2024



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
06.01. Bílovec 188 GM Korobov, Anton UKR 2612  8 z 9  tabulka
20.01. Hrabůvka 154 IM Niedbała, Bartłomiej POL 2309  8½ z 9  tabulka
17.02. Rychvald 130 FM Tomaszewski, Kacper POL 2216  7½ z 9  tabulka
02.03. Havířov 115 IM Zwardoń, Vojtěch CZE 2444  9 z 9  tabulka
16.03. Petřvald 172 GM Rašík, Vítězslav CZE 2414  8 z 9  tabulka
06.04. Šenov 106 IM Klíma, Lukáš CZE 2182  7½ z 9  tabulka
20.04. Bohuslavice
865
rapid tour 2024
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy

Výsledky Rapid tour 2024

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Łęcki, LeonardPOL2053UKS Pionier Jastrzębie Zdrój7,526,0177,087,5228,02
2FMSobek, JaroslavCZE2186Šachový klub Karviná6,5197,536,5117,036,5115,52227,53
3IMVesselovsky, SergueiCZE2286Šachový klub Ostrava-Jih6,0307,046,5106,5156,5926,54
4FMČempel, JaroslavCZE2021ŠK Slavoj Poruba4,5806,5137,055,5296,0235,52625,05
5FMLys, JosefCZE2136Šachový klub Ostrava-Jih5,0626,0307,085,5326,0206,01325,08
6FMVrána, FrantišekCZE2178ŠK Staré Město6,0316,0185,5277,0524,55
7Krajina, AlešCZE2148TJ Ostrava7,085,5326,0156,01724,58
8Jelínek, MarekCZE2121TJ Ostrava6,0276,0176,0175,0405,5376,51124,511
9Kubik, RafałPOL2031UKS Ognisko Rydułtowy5,5395,5256,0186,01423,014
10Cudnik, AndrzejPOL2000Rychvaldský spolek šachový 19455,5465,5336,0296,02023,020
11FMTomaszewski, KacperPOL2282MKSz Rybnik6,5146,5107,5120,51
12Malinowski, DamianPOL2023KSz Silesia Racibórz5,5306,0146,51618,014
13IMZwardoń, VojtěchCZE2452Beskydská šachová škola7,529,0116,51
14IMNiedbała, BartłomiejPOL2392Strzelec Strzelce Opolskie7,538,5116,01
15Zimniok, LubomírCZE2059Šachový klub Karviná5,5475,5314,07515,031
16IMPiesik, PiotrCZE2421Beskydská šachová škola7,077,5214,52
17IMKlíma, LukášCZE2312ŠK Slavoj Poruba6,5177,5114,01
18FMWalter, SzymonPOL2300UKS 21 Podlesie6,5167,5214,02
19FMMiča, MarekCZE2364Beskydská šachová škola7,546,5614,04
20Hasterok, MateuszPOL2150Strzelec Strzelce Opolskie7,566,5714,06
21FMMudrák, JosefCZE2231TJ Vlčnov7,097,01014,09
22Malik, MaciejPOL2072UKS Pałac Młodzieży Katowice6,0197,0713,07
23Orzechowski, JacekPOL2058KSz Silesia Racibórz6,5126,03012,512
24FMMalík, JanCZE2276ŠK Slavoj Poruba5,5356,5512,05
25Židek, VáclavCZE2132ŠK Slavoj Poruba5,5396,51412,014
26Šplíchal, StanislavCZE2021TJ Ostrava6,5185,53112,018
27Očkay, TomášCZE2065ŠK Slavoj Poruba6,5125,04111,512
28Václavík, MartinCZE2098ŠK Slavoj Poruba6,0285,53511,528
29Pilch, RomanCZE2182TJ TŽ Třinec5,0406,01611,016
30Podlesný, PavelCZE2062TJ Baník Havířov5,5245,52111,021
31Marko, AntonSVK2046Topoľčiansky šachový klub4,0696,01910,019
32GMRašík, VítězslavCZE2411ŠK Líně8,018,01
GMKorobov, AntonUKR2663Beskydská šachová škola8,018,01
34Cupek, MartinCZE2138TJ TŽ Třinec7,527,52
35Radzimski, AntoniPOL2197UKS Pionier Jastrzębie Zdrój7,537,53
36Horváth, TomášCZE2063SK Slavia Orlová7,547,54
37FMRabatin, JakubCZE2284Beskydská šachová škola7,557,55
38Závůrka, RomanCZE2149Oddíl šachů SK Prostějov7,037,03
39Mrva, MarekCZE2075TJ Ostrava7,067,06
Rosol, PhilipPOL2098UKS Pionier Jastrzębie Zdrój7,067,06
41Kaliszuk, KamilPOL2104UKS Hetman Częstochowa7,077,07
42Urbanec, LadislavCZE22306,586,58
43Tomeček, JanCZE2037TJ Baník Havířov6,596,59
44FMJablonický, MartinSVK2377ŠK Osuské6,5116,511
45FMAdámek, JiříCZE2247ŠK Slavoj Poruba6,5156,515
46Soeder, ThomasGER2179SK 1933 Bad Neustadt6,5206,520
47Trybuś, DanielPOL2039KMKSzach Victoria Komplexbud6,0156,015
