2015



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
03.01. Bílovec 112 IM Plát, Vojtěch CZE 2561  8 z 9  tabulka
14.02. Rychvald 91 GM Kislinsky, Alexey CZE 2468  7½ z 9  tabulka
21.03. Havířov 76 IM Zwardoň, Vojtěch CZE 2368  7½ z 9  tabulka
04.04. Hrabůvka 80 IM Zwardoň, Vojtěch CZE 2390  8 z 9  tabulka
11.04. Šenov 87 IM Zwardoň, Vojtěch CZE 2390  7½ z 9  tabulka
18.04. Bohuslavice 183 GM Navara, David CZE 2644  9 z 9  tabulka
01.05. Ostrava 90 GM Kislinsky, Alexey CZE 2514  8½ z 9  tabulka
719
rapid tour 2015
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2015

Kategorie bez omezení
BílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravacelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1IMZwardoň, VojtěchCZE2397Beskydská šachová škola6,0156,0107,518,017,517,0330,01
2GMVelička, PetrCZE2412ŠK HM Ostrava7,037,536,567,027,0528,52
3IMVesselovsky, SergueiCZE2353Beskydská šachová škola6,556,567,086,5926,55
4FMBřečka, IvanCZE2318TJ Ostrava5,0386,586,546,576,576,0216,5426,04
5FMMalík, JanCZE2257ŠK Slavoj Poruba4,5506,576,586,596,0336,5826,07
6FMLys, JosefCZE2178Šachový klub Karviná5,5316,595,0315,5196,587,0106,01026,08
7FMSobek, JaroslavCZE2281Šachový klub Karviná6,0185,0336,546,556,51525,54
8Machýček, LubomírCZE2220TJ Studénka5,5337,524,0446,0135,5195,5396,01725,02
9IMKlíma, LukášCZE2339ŠK Slavoj Poruba4,5455,5186,537,046,01925,03
10FMPacl, VáclavCZE2136TJ Slovan Havířov6,0206,565,0235,0286,596,01825,06
11FMČempel, JaroslavCZE2149Slezan Opava5,0375,5256,0115,5187,036,0205,52424,53
12FMFiřt, StanislavCZE2222ŠK HM Ostrava6,0176,0135,0244,5356,0126,0296,5624,56
13Krajina, AlešCZE2178ŠK HM Ostrava6,0146,586,5165,52124,58
14Židek, VáclavCZE2184Slezan Opava5,5246,0157,096,01224,59
15Jelínek, MarekCZE2101TJ Ostrava6,0215,0324,0476,0125,0246,5146,01124,511
16Veselý, LiborCZE2207ŠK Slavoj Poruba6,595,0277,0115,51824,09
17IMMichenka, JozefCZE2323ŠK HM Ostrava5,5237,056,095,0255,02623,55
18Weissmann, LukášCZE2155Sokol Dobrá5,5306,0125,0265,5226,0116,03623,511
19Didi, JanCZE2074TJ Ostrava5,5345,5216,575,5215,5205,5385,02723,07
20Zimniok, LubomírCZE2137Šachový klub Karviná5,5265,5245,0223,0716,0146,03523,014
21Kolář, StanislavCZE2080ŠK Šenov5,5286,0135,0375,55222,013
22Řezníček, MarcelCZE2117ŠKTP Hrabyně4,5516,0164,5385,0265,05620,516
23FMAdámek, JiříCZE2337ŠK Slavoj Poruba6,556,0146,01318,55
24Kičmer, PetrCZE2193Baník Havířov5,5257,035,51818,03
25FMVrána, FrantišekCZE2228ŠK Staré Město5,0366,566,51018,06
26Šplíchal, StanislavCZE2138TJ Ostrava5,5326,0106,01117,510
27Trapl, DaliborCZE2182SK Loko Praha5,0256,0106,01417,010
28Veselý, MartinCZE2130TJ Ostrava6,0156,0275,02917,015
29Mrva, MarekCZE2205TJ Ostrava5,5166,0305,52017,016
30CMVykydal, FrantišekCZE2117ŠK Lokomotiva Brno5,5196,0135,06516,513
31GMKislinsky, AlexeyCZE2499SK Slavia Orlová7,518,5116,01
32Kopec, LadislavCZE2131TJ Ostrava5,0445,5405,51916,019
