TJ ZČE Plzeň4,5624,562
103Vinklárek, RobertCZE1824TJ Nový Jičín4,5634,563
104Pasieka, MarcinPOL1764SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry4,5644,564
Albertovič, LukášCZE1925ŠK Slavoj Poruba4,5644,564
106Ludvíček, JosefCZE1913SK Boršice4,5674,567
107Lamper, VlastimilCZE1912ŠK Rajnochovice4,5684,568
108Oborný, LuborCZE1929ŠK Slavoj Poruba4,5694,569
109Kalmár, MartinCZE1941Viktorie Bohumín4,5754,575
110Sobek, MartinCZE1902ŠK Karviná4,5854,585
111Milián, MilanCZE1863Sokol Vrbno p/P4,5884,588
112Bělka, LubomírCZE1965ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5894,589
113Skočík, MarekCZE1835Dynamo DP Ostrava4,5904,590
114Kraus, PetrCZE1842TJ Zlaté Hory4,5984,598
115Vlček, AntonínCZE1822TJ Vítkov4,5994,599
116Vavřínek, RadomírCZE1750ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,51014,5101
117Depta, TomášCZE1796Dynamo DP Ostrava4,0474,047
118Kotouček, JiříCZE1709Baník Havířov4,0564,056
119Holeček, VladimírCZE1903Beskydská šachová škola4,0574,057
120Lišťák, BřetislavCZE1725nSokol Polanka n/O4,0594,059
121Brzezny, PetrCZE1794Rychvaldský spolek šachový 19454,01094,0109
122Hudský, MilošCZE1774TJ Zlaté Hory4,01124,0112
123Milián, MilanCZE1778ŠK POGO Budišov n/B.4,01134,0113
124Glinz, LeoCZE1753SK Kravaře4,01294,0129
125Vaníček, MichalCZE1824Beskydská šachová škola3,5663,566
126Šálek, JosefCZE1790nSlovan Ostrava3,5783,578
127Mladějovský, MiroslavCZE1752nSlovan Ostrava3,5803,580
128Maňuch, MiroslavCZE1758nŠK Slavoj Poruba3,5983,598
129Hromádka, JaromírCZE1725TJ Mořkov3,51033,5103
130Pisz, BřetislavCZE1793nSK Stonava3,0793,079
131Kovář, OldřichCZE1989ŠK HM Ostrava3,0803,080
132Bukový, JosefCZE1791nBaník Havířov0,01400,0140
Kategorie do 1700
BílovecFrýdek-MístekHrabůvkaPetřvaldHavířovBohuslavicePolanka n/OŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Štefaník, MarekCZE1507TJ Ostrava4,0775,0343,5815,5435,07519,534
2Gajda, RostislavCZE1357VOKD Poruba4,0784,5494,0755,5343,5654,510418,534
3Kureš, MichaelCZE1540ŠK Lokomotiva Brno5,0544,0544,5665,05318,553
4Schoffer, MartinCZE1706nŠK Šenov4,5744,0614,5615,0493,0734,01193,0674,06218,049
5Kořínek, JaroslavCZE1658TJ Mariánské Hory4,0914,5694,0583,01494,5454,55317,545
6Kubelka, JaroslavCZE1533TJ Fulnek3,01174,0623,01004,5733,5635,0802,57717,062
7Machura, JaroslavCZE1363Bílovec3,01093,5672,51105,0513,5663,01623,0743,57215,551
8Glacner, KarelCZE1616ŠK Bystrc Oilers3,01153,01025,0584,0543,01473,5613,07815,554
9Przybyla, LukášCZE1251nŠK Karviná4,0924,0603,01564,0573,56815,557
Píša, LubomírCZE1669TJ Studénka3,01194,0643,5974,0874,0572,51713,0692,08715,557
11Sudolský, JanCZE1589VOKD Poruba3,01133,5713,01014,0883,5693,01514,06115,061
12Tyrlík, RostislavCZE1266nŠK Karviná3,5783,01054,5764,01331,08115,076