48Mařák, JakubCZE2067ŠK Zlín6,0196,019
49IMBarski, RadosławPOL2440UKS 21 Podlesie6,0216,021
50IMMazúr, ŠtefanSVK2440Liptovská šachová škola6,0226,022
51Štefaník, MarekCZE2059Tatra Kopřivnice6,0256,025
52Řehůřek, LukášCZE2123ŠK Bystrc Oilers6,0266,026
53FMZabystrzan, PavelCZE2109SK Slavia Orlová6,0356,035
54FMWarchoł, KamilPOL2163UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5225,522
55Wołyński, KrzysztofPOL2113KS Hetman Marklowice5,5275,527
56Trapl, DaliborCZE2108Šachový klub Loko Praha5,5375,537
57Kozel, JiříCZE2106Beskydská šachová škola5,5445,544
58Kuchař, MatějCZE2039Slavoj Český Těšín5,5535,553
59Veselý, MartinCZE2029TJ Ostrava5,0545,054
60Sojka, AlešCZE2087Slavia Kroměříž5,0615,061
61Bittner, HaraldGER2041SK 1933 Bad Neustadt5,0675,067
62Drastich, TomášCZE2028SK Slavia Orlová5,0775,077
63Drygalski, WojciechPOL2043Rychvaldský spolek šachový 19453,01073,0107
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Fryč, LukášCZE1869Šachový oddíl TJ Dukla Praha6,5137,096,596,01526,09
2Zvolánek, JanCZE1871Rychvaldský spolek šachový 19456,0256,0226,5106,0277,0325,53
3Witczak, BorysPOL1783UKS Hetman Częstochowa6,5116,0136,0227,0725,57
4Řezníček, MarcelCZE1956ŠKTP Hrabyně6,0166,0156,5116,51225,011
5Dylong, AntoniPOL1959UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5366,0246,0145,5236,51024,010
6Bjolek, JanCZE1834Beskydská šachová škola6,0336,0165,0426,0246,01624,016
7Didi, JanCZE1942TJ Ostrava4,5817,055,5325,5205,5515,03223,55
8Dostál, RadimCZE1927ŠK Slavoj Poruba5,5435,5336,5135,5216,03123,513
9Mrázek, RomanCZE1923SK Slavia Orlová5,5516,0235,5346,02123,021
10Vránová, ZdeňkaCZE1923ŠK Staré Město5,0716,0276,0245,52422,524
11Bausano, MichaelCZE1746SK Slavia Orlová5,5375,0526,0255,0475,5395,03922,025
12Čáp, ŠimonCZE1770Šachový klub Ostrava-Jih4,5826,0235,0465,0485,54621,523
13Vízner, JaroslavCZE1786TJ Baník Havířov5,5485,5405,5365,0605,03321,533
14Wierzbicki, DawidPOL1884MKSz Rybnik6,0237,087,0420,04
15Špála, JiříCZE1727TJ Ludgeřovice4,5995,0495,0444,5635,0755,04420,044
16Jendrowiak, MaciejPOL1781MKSz Rybnik5,5457,047,0419,54
17Myška, DušanCZE1787nŠK Bystřice pod Hostýnem5,0755,0624,0675,54919,549
18Gardian, AdamPOL1752KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny6,0227,065,53718,56
19Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice4,5864,5864,5555,0744,06118,555
20Repák, JanCZE1743TJ Ostrava4,01324,5734,5593,5925,04918,049
21Sputowski, JakubPOL1791KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny5,5506,5125,52817,512
22Bugaj, HannaPOL1851UKS Ognisko Rydułtowy5,0655,0576,01816,018
23Kolář, StanislavCZE1912ŠK Šenov4,5846,0295,04015,529
24Červenka, PetrCZE1790SK Lokomotiva Radlice4,0886,0215,05215,021
25Hanák, TomášCZE1969ŠK Slavoj Poruba4,5935,0555,52915,029
26Tyleček, DrahomírCZE1827TJ Ostrava4,5695,5445,04715,044
27Trombík, KarelCZE1764TJ Ostrava4,5986,0264,06614,526
28Pohludka, OndřejCZE1916ŠK Šenov4,5566,0364,06314,536
29Kriebel, RudolfCZE1779ŠK TJ Dolní Benešov4,51005,0694,55014,050
30Kubelka, MartinCZE1803TJ Fulnek4,01244,5745,03913,539
31Kania, DominikPOL1928KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny7,066,01813,06
32Lajdamik, KingaPOL1759KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny7,095,04312,09
33Jančo, DáriusSVK1996Topoľčiansky šachový klub6,0196,01212,012
34Smuda, TomaszPOL1931MKSz Rybnik5,5266,51412,014
35Tvrdý, PetrCZE1875Sokol Dobrá6,0325,53611,532
36Podlesný, PetrCZE1937TJ Baník Havířov5,0456,01811,018
