Spolek Ostrava Chess z.s.
pořádá 6. ročník šachového turnaje

OSTRAVA K-TRIO OPEN 2020

Datum konání:


sobota 1. února 2020


Místo konání:


Kulturní dům K-TRIO,
Dr. Martínka 1439/4,
Ostrava-Hrabůvka


Ředitel turnaje:


Marek Jelínek,
tel.: 603 525 566,
email: marek@ostravskykonik.cz


Hlavní rozhodčí:


R1 David Šimon


Systém hry:


švýcarský systém na 9 kol, 2×13min. + 2sec. na tah,
se zápočtem na FIDE rapid ELO a rapid LOK


Pomocné hodnocení:


při rovnosti bodů rozhoduje střední Buchholz, Buchholz, progress, počet výher, vzájemná partie, los


Časový plán:


07:30 - 08:45prezentace
09:00zahájení
09:15 - 12:151. - 5. kolo
12:15 - 12:45přestávka na oběd
12:45 - 15:156. - 9. kolo
15:30vyhlášení výsledků

Strava:


zajištěna v přilehlé restauraci, objednání obědu při prezentaci


Přihlášky:


do 30. 1. 2020

nebo emailem na adrese: hrabuvka@rapidtour.cz
v přihlášce uveďte: jméno, oddíl, datum narození, rapid FIDE ELO


Vklad:


pro předem přihlášené hráče 100 Kč,
junioři do 18 let a senioři nad 60 let 50% sleva,
nepřihlášení 150 Kč


Ceny:


celkový cenový fond ve výši 13.000 Kč


1. místo3.000 Kč
2. místo2.000 Kč
3. místo1.500 Kč
4. místo1.000 Kč
5. místo1.000 Kč
6. místo500 Kč
7. místo500 Kč
8. místo500 Kč

Nejlepší hráči s FIDE ELO do 1700:


1. místo500 Kč
2. místo300 Kč
3. místo200 Kč

Nejlepší hráči s FIDE ELO do 2000:


1. místo500 Kč
2. místo300 Kč
3. místo200 Kč

Nejlepší Ostravák!!! obdrží 250 Kč.
Nejlepší žena obdrží 250 Kč.
Nejlepší junior do 18 let obdrží 250 Kč.
Nejlepší senior nad 60 let obdrží 250 Kč.


Ceny jsou garantovány a mohou se sčítat.



  • Ostrava-Jih
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Společně tvoříme jih
  • Kulturní zařízení Ostrava Jih

Seznam přihlášených účastníků:

#jménoFEDELOklub
1GMPlát, VojtěchCZE2553ŠK JOLY Lysá nad Labem
2IMZwardon, VojtěchCZE2460Beskydská šachová škola
3FMBurdalev, KirillCZE2334ŠK Dopravní podnik Praha
4IMPiesik, PiotrCZE2304Beskydská šachová škola
5FMTymrakiewicz, RafalPOL2269Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6IMVesselovsky, SergueiCZE2259Beskydská šachová škola
7FMMalík, JanCZE2256Šachový klub HM Ostrava
8IMMichenka, JozefCZE2255Šachový klub Ostrava-Jih
9FMVrána, FrantišekCZE2201ŠK Staré Město
10FMRawicz, KarolPOL2169Stowarzyszenie Gminy Pawłowice
11Krajina, AlešCZE2166Šachový klub HM Ostrava
12FMFiřt, StanislavCZE2163Šachový klub HM Ostrava
13FMBřečka, IvanCZE2162TJ Ostrava
14FMLys, JosefCZE2117Sokol Brušperk
15Milat, PatrikCZE2110ŠK Slavoj Poruba
16Trapl, DaliborCZE2105Šachový klub Loko Praha
17Raszka, JanuszPOL2091Olimpia Goleszów
18FMSobek, JaroslavCZE2081Šachový klub Karviná
19Vysoglad, PetrCZE2068Tatra Kopřivnice
20Orzechowski, JacekPOL2059KSz Silesia Racibórz
21Bureš, MartinCZE2051TJ Ostrava
22Václavík, DavídCZE2049ŠK Slavoj Poruba
23Horváth, TomášCZE2047SK Slavia Orlová
24Samborski, HenrykPOL2042UKS Ognisko Rydułtowy
25Řezníček, MarcelCZE2028ŠKTP Hrabyně
26Václavík, MartinCZE2018ŠK Slavoj Poruba
27Didi, JanCZE2014TJ Ostrava
28Kudla, RichardCZE2001ŠK Slavoj Poruba
29Bakalar, JanSVK2000Slovan Rajecké Teplice
30Neumann, FilipCZE1997TJ Ostrava
31Jelínek, MarekCZE1991TJ Ostrava
32Očkay, TomášCZE1988ŠK Slavoj Poruba
33FMČempel, JaroslavCZE1986ŠK Slavoj Poruba
34Urbaník, LukášSVK1971TJ Slávia CAISSA Čadca
35Vránová, ZdeňkaCZE1970ŠK Staré Město
36Veselý, MartinCZE1969TJ Ostrava
37Sapeta, RobertPOL1964Stowarzyszenie Gminy Pawłowice
38Nováček, PavelCZE1926Šachový klub Ostrava-Jih
39Hasterok, MateuszPOL1918Strzelec Strzelce Opolskie
40Dostál, RadimCZE1904ŠK Slavoj Poruba
41Kondula, LukášCZE1900ŠK Slavoj Poruba
42Trybus, DanielPOL1890KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD
43Štefaník, MarekCZE1868Tatra Kopřivnice
44Milanowski, JanPOL1850Stowarzyszenie Olimpia Goleszów
45Cvik, ŠtěpánCZE1836ŠK Šenov
46Uhlíř, JiříCZE1832ŠK Rajnochovice
47Jaroš, BohumilCZE1823Šachový klub Ostrava-Jih
48Tvrdý, PetrCZE1821Sokol Dobrá
49Hanák, TomášCZE1809Rychvaldský spolek šachový 1945
50Hapka, TomášCZE1794ŠK Rajnochovice
51Mwashe, PhilipKEN1756Lighthouse Chess Club
52Balogh, MilanCZE1748TJ Ostrava
53Tyleček, DrahomírCZE1743TJ Ostrava
54Halámka, PavelCZE1742Slovan Ostrava
55Kriebel, RudolfCZE1739ŠK TJ Dolní Benešov
56Krawczyk, FlawianPOL1720SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry
57Ulrych, WojciechPOL1716Eurobeskidy
58Borovička, TomášCZE1703HTJ Odra Ostrava
59Kondula, DominikCZE1701ŠK Slavoj Poruba
60Rychlík, ZdeněkCZE1694TJ Sokol Dobrá
61Broskevič, LumírCZE1692ŠK Šenov
62Alexandr, PetrCZE1686ŠK Bystrc Oilers
63Repák, JanCZE1674TJ Ostrava
64Petrov, NikolajCZE1668ŠK Šenov
65Tomczyk, PiotrPOL1668MUKS SZS Cieszyn
66Myška, DušanCZE1666TJ Bystřice pod Hostýnem
67Brácha, PavelCZE1659SK ROŠÁDA Prostějov
68Špála, JiříCZE1657Šachový klub Ostrava-Jih
69Třuslo, TomášCZE1645nDynamo DP Ostrava
70Hurta, JiříCZE1637Šachový klub HM Ostrava
71Opluštil, JiříCZE1637TJ Spartak Bílovec