13Falhar, BřetislavCZE1238nSpartak Bílovec3,51053,5743,5984,0833,0743,01663,5633,57414,563
Šerek, OndřejCZE1431nTJ Fulnek3,5974,0633,5893,56414,563
15Štefaník, PetrCZE1423Tatra Kopřivnice3,01103,5753,5924,0843,0763,01633,0703,57114,570
16Pirhala, LadislavCZE1393Dynamo DP Ostrava3,51043,5733,5873,0724,01272,5793,08314,572
17Kaňák, MatyášCZE1146Beskydská šachová škola3,51063,0834,0813,514314,081
18Hruška, StanislavCZE1382ŠK Šenov2,01253,51024,0623,01533,0723,07713,562
19Hýl, MiroslavCZE1391ŠK Petřvald u NJ2,01282,5862,51094,0863,0773,0763,57313,573
20Bošňák, OndrejCZE1500VOKD Poruba3,5763,5933,51082,5783,07613,576
21Macura, JiříCZE0nereg.4,51055,0363,56713,036
22Bohdal, KarelCZE1229nSpartak Bílovec3,01113,0823,5913,01113,56513,065
23Ruiz, MiguelCZE1100nSokol Vítkovice2,0913,01143,5714,06612,566
24Chlevišťan, JaromírCZE1496VOKD Poruba2,51233,5953,0683,08412,068
25Kubiczek, MichalCZE1050nVOKD Poruba2,51223,5994,0902,08812,088
26Kolařík, TomášCZE1646ŠK Hošťálkovice3,51023,5844,05611,056
27Malina, RomanCZE1583nŠK Slavoj Poruba3,5864,0953,56411,064
28Bořuta, JanCZE0nereg5,0384,51039,538
29Šoki, ZdeněkCZE1798nSokol Vítkovice5,0334,0589,033
30Demko, RobertCZE1695MŠŠ Interchess4,5664,5949,066
31Peterek, ZbyněkCZE1000TJ Ostrava3,01573,0753,0829,075
32Gruszka, AlešCZE1646SK Slavia Orlová4,0794,5458,545
33Kympergr, VojtěchCZE1469TJ Spartak Přerov3,01122,01283,51408,5112
34Cibulka, MichalCZE1581nSlezan Opava4,5503,5838,050
35Mokroš, RadomírCZE1465nSokol Vítkovice4,0544,0658,054
36Mikesch, DaliborCZE1423MŠŠ Interchess4,5753,51418,075
37Šidelko, RichardCZE1453ŠK Karviná4,0853,5687,568
38Peška, JanCZE1574nŠK Hošťálkovice4,5733,0737,573
39Gemsová, TerezaCZE1388ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,0883,51387,588
40Štefan, AlešCZE1654nSlovan Ostrava3,5903,5697,069
41Černý, JanCZE0ŠK Šenov3,01183,0811,0917,081
Karásek, JaroslavCZE1639nŠK GOBE Píšť4,01213,0817,081
43Šumský, MiroslavCZE0ŠK Šenov3,01202,0862,0897,086
44Bystroň, VladislavCZE1577Baník Havířov4,0612,5856,561
45Babiš, ZdeněkCZE1561nSpartak Bílovec3,5963,0716,571
46Walach, IvoCZE0ŠK Šenov4,0982,5866,586
47Miklosz, MichaelCZE1365TJ Ostrava3,51073,01656,5107
48Neumann, KarelCZE1356SK Slavia Orlová2,51114,01346,5111
49Oborný, TomášCZE1094nTJ Ostrava3,5692,51086,069
50Burda, JosefCZE02,5823,5756,075
51Kudláček, MartinCZE1119nŠK Šenov3,01163,0786,078
52Dudová, PavlínaCZE1223Beskydská šachová škola3,0843,01526,084
53Bober, MateuszPOL1509TS Kuźnia Rybnik5,5275,527
54Trifonov, DanielCZE1250nTJ Nový Jičín2,51243,01045,5104
55Beran, DanielCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01133,51075,5107
56Mavrev, DavidCZE1566Beskydská šachová škola5,0325,032
57Vantuch, LucianCZE1638Beskydská šachová škola5,0385,038
58Kopec, LadislavCZE1556TJ Ostrava5,0465,046
59Pekárek, AlešCZE1561SK Slavia Orlová5,0505,050