37Chrostek, LukášCZE1864TJ Ostrava5,0736,02611,026
38Rajbharath, HarjithPOL1801KSz Hetman Katowice5,0385,05510,038
39Volný, PatrikCZE1794ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova5,0435,04910,043
40Tomczyk, PiotrPOL1747LKS Olza Pogwizdów4,5605,54510,045
41Bienek, PetrCZE1899TJ Nový Jičín5,0465,07810,046
42Brida, LukášSVK1870Topoľčiansky šachový klub4,5645,0349,534
43Barčik, PeterCZE1705ŠKTP Hrabyně3,5873,01393,0879,587
44Hurta, JiříCZE1807TJ Baník Havířov4,51024,5599,059
45Stańkowski, AleksanderPOL19777,557,55
46Burda, JosefCZE1701TJ Baník Havířov2,51074,5877,087
47Šípek, MichalCZE1932Jezdci Jundrov6,5136,513
48Kotlář, JarmilCZE1927ŠK Šenov6,0176,017
49FMPacl, VáclavCZE1950TJ Slovan Havířov6,0206,020
50Orf, NiklasGER1931SK 1933 Bad Neustadt6,0246,024
51Dvořák, VladimírCZE1859Oddíl šachů SK Prostějov6,0266,026
52Drabiniok, KazimierzPOL1864UKS Pionier Jastrzębie Zdrój6,0286,028
53Šrámek, TomášCZE1908SK Slavia Orlová6,0326,032
54Maňuch, MiroslavCZE1771nŠK Slavoj Poruba6,0346,034
55Tkadleček, PetrSVK1873ŠK Višňové5,5275,527
56Stáňa, LukášCZE1834ŠK Šenov5,5285,528
57Jecha, PetrCZE1888TJ Jiskra Jaroměř5,5335,533
58Beneš, MiroslavCZE1857Slavia Kroměříž5,5405,540
Krajewska, KatarzynaPOL1977UKS Szach Mat Zabrze5,5405,540
60Hasiński, KrystianPOL1785Fundacja Elektrowni Rybnik5,5425,542
61Burda, JosefCZE1754ŠK Staré Město5,5445,544
62Sobek, MartinCZE1934Šachový klub Karviná5,5485,548
63Bergloviec, JanCZE1890ŠK POGO Budišov nad Budišovkou5,5495,549
64Dobeš, LuděkCZE1943ŠK Slavoj Poruba5,5525,552
65Markert, MarkusGER1962SK 1933 Bad Neustadt5,5555,555
66Vysoglad, PetrCZE1997Šachový klub Ostrava-Jih5,0305,030
67Čížek, PetrCZE1922ŠK Šenov5,0315,031
68Eichler, BřetislavCZE1816Šachový klub Moravská Slavia5,0435,043
69Zelenka, MilanCZE1926Šachy Hošťálková5,0455,045
70Závodný, JaroslavCZE1839Šachový klub Vsetín5,0465,046
71Prucek, LadislavCZE1844Sokol Přemyslovice5,0495,049
72Kroček, IvanCZE1813TJ Frenštát pod Radhoštěm5,0545,054
73Pardy, JiříCZE1911Orel Opava5,0595,059
74Tokarský, RadovanCZE1833Dynamo DP Ostrava5,0635,063
75Smrek, DušanCZE18045,0645,064
76Kozelský, MarekCZE1915ŠK Šenov5,0695,069
77Vojvodík, RobertCZE1750Orel Opava5,0745,074
78Olšar, ZdeněkCZE1973SK Slavia Orlová5,0765,076
79Bulawa, MarekCZE1915TJ Baník Havířov4,5534,553
80Alexandr, PetrCZE1806ŠK Bystrc Oilers4,5604,560
81Zimniok, ZdeněkCZE1795Šachový klub Karviná4,5664,566
82Chliapas, NikosCZE1930VOKD Poruba4,5774,577
83Kovalčík, AdamCZE1706SK Slavia Orlová4,5874,587
84Souček, AndrejCZE1731ŠK Staré Město4,5894,589
85Opluštil, JiříCZE1728TJ Spartak Bílovec4,5944,594
86Depta, TomášCZE1834Orel Opava4,5954,595
87Šimon, DavidCZE1791TJ Slovan Havířov4,0644,064
88Šoki, ZdeněkCZE1852Sokol Vítkovice4,0714,071
89Schoffer, MartinCZE1743ŠK Šenov4,0734,073
90Gemsa, MatoušCZE1828ŠK TJ Dolní Benešov4,0754,075
91Pustějovský, PatrikCZE1722TJ Frenštát pod Radhoštěm4,01174,0117
92Martinák, TomášCZE1808TJ Sokol Těrlicko3,5793,579
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Wojs, AlicjaPOL1699UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5426,0217,076,5126,5826,07
2Staniczek, KacperPOL1503UKS Baszta Wodzisław Śląski7,0105,0686,0195,5306,0335,52324,510
3Figa, KarolinaPOL1566UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój5,5415,0476,0205,0416,02522,520
4Glajc, NikodemPOL1419LKS Olza Pogwizdów5,5355,0504,5835,52920,529
5Buszka, PawełPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5385,0564,0785,0445,0685,04520,538