72Zielinski, AndrzejPOL1637Eurobeskidy
73Matlocha, LubomírCZE1621Rychvaldský spolek šachový 1945
74Káňa, ZdeněkCZE1596Tatra Kopřivnice
75Macura, JiříCZE1594
76Hasterok, LukaszPOL1579Strzelec Strzelce Opolskie
77Malina, RomanCZE1575ŠK Slavoj Poruba
78Mospan, ZbigniewPOL1562MUKS SZS Cieszyn
79Gadas, LukášCZE1555ŠK Rajnochovice
80Štefan, AlešCZE1555Slovan Ostrava
81Schoffer, MartinCZE1544ŠK Šenov
82Chowaniec, ArturPOL1539KS Szachownica Rzeszów
83Dracka, AlexanderSVK1532
84Cieply, KrzysztofPOL1524UKS Baszta Wodzisław Śląski
85Bialik, NikodemPOL1521UKS Rodlo Opole
86Kwiatkowski, ZygmuntPOL1520KSz Silesia Racibórz
87Bohdal, KarelCZE1516TJ Spartak Bílovec
88Glacner, KarelCZE1509ŠK Bystrc Oilers
89Sputowski, JakubPOL1508AKS Mikołów
90Lička, RadekCZE1507Šachový klub Ostrava-Jih
91Prokop, DavidCZE1504nTatra Kopřivnice
92Ramian, ZdeněkCZE1503Šachový klub Ostrava-Jih
93Mladějovský, MiroslavCZE1497Slovan Ostrava
94Krygiel, RobinCZE1478TJ Slovan Havířov
95Bošňák, OndrejCZE1466Šachový klub Ostrava-Jih
96Buchta, BartolomějCZE1454Beskydská šachová škola
97Jendrowiak, MaciejPOL1454MKSz Rybnik
98Machura, JaroslavCZE1431
99Karalchuk, AlieksejPOL1426UKS Rodlo Opole
100Ferenc, DenisCZE1421
101Štefaník, PetrCZE1412Tatra Kopřivnice
102Kielb, MiroslawPOL1411UKS SP1 Leżajsk
103Stankiewicz, KamilPOL1405UKS Rodlo Opole
104Stypka, SebastianPOL1398UKS Rodlo Opole
105Buchta, LukášCZE1397Beskydská šachová škola
106Neumann, KarelCZE1397TJ Ostrava
107Peterek, ZbyněkCZE1382TJ Ostrava
108Kozak, KamilPOL1379UKS Rodlo Opole
109Teper, JosefCZE1378
110Janes, MartinCZE1371TJ Spartak Bílovec
111Sakaev, KonstantinCZE1366TJ Ostrava
112Bagar, MiroslavCZE1364Sokol Vítkovice
113Kopecký, MichalCZE1358TJ Hradec n/Moravicí
114Wojs, AlicjaPOL1358UKS Baszta Wodzisław Śląski
115Sudolský, JanCZE1355VOKD Poruba
116Golis, PetrCZE1351Šachový spolek Polanka
117Pirhala, LadislavCZE1341Dynamo DP Ostrava
118Gajdoš, MarekCZE1326TJ Ostrava
119Kozohorský, JanCZE1323nŠMKA Kopřivnice 2020
120Kubelka, JaroslavCZE1323TJ Fulnek
121Mainka, AnnaPOL1311UKS Baszta Wodzisław Śląski
122Hruška, StanislavCZE1287ŠK Šenov
123Vicher, JanCZE1286TJ Ostrava
124Šumský, MiroslavCZE1215ŠK Šenov
125Buchtová, ViktorieCZE1195Beskydská šachová škola
126Hasterok, BoguslawPOL1184Strzelec Strzelce Opolskie
127Kožušník, ZbyněkCZE1173Šachový klub Píšť
128Vaněk, JakubCZE1169TJ Ostrava
129Dylong, AntoniPOL1089Szach Mat Zabrze
130Glajc, IreneuszPOL1018
131Martikán, JiříCZE1016
132Drozda, AntonínCZE0
133Holuša, PetrCZE0ŠMKA Kopřivnice 2020
134Kondula, TomášCZE0
135Kozelský, RobertCZE0Dynamo DP Ostrava
136Medek, JiříCZE0
137Palarčík, MatějCZE0
138Šimčák, KryštofCZE0
139Šmoková, JanaCZE0
140Vicherova, AliceCZE0TJ Ostrava
141Vodný, AntonínCZE0TJ Spartak Bílovec
142Wolf, ČestmírCZE0Slovan Ostrava
143Huvar, JanCZE
144Jelínek, VojtěchCZETJ Ostrava

Historie turnaje:

rok účastníků vítěz FED ELO počet bodů
V. 2019121IMVesselovsky, Serguei CZE2308  7½ z 9 tabulka
IV. 2018106FMPiesik, Piotr POL2365  7½ z 9 tabulka
III. 2017102IMMichenka, Jozef CZE2182  7½ z 9 tabulka
II. 2016118FMBurdalev, Kirill UKR2375  7½ z 9 tabulka
I. 2015 80IMZwardoň, Vojtěch CZE2390  8 z 9 tabulka