60Adamczyk, ZuzannaPOL1660UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0525,052
61Galuszka, TomaszPOL1618UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0565,056
62Novák, JanCZE1484SK Slavia Orlová5,0595,059
63Kijonka, OndřejCZE1307SK Slavia Orlová5,0605,060
64Šidelko, SamuelCZE0ŠK Karviná2,01323,0795,079
65Golis, PetrCZE0Sokol Polanka n/O2,0803,0805,080
66Šidelko, BartolomějCZE0ŠK Karviná2,51262,5835,083
67Klega, TomášCZE0ŠK Šenov2,01311,0872,0905,087
68Kubiczek, PetrCZE0VOKD Poruba1,01322,01162,01360,0925,092
69Semančík, JiříCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01143,01235,0114
70Brückmann, Jan GregorCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01153,01215,0115
71Stalmach, RichardCZE1665Beskydská šachová škola4,5474,547
72Oczko, ZdeněkCZE1621Baník Havířov4,5484,548
73Folwarczný, JiříCZE0ŠK Inter-Petrovice4,5494,549
74Dworok, MieczyslawCZE1690SK Stonava4,5524,552
75Orzechowski, MichalPOL1605UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,5684,568
76Sekanina, PetrCZE04,5724,572
77Drobny, DawidPOL1227UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,5744,574
78Thiel, AntonínCZE1257nSpartak Bílovec4,5764,576
79Miča, MarekCZE1686Beskydská šachová škola4,5824,582
80Panek, BartoszPOL1468UKS Ognisko Rydułtowy4,5914,591
81Kalinowski, KamilPOL1561KSz Silesia Racibórz4,5954,595
82Suchanek, PaulinaPOL1579KSz Silesia Racibórz4,51024,5102
83Binar, VítězslavCZE1281nOrel Opava4,51064,5106
84Fizerová, LucieCZE1302Beskydská šachová škola4,0584,058
85Kniezková, JitkaCZE1654nBaník Havířov4,0594,059
86Paseka, MatyášCZE1274nBeskydská šachová škola4,0604,060
87Urbanec, DrahomírCZE1513ŠK Šenov4,0634,063
88Fizer, MarekCZE1274Beskydská šachová škola4,0654,065
89Radecki, AdamPOL1668UKS Ognisko Rydułtowy4,0704,070
90Hasterok, MateuszPOL1594Strzelec Strzelce Opolskie4,0744,074
91Navrátilová, AlenaCZE1661TJ ŠK DUE POP Uničov4,0804,080
92Kubelová, SoňaCZE1617Lokomotiva Krnov4,0824,082
93Adamčík, DavidCZE1643TJ Mořkov4,0844,084
94Mrázek, RomanCZE0Rychvaldský spolek šachový 19454,0894,089
95Škulcová, AdélaCZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,0902,01764,090
96Pastír, SamuelCZE1100SK Slavia Orlová4,0914,091
97Kotas, MarianCZE1362SK Slavia Orlová4,0934,093
98Vašička, DavidCZE0nereg.4,0944,094
Bravanský, MichalCZE1104nTJ Ostrava4,0944,094
100Fabík, JanCZE1652nTJ Mořkov4,0954,095
101Novák, TomášCZE1150SK Slavia Orlová4,0964,096
102Sulkowski, DawidPOL1318UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,0974,097
103Tauš, ZdeněkCZE1362MŠŠ Interchess4,0994,099
104Roček, LukášCZE1039nSK Slavia Orlová4,01004,0100
105Křefký, ManfrédCZE1643ŠK GOBE Píšť4,01114,0111
106Fojtík, JosefCZE1643nŠK U Freda Darkovičky4,01164,0116
107Bartkowicz, LukaszCZE1758nTJ Zlaté Hory4,01174,0117