Kubányi, RobertCZE1418Šachový klub Ostrava-Jih4,5915,5384,0725,5435,03820,538
7Krampol, VladimírCZE1653SK Stonava4,5905,0425,5365,0614,55320,036
8Jurček, AdrianCZE1420SK Slavia Orlová4,5974,5625,0585,04219,042
9Nešpor, IvanCZE1563ŠK Šenov4,5835,0605,0534,0954,55719,053
10Lacková, LucieCZE1414Beskydská šachová škola5,0795,0584,5604,5624,55419,054
Petrov, NikolajCZE1598ŠK Šenov5,5544,0905,0564,55619,054
12Macura, JiříCZE16314,01105,0675,0575,05919,057
13Vaněk, MartinCZE0Beskydská šachová škola4,01024,5575,0635,04118,541
14Lacková, LudmilaCZE1474Beskydská šachová škola4,01194,5844,5694,0685,04618,046
15Rduch, DianaPOL1252UKS Baszta Wodzisław Śląski4,01254,5714,5525,06618,052
16Kilián, ZdeněkCZE0Šachový klub Ostrava-Jih4,01004,0834,5655,0654,06917,565
17Glajc, IreneuszPOL0LKS Olza Pogwizdów4,01344,0824,0814,0994,55916,559
18Krzystała, TymoteuszPOL1125UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0784,0844,01213,58316,578
19Peterek, ZbyněkCZE1537TJ Ostrava3,51353,51114,5643,5934,55816,058
20Slamečka, DavidCZE02,01813,51234,5733,5884,01064,07416,073
21Stronczek, KarolPOL1437SSz Gminy Pawłowice5,0635,0615,53815,538
22Swoboda, WojciechPOL1267UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5424,5655,05615,042
23Gajda, RostislavCZE1635ŠK Slavoj Poruba5,5584,5785,05715,057
24Martikán, JiříCZE1283Beskydská šachová škola4,01264,01074,5712,510515,071
25Tomala, AdamCZE03,01294,0744,0944,07215,072
26Pirhala, LadislavCZE1366Dynamo DP Ostrava2,51704,01032,01243,5843,51344,07615,076
27Machura, JaroslavCZE12183,01634,0934,0813,01044,010315,081
28Cyroň, KarelCZE1630ŠK Hošťálkovice5,5574,0795,04814,548
29Mynář, KryštofCZE0ŠK Šenov3,51213,51033,5900,01724,06714,567
30Kubelka, JaroslavCZE1360TJ Fulnek3,51504,01043,51053,0973,58514,585
31Mamak, MałgorzataPOL1095UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51543,5963,5894,010514,589
32Strýček, OskarCZE04,01234,01013,51013,09514,595
33Ferenc, DenisCZE05,5374,0734,55514,037
34Koch, PavelCZE03,01284,0802,51064,01223,09414,080
35Reterski, WiktorPOL1344Akademia Szachowa Gliwice5,0524,5844,06213,552
36Walder, HugoCZE1251Beskydská šachová škola4,01084,5685,06213,562
37Wasilewski, MateuszPOL1232Akademia Szachowa Gliwice5,0774,0974,58613,577
38Kožušník, ZbyněkCZE1109Šachový klub Píšť4,01083,5932,01084,011513,593
39Plecháček, MatějCZE1026Beskydská šachová škola3,51364,01185,52513,025
40Mikesz, PetrCZE05,0555,0643,08813,055
41Kupczyk, JanPOL1030KSz Zefir Boguszowice4,5854,0884,56113,061
42Štefan, AlešCZE1568Slovan Ostrava4,5794,5704,06813,068
43Kula, TomaszPOL1276KSz Zefir Boguszowice3,51415,0544,010712,554
44Martikánová, AmálieCZE1169Beskydská šachová škola3,51513,51163,5992,011112,599
45Dubový, MarekCZE1460Šachový klub Bruntál4,51055,5432,012212,043
46Tarielashvili, KiraCZE1046Beskydská šachová škola2,51713,01333,01143,58012,080
47Głomska, MajaPOL1069UKS Baszta Wodzisław Śląski4,0853,5854,012411,585
48Karásek, JaroslavCZE1533ŠK POGO Budišov nad Budišovkou3,01584,0964,07511,075
49Najdková, LauraCZE1182Beskydská šachová škola4,0953,01014,07711,077
50Najdek, JonášCZE0Beskydská šachová škola3,01322,01122,51543,58111,081
51Chrobak, PiotrPOL1643KSz Silesia Racibórz5,5285,08110,528
52Hadrian, PatrykPOL1658Strzelec Strzelce Opolskie6,0294,55810,529
53Hlaváček, PavelCZE0Beskydská šachová škola5,0725,53410,534
Kolařík, ProkopCZE0Oddíl šachů SK Prostějov4,5766,03410,534
55Klimeš, MartinCZE1224ŠK 1921 Zábřeh3,51204,01113,08910,589
56Szczurek, JuliaPOL1036UKS Baszta Wodzisław Śląski4,01283,01253,59410,594
57Kolder, VojtěchCZE0ŠK Šenov2,51452,01093,01383,09610,596
58Malik, VojtěchCZE1671TJ TŽ Třinec5,0675,03610,036
59Słanina, PiotrPOL1332UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0455,07010,045
60Boff, VojtěchCZE1635TJ TŽ Třinec5,0475,07910,047
61Mrozek, WojciechPOL1191UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0505,05110,050
62Charczenko, DominikPOL1590Strzelec Strzelce Opolskie4,01095,5359,535
63Lach, AlicjaPOL1339UKS Baszta Wodzisław Śląski4,51045,0539,553
Boff, OndřejCZE1664TJ TŽ Třinec4,5585,0539,553
65Hilus, DawidPOL1158UKS Pałac Młodzieży Katowice5,0684,5669,566
66Černík, OndřejCZE0Šachový klub Ostrava-Jih3,01093,5943,0869,586
67Hutyra, TomášCZE1450TJ Sokol Valašská Bystřice3,01653,51193,01089,5108
68Nikitenko, NikitaCZE1292TJ Sokol Valašská Bystřice4,01332,51393,01139,5113
69Bičík, MartinCZE04,5674,5519,051
70Kacyrz, FilipPOL0LKS Olza Pogwizdów5,0664,01209,066
71Kopecký, MichalCZE1286nTJ Hradec nad Moravicí3,01623,01373,01109,0110
72Židek, DamianCZE1190ŠK Slavoj Poruba4,01164,5728,572
73Dračka, AlexanderCZE1506ŠK Slavoj Poruba4,5804,0768,576
74Zagłówek, BłażejPOL1212Akadamia Szachowa Gliwice4,01304,5898,589
75Zagłówek, SzymonPOL0Akadamia Szachowa Gliwice4,01134,5908,590
76Reterski, IgorPOL0Akademia Szachowa Gliwice2,51183,01373,0928,592
77Chmiel, JanCZE1626Sokol Chotěbuz4,5633,5868,063
78Zmelty, DavidCZE1389Beskydská šachová škola4,01054,0788,078
79Kolorz, JuliaPOL1180UKS Baszta Wodzisław Śląski4,5873,51008,087
80Słanina, AgnieszkaPOL1227UKS Baszta Wodzisław Śląski3,5974,5888,088
81Štefaník, PetrCZE1394Tatra Kopřivnice4,01154,0948,094
82Sieja, ViktorCZE03,51534,0747,574
83Palarčík, MatějCZE04,0793,5787,578
84Prokop, MatějCZE1363TJ Ostrava3,51154,0807,580
85Hlaváček, PavelCZE1053Beskydská šachová škola4,01293,5897,589
86Boff, ArnoštCZE1196TJ TŽ Třinec3,51044,01027,5102
87Duda, ŁukaszPOL0MKSz Rybnik4,5722,51587,072
88Vladimirov, MarkCZE04,0773,01527,077
89Vaněk, JiříCZE0Beskydská šachová škola4,0823,01407,082
90Horník, MarekCZE0TJ Ostrava3,51443,5957,095
91Srba, OliverCZE0ŠK Šenov2,01493,0982,01037,098
Beran, DanielCZE1070Rychvaldský spolek šachový 19453,5983,51257,098
93Kula, HelenaPOL1076KSz Zefir Boguszowice3,01604,01107,0110
94Kluz, RostislavCZE0ŠK Slavoj Poruba3,0993,5826,582
95Juruć, MichałPOL0Opole2,51694,0966,596
96Starenka, KarinaUKR0Agentura 64 Grygov4,01082,5976,597
97Srba, JiříCZE0ŠK Šenov2,51462,01102,01016,5101
98Nikitenko, PavloCZE1248TJ Sokol Valašská Bystřice3,01593,51026,5102
99Słanina, KrzysztofPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51063,01496,5106
100Mattivi, JaroslavCZE1085TJ Sokol Valašská Bystřice3,51173,01166,5116
101Malchárek, DavidCZE0Slovan Ostrava1,01863,01312,51196,5119
102Židková, AgnesCZE1120ŠK Slavoj Poruba3,51453,01346,5134
103Borkovec, OndřejCZE1501ŠK Duras BVK6,0286,028
104Czernecki, AndrzejPOL1688UKS Hetman Częstochowa6,0316,031
105Mandrysz, MarekCZE03,01113,0966,096
106Duda, Aleksander JanPOL0MKSz Rybnik3,01173,01486,0117
107Fiala, PetrCZE1697nIndividuální člen JmŠS5,5345,534
108Stańkowski, WiktorPOL1412UKS Czternastka Warszawa5,5385,538
109Havlík, VlastimilCZE1601Rychvaldský spolek šachový 19455,5395,539
110Bała, BartoszPOL1663UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5415,541
Petrov, BogoljubCZE1679ŠK Hoštalkovice5,5415,541
112Brejcha, LukášCZE1521Šachová škola Bohumín5,5475,547