108Nitychoruk, JacekPOL1467KSz Silesia Racibórz4,01224,0122
109Meisel, KarelCZE1713nŠK GOBE Píšť4,01234,0123
110Mlynarczyk, JanPOL1555KSz Silesia Racibórz4,01244,0124
111Vojvodík, RobertCZE1307nOrel Opava4,01254,0125
112Premus, JanCZE1577nSK Kravaře4,01264,0126
113Korbel, RichardCZE1189TJ Slovan Havířov4,01284,0128
114Pokorny , ArturPOL1204KSz Silesia Racibórz4,01324,0132
115Muller, VáclavCZE03,5673,567
116Šebena, PatrikCZE1282nBeskydská šachová škola3,5703,570
Polka, BohumilCZE1606Baník Havířov3,5703,570
118Janotka, OldřichCZE1377Beskydská šachová škola3,5723,572
119Lanča, Petr DavidCZE1474Beskydská šachová škola3,5773,577
120Hotárek, JaroslavCZE1593Slovan Ostrava3,5793,579
121Kováč, LadislavCZE1244nSpartak Bílovec3,01140,5823,582
122Bilczewska, OlgaPOL1616UKS Ognisko Rydułtowy3,5853,585
123Hasterok, ŁukaszPOL1249Strzelec Strzelce Opolskie3,5943,594
124Král, JiříCZE0nereg.3,51003,5100
125Kašpárek, IvoCZE1724nŠK Slavoj Poruba3,51013,5101
126Targosz, JiříCZE0SK Slavia Orlová3,51033,5103
127Demková, EsterCZE1260SK Slavia Orlová3,51043,5104
128Tomanec, SamuelCZE0SK Slavia Orlová3,51053,5105
129Vaněk, TomášCZE1244SK Slavia Orlová3,51063,5106
130Budník, RadekCZE0Rychvaldský spolek šachový 19453,51093,5109
131Roček, MatyášCZE1008nSK Slavia Orlová3,51103,5110
132Kwiatkowski, ZygmuntPOL1628KSz Silesia Racibórz3,51353,5135
133Mlýnek, StanislavCZE1228nŠO U Lípy Malé Hoštice3,51363,5136
134Piechota, KamilPOL1320UKS Ognisko Rydułtowy3,51373,5137
135Skuplík, JaroslavCZE1564nSK Kravaře3,51393,5139
136Radko, JanCZE0HTJ Odra Ostrava3,51423,5142
137Schuppik, MichaelCZE1661nSokol Kobeřice3,51443,5144
138Štěpán, PetrCZE03,51453,5145
139Kubná, LucieCZE1291nSK Kravaře3,51463,5146
140Kohut, OndřejCZE0nereg.3,0753,075
141Haška, FilipCZE1426Beskydská šachová škola3,0793,079
142Hájek, TomášCZE0Baník Havířov3,0803,080
143Gřes, MichalCZE1410Beskydská šachová škola3,0813,081
144Ludvová, MarieCZE1591Sokol Vítkovice3,0853,085
145Hasterok, BogusławPOL0Strzelec Strzelce Opolskie3,01033,0103
146Kristl, MatějCZE1097nTJ Ostrava3,01063,0106
147Beran, LuděkCZE0nereg.3,01073,0107
148Kureš, MiroslavCZE0ŠK Lokomotiva Brno3,01123,0112
149Drastichová, EliškaCZE1103nSK Slavia Orlová3,01133,0113
150Mlátilík, AlexCZE1052nSK Slavia Orlová3,01153,0115
151Slavík, MiroslavCZE1492nTatran Poštorná3,01163,0116
152Mika, TiborCZE1168nSK Slavia Orlová3,01173,0117
153Čeliňák, MartinCZE0nereg.3,01183,0118
154Kaiser, JakubCZE0ŠK Inter-Petrovice3,01193,0119
155Adamczyk, MaciejPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój3,01223,0122
156Mika, OndřejCZE1061nSK Slavia Orlová3,01243,0124
157Kotas, OliverCZE0SK Slavia Orlová3,01253,0125
158Strachota, JanCZE1496ŠK GOBE Píšť3,01503,0150
159Tomíček, AlfonsCZE1875nŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01543,0154