113Słobodzian, MikołajPOL1528UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,5505,550
114Bravanský, LukášCZE1398TJ Spartak Bílovec5,5565,556
115Plhák, MarekCZE1667ŠO TJ Velká Polom5,0355,035
116Vydra, DavidCZE1631ŠK Šenov5,0375,037
117Biliak, ViktoriaPOL1640UKS Hetman Częstochowa5,0485,048
Rychlík, ZdeněkCZE1695Rychvaldský spolek šachový 19455,0485,048
119Płowy, KarolPOL1328KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny5,0505,050
120Lizúch, LukášCZE1225Šachový klub Vsetín5,0515,051
121Peša, MarekCZE0ŠK Duras BVK5,0595,059
122Šotek, ŠimonCZE1644Slezan Opava5,0605,060
123Milfort, VáclavCZE1245ŠK 1921 Zábřeh5,0645,064
124Bayer, VlastimilCZE1683Slovan Ostrava5,0655,065
125Gřešek, OskarCZE1381Slezan Opava5,0665,066
126Kristl, ŠimonCZE1470TJ Ostrava5,0705,070
127Sieber, BohumilCZE1656SK Slavia Orlová5,0715,071
128Puchała, MateuszPOL1486UKS Pionier Jastrzębie Zdrój5,0725,072
129Borkowski, JanPOL0UKS Sparta Białołęka5,0735,073
130Kudla, MartinCZE1692ŠK Slavoj Poruba5,0765,076
131Sekyra, VojtěchCZE1561SK Slavia Orlová5,0805,080
132Klimčík, JiříCZE1553TJ Slovan Havířov3,5911,51145,091
133Premus, JanCZE04,51060,51545,0106
134Juruć, FranciszekPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski2,01803,01435,0143
135Ciesielski, TomaszPOL1674KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny4,5514,551
136Němec, PetrCZE04,5524,552
137Dibák, JánCZE1575ŠK Hošťálkovice4,5544,554
138Wojtania, ArielPOL1159KS Unia Bieruń Stary4,5614,561
139Sowa, RobertPOL0Poręba4,5704,570
140Tichý, FilipCZE1239TJ Ostrava4,5754,575
141Knettig, MatyášCZE1192TJ Ostrava4,5814,581
142Ramian, ZdeněkCZE1629ŠK Loštice4,5824,582
Kisieliński, StanisławPOL1678UKS Szach Mat Zabrze4,5824,582
144Studzinski, DavidCZE1249Klub šachistů Říčany 19254,5834,583
145Mazurek, RichardCZE1569SK Slavia Orlová4,5854,585
Rzepka, MarcinPOL1666MKSz Rybnik4,5854,585
147Vaněk, JakubCZE1687TJ Ostrava4,5884,588
148Macků, LukášCZE0KH Zašová4,5914,591
149Soboń, FilipPOL0UKS Szach Mat Zabrze4,5924,592
Lorenc, MatějCZE1395Slezan Opava4,5924,592
151Šafařík, RomanCZE1667Dynamo DP Ostrava4,5964,596
152Malik, RostislavCZE0TJ TŽ Třinec2,01632,5994,599
153Panek, AndrzejPOL1344Strzelec Strzelce Opolskie4,51014,5101
154Šotek, MatějCZE1515Slezan Opava4,51034,5103
155Son, Yeon JunCZE1250nŠK Slavoj Poruba4,51074,5107
156Velička, MatyášCZE0TJ Slovan Havířov2,51442,01264,5126
157Skořupa, TobiasCZE0TJ Ostrava4,0654,065
158Machala, PetrCZE1489nŠO TJ Velká Polom4,0704,070
Wołyński, AntoniPOL1538KS Młodzi Mistrzowie Szachów Świerklany4,0704,070
160Robenek, BronislavCZE0ŠK Šenov4,0714,071
161Zinglar, MartinCZE1372Beskydská šachová škola4,0764,076
162Buček, VítCZE1343Beskydská šachová škola4,0774,077
163Šafarčík, MiroslavCZE1620ŠK Hošťálkovice4,0834,083
164Ulman, StanislavCZE1473Rychvaldský spolek šachový 19454,0864,086
165Wojtania, ArturPOL1195MCKiS Jaworzno4,0874,087
166Uhrák, MatějCZE1127VOKD Poruba4,0894,089
167Češek, DominikSVK04,0914,091
168Cieślar, NikodemPOL1172SSZ Olimpia Goleszów4,0924,092
169Kunze, KrystianPOL1462UKS Pałac Młodzieży Katowice4,0934,093
170Radwan, DanielPOL1656UKS Pałac Młodzieży Katowice4,0974,097
171Stratílek, VojtěchCZE0ŠK Vysoké Mýto4,0984,098
Zelenková, SofieCZE1419TJ Mořkov4,0984,098
173Sieniawski, KarolPOL1161KS Hetman Marklowice4,0994,099
174Jordan, MathiasCZE1518Šachová škola Bohumín4,01004,0100
175Trčka, LukášCZE1429SK Slavia Orlová4,01014,0101
176Andilová, KláraCZE1474SK Slavia Orlová4,01044,0104
177Otáhal, MartinCZE04,01064,0106
178Drapisz, NadiaPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,01094,0109
Švagera, AdamCZE0Šachový klub Vsetín4,01094,0109
180Maciaszek, NataliaPOL0UKS Hetman Częstochowa4,01104,0110
181Svoboda, TobiasCZE1373ŠK Slavoj Poruba4,01114,0111
182Dzialo, DavidCZE1402Šachová škola Bohumín4,01124,0112
Malina, RomanCZE1529ŠK Slavoj Poruba4,01124,0112
184Dospiva, OndřejCZE04,01134,0113
185Morytko, OliwierPOL0UKS Szach Mat Zabrze4,01144,0114
Kovács, ViliamCZE1697Orel Opava4,01144,0114
187Jordan, TobiasCZE1515Šachová škola Bohumín4,01164,0116
188Beran, LuděkCZE1488Rychvaldský spolek šachový 19454,01174,0117
189Kučera, ŠimonCZE1498TJ Ostrava4,01184,0118
190Michalik, JanPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,01194,0119
191Zborovský, MartinCZE1335nTJ Nový Jičín4,01204,0120
192Přech, VítCZE0Tatra Kopřivnice4,01214,0121
193Czech, DanielCZE1125Slezan Opava4,01224,0122
194Kudzialevich, YakauCZE04,01234,0123
Ujfaluši, MatoušCZE02,01822,01234,0123
196Chalupa, DominikCZE1259ŠK Slavoj Poruba4,01274,0127
197Král, JiříCZE04,01314,0131
198Čížiková, KlaudiaCZE0TJ Slovan Havířov1,51522,51594,0152
199Štix, JáchymCZE0ŠK Šenov3,5843,584
200Crha, BřetislavCZE1643Rychvaldský spolek šachový 19453,5903,590
201Lach, MarekPOL1608MUKS SZS Cieszyn3,5913,591
202Kwiatkowski, ZygmuntPOL1473KSz Silesia Racibórz3,5923,592
203Doležil, MartinCZE03,51123,5112
204Bílek, LukášCZE0Beskydská šachová škola3,51133,5113
205Bílek, FilipCZE1208Beskydská šachová škola3,51143,5114
206Kasprzyszyn, KarolinaPOL1015UKS 21 Podlesie3,51183,5118
207Peša, RichardCZE0ŠK Duras BVK3,51223,5122
208Gavenda, JakubCZE0TJ Mořkov3,51263,5126
209Sekanina, PetrCZE1617SK Slavia Orlová3,51273,5127
210Tomecki, IgorPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój3,51283,5128
211Piętal, AlanPOL0UKS Pionier Jastrzębie Zdrój3,51293,5129
212Soboń, OskarPOL1435UKS Szach Mat Zabrze3,51303,5130
213Górka, AntoniPOL0UKS Szach Mat Zabrze3,51313,5131
214Sulej, JanCZE03,51323,5132
215Koscielník, OndřejCZE0Šachová škola Bohumín3,51333,5133
216Mikolajek, JanCZE0KH Zašová3,51353,5135
217Raška, VítCZE03,51373,5137
218Vojtek, CyrilCZE03,51383,5138
219Šeděnka, MilanCZE0ŠK Slavoj Poruba3,51393,5139
220Babiš, ZdeněkCZE1580nTJ Spartak Bílovec3,51403,5140
221Honců, James WarrenCZE1088ŠK Slavoj Poruba3,51423,5142
222Prokop, DavidCZE1352Tatra Kopřivnice3,51433,5143
223Mrmusová, MagdalénaSVK1567TJ Slávia Caissa Čadca3,51463,5146
224Alex, DavidCZE0Tatra Kopřivnice3,51473,5147
225Mrmus, PavolSVK1479TJ Slávia Caissa Čadca3,51483,5148
226Kulhánek, MatoušCZE0ŠK Slavoj Poruba3,51493,5149
227Foltas, OndřejCZE0TJ Spartak Bílovec3,51523,5152
228Hrčková, AnnaCZE0Beskydská šachová škola3,0903,090
229Tvardek, PavelCZE0ŠK Šenov3,0913,091
230Kunčický, RadimCZE0TJ Slovan Havířov3,0933,093
231Carnevale, DennisCZE0TJ Slovan Havířov3,0953,095
232Sitko, JakubPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01003,0100
233Sitko, KarolPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01023,0102
234Szkandera, NikolasCZE03,01033,0103
235Brhel, ZdeněkCZE1283Rychvaldský spolek šachový 19453,01123,0112
236Orszulík, JiříCZE0Rychvaldský spolek šachový 19453,01153,0115
237La Porta, AlexITA03,01243,0124
238Ruibar, VítCZE0TJ Ostrava3,01263,0126
239Píštěk, ZdeněkCZE0Šachový klub Vsetín3,01273,0127
240Pešková, SáraCZE1071ŠK Lokomotiva Brno3,01303,0130
241Wróbel, OliwierPOL0Poręba3,01353,0135