160Janošová, Kateřina AnnaCZE1144ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01553,0155
161Wojtek, GrzegorzPOL0LKS Tworków3,01583,0158
162Křefký, JakubCZE1236ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01593,0159
163Bulenda, RafałPOL1252LKS Tworków3,01603,0160
164Benek, JiříCZE1262nŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01613,0161
165Doniec, MateuszPOL0KSz Silesia Racibórz3,01643,0164
166Strachota, TomášCZE1081nBeskydská šachová škola3,01673,0167
167Zelmanowicz, JacekPOL0Strzelec Strzelce Opolskie3,01683,0168
168Wilczková, HanaCZE1374nBaník Havířov2,5842,584
169Czepiec, RichardCZE1000Beskydská šachová škola2,5872,587
170Odlevák, MarekCZE1236Beskydská šachová škola2,5882,588
171Gemsa, MatoušCZE1668ŠK TJ MSA Dolní Benešov2,51202,5120
172Kondula, JanCZE0nereg.2,51212,5121
173Bravanský, LukášCZE1113nTJ Ostrava2,51272,5127
174Řehánek, PřemekCZE0ŠK U Freda Darkovičky2,51692,5169
175Piotrowski, KrzysztofPOL1272KSz Silesia Racibórz2,51702,5170
176Janeček, MiroslavCZE1454Slezan Opava2,51722,5172
177Kučera, TomášCZE1097nŠK 1935 Bolatice2,51732,5173
178Tlon, MichalPOL0LKS Tworków2,51742,5174
179Glabasňa, TomášCZE1517nSK Kravaře2,51752,5175
180Janotková, KateřinaCZE1177Beskydská šachová škola2,0892,089
181Janotka, JakubCZE1004nBeskydská šachová škola2,0922,092
182Adamčík, JanCZE1408nRychvaldský spolek šachový 19452,01122,0112
183Langer, RudolfCZE1250nSpartak Bílovec2,01262,0126
184Lasák, PetrCZE0nereg.2,01272,0127
185Fabián, PatrikCZE0nereg.2,01292,0129
Kogut, PiotrPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój2,01292,0129
187Lysoň, RadekCZE02,01302,0130
188Stoltny, AgataPOL0TS Kuźnia Rybnik2,01332,0133
189Mrázek , RomanCZE02,01342,0134
190Sekera, VojtěchCZE0SK Slavia Orlová2,01352,0135
191Strojný, PetrCZE02,01372,0137
192Peřina, StanislavCZE1601nSK Kravaře2,01772,0177
193Korbel, JiříCZE1304nTJ Slovan Havířov2,01782,0178
194Sikora, JakubCZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01792,0179
195Grab, MarekPOL0KSz Silesia Racibórz2,01802,0180
196Křefký, OndřejCZE1090nŠK TJ MSA Dolní Benešov2,01812,0181
197Bartková, KarolínaCZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01822,0182
198Kubálková, LeonaCZE0nereg.1,51301,5130
199Harviš, RadimCZE01,51381,5138
200Doležal, PetrCZE01,51391,5139
201Blokscha, VladimírCZE1287nŠK TJ MSA Dolní Benešov1,51831,5183
202Doležel, PetrCZE0ŠK Šenov1,0881,088
203Filipová, VanesaCZE0MŠŠ Interchess1,0931,093
204Oborný, StanislavCZE0TJ Ostrava1,01171,0117
205Janes, MartinCZE1396nSpartak Bílovec1,01311,0131
206Böhmová, AnežkaCZE0TJ Slovan Havířov1,01841,0184
207Melecký, MartinCZE0ŠK TJ MSA Dolní Benešov1,01851,0185
208Hruška, AdamCZE0nereg.0,0890,089
209Hylas, MartinCZE1091nRegion Panda0,0900,090