242Kopiec, MariaPOL0MKSz Rybnik3,01363,0136
Setnik, JakubPOL1560UKS Szach Mat Zabrze3,01363,0136
244Bujnoch, PavelCZE03,01383,0138
245Tyczyński, MariuszPOL0LKS Olza Pogwizdów3,01413,0141
246Cvilink, TomášCZE0ŠK Šenov3,01423,0142
247Jasiok, MichaelCZE0ŠK Šenov3,01443,0144
248Iwanuszek, JanCZE0SK Slavia Orlová3,01453,0145
249Staněk, TomášCZE0SK Slavia Orlová3,01463,0146
250Matuszek, WiktoriaPOL0LKS Olza Pogwizdów3,01473,0147
251Grobelný, JakubCZE0SK Slavia Orlová3,01503,0150
252Šido, MatthiasCZE0SK Slavia Orlová3,01513,0151
253Kozohorský, JanCZE1581Tatra Kopřivnice3,01553,0155
254Schrom, OliverCZE03,01563,0156
255Zeman, JosefCZE1375VOKD Poruba3,01573,0157
256Šeděnka, ZikmundCZE0ŠK Slavoj Poruba3,01613,0161
257Ruta, OndřejCZE0Tatra Kopřivnice3,01643,0164
258Beneš, RichardCZE0ŠK Slavoj Poruba3,01663,0166
259Novák, ŠimonCZE0Beskydská šachová škola3,01673,0167
260Holodiuk, BoryslavCZE03,01683,0168
261Kisiel, MateuszPOL0KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny2,5982,598
262Novotný, TobiášCZE02,51202,5120
263Gawlas, JanCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,51212,5121
264Mladějovský, MiroslavCZE1442Slovan Ostrava2,51402,5140
265Fiala, PetrCZE02,51412,5141
266Abrahámek, DavidCZE0Šachový svaz Olomouckého kraje2,51422,5142
267Václavík, MartinCZE0Sokol Huslenky2,51432,5143
268Kasprzyszyn, AndrzejPOL0UKS 21 Podlesie2,51472,5147
269Walder, JiříCZE02,51532,5153
270Lazar, PatrikCZE0Šachová škola Bohumín2,51552,5155
271Žák, OndřejCZE0TJ TŽ Třinec2,51562,5156
272Grobelný, MatyášCZE0SK Slavia Orlová2,51572,5157
273Janoška, FilipCZE0Šachová škola Bohumín2,51602,5160
274Vyslocká, DenisaCZE0SK Slavia Orlová2,51612,5161
275Morytko, MiłoszPOL0UKS Szach Mat Zabrze2,51622,5162
276Kořínek, TeodorCZE1121nOrel Opava2,51722,5172
277Svoboda, FilipCZE1522Tatra Kopřivnice2,51732,5173
278Tomanik, MaciejPOL02,51742,5174
279Hruška, AdamCZE0TJ Spartak Bílovec2,51752,5175
280Schoenfelder, ThomasGER02,51762,5176
281Feranec, MatyášCZE0Šachový klub Ostrava-Jih2,51772,5177
282Štix, VítekCZE1093nŠK Šenov2,01002,0100
283Lysek, VáclavCZE0ŠK Šenov2,01022,0102
284Burkot, MatyášCZE0ŠK Šenov2,01042,0104
285Srba, JiříCZE02,01132,0113
286Filičko, JanCZE0Sokol Chotěbuz2,01250,01152,0115
287Brožík, OndřejCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01272,0127
288Goga, MatějCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01282,0128
289Kupczyk, ŁukaszPOL02,01482,0148
290Hošák, JanCZE0ŠK Bystřice pod Hostýnem2,01502,0150
291Kopiec, AndrzejPOL0MKSz Rybnik2,01512,0151
292Šido, LucasCZE0SK Slavia Orlová2,01642,0164
293Hranická, Sandra KateřinaCZE02,01652,0165
294Antošík, JanCZE02,01662,0166
295Strach, AdamCZE02,01672,0167
296Sedláček, LukášCZE1546ŠK POGO Budišov nad Budišovkou2,01782,0178
297Kašný, RenéCZE0TJ Spartak Bílovec2,01792,0179
298Schonfelder, JakubPOL02,01832,0183
299Mrmusová, MarkétaSVK0TJ Slávia Caissa Čadca2,01842,0184
300Socha, VojtěchCZE0Tatra Kopřivnice2,01852,0185
301Němec, JakubCZE01,51051,5105
302Balážová, AlexandraCZE0Šachová škola Bohumín1,51681,5168
303Mráček, Lukáš KarelCZE01,51691,5169
304Nikl, DenisCZE0SK Slavia Orlová1,51701,5170
305Remiš, VilémCZE0Rychvaldský spolek šachový 19451,01291,0129
306Slamečka, LukášCZE01,01531,0153
307Arabasz, KarolínaCZE0Šachová škola Bohumín1,01711,0171
308Holub, AlanCZE0Tatra Kopřivnice1,01871,0187
309Špišák, MatějCZE0ŠK Šenov0,01060,0106
310Sihlovec, ŠtefanCZE0Rychvaldský spolek šachový 19450,01300,0130
311Haidar, BohdanCZE00,01880,0188