33Bureš, MartinCZE2098Baník Havířov5,5205,0345,02915,520
34Škola, MiroslavCZE2179TJ Ostrava5,0415,0305,52215,522
35IMPlát, VojtěchCZE2451TŽ Třinec8,017,0415,01
36Blümelová, ZdeňkaCZE2004Slavia Kroměříž4,5525,0355,03514,535
37IMJasný, StanislavCZE2395Beskydská šachová škola7,067,0314,03
38FMBurdalev, KirillUKR23067,526,03413,52
39FMMudrák, JosefCZE2299Slavia Kroměříž6,5127,0713,57
40IMŠimáček, PavelCZE2438ŠK Zikuda Turnov6,5106,5513,05
41Kubík, MichaelCZE2178Beskydská šachová škola6,5136,5713,07
42WIMSemenova, ElenaRUS21606,556,03712,55
43Šindler, MichalCZE2196VOKD Poruba6,545,03311,54
44Milat, PatrikCZE2080Beskydská šachová škola5,5176,02711,517
45Potomák, VladimírCZE2173ŠK Slavoj Poruba5,5495,52311,023
46Kubicka, AnnaPOL20145,5224,54910,022
47Chlevišťan, JakubCZE2121ŠK Slavoj Poruba5,0275,03110,027
48Dvořák, VladimírCZE2001SK ROŠÁDA Prostějov5,0475,03510,035
49Petřík, PetrCZE2017Slavia Kroměříž5,0424,5849,542
50Vacek, AntonínCZE2043TJ Ostrava5,0574,5489,548
51GMNavara, DavidCZE27511. Novoborský ŠK9,019,01
52Káňa, PavelCZE2037ŠK ERA Poštovní spořitelna4,0645,0739,064
53FMKratochvíl, JosefCZE2214ŠK Lokomotiva Brno7,527,52
IMShkuran, DaniilUKR23867,527,52
Roubalík, JakubCZE2389ŠK Zlín7,527,52
IMKriebel, TadeášCZE24571. Novoborský ŠK7,527,52
57GMKrejčí, JanCZE2523Tatran Litovel7,047,04
58IMSosna, JanCZE2351ŠK Slavoj Poruba6,566,56
59FMČervený, MartinCZE23942222 ŠK Polabiny6,576,57
60GMCvek, RobertCZE25171. Novoborský ŠK6,586,58
61FMJedlička, AlešCZE23252222 ŠK Polabiny6,5116,511
62FMKočiščák, JiříCZE2474Šachový klub HM Ostrava6,5126,512
63FMMarek, MatyášCZE2283MŠŠ Interchess6,5176,517
64Piesik, PiotrPOL22786,0116,011
65IMBureš, JaroslavCZE2384ŠK Staré Město6,0136,013
66Hájek, OskarCZE2038ŠK Lokomotiva Brno6,0146,014
Hladík, OtoCZE2208TJ Ostrava6,0146,014
68Pazdziora, MichalPOL22266,0156,015
69Koutný, PetrCZE2146ŠK Zlín6,0196,019
70FMTymrakiewicz, RafalPOL2306Rybnik6,0226,022
71Szotkowski, JakubCZE2373Šachový klub Karviná o.s.6,0236,023
72FMKarlík, VladimírCZE2312Slavia Kroměříž6,0246,024
73Rakús, PavelCZE2169ŠK TJ MSA Dolní Benešov6,0256,025
74FMValenta, VítCZE2167TJ Sokol Lázně Velké Losiny6,0266,026
75CMStrašil, PavelCZE2116ŠK 1921 Zábřeh6,0316,031
76FMOrzechowski, JacekPOL2204KSz SILESIA Raciborz6,0326,032
77Sremaňák, SlavomírSVK21735,5155,515
78Novosadová, KristýnaCZE2256Beskydská šachová škola5,5165,516
79Toman, JaroslavCZE2229ŠK Tachov5,5175,517
80Bulava, PetrCZE2076Baník Havířov5,5215,521
81Kostka, VítCZE2288SK Slavia Orlová5,5235,523
82Dobeš, LuděkCZE2014ŠK Slavoj Poruba5,5275,527
83Sojka, AlešCZE2128Slavia Kroměříž5,5355,535
84Kula, DominikCZE2084MŠŠ Interchess5,5415,541
85Kudla, RichardCZE2038ŠK Slavoj Poruba5,5425,542
86WFMBogatko, TanaCZE2108MŠŠ Interchess5,5505,550
87Pohludka, OndřejCZE2024ŠK Šenov5,0265,026
88Podlesný, PavelCZE2072Baník Havířov5,0305,030
Krejčí, JanCZE2169Tatran Litovel5,0305,030
90Sieber, MartinCZE2091SK Slavia Orlová5,0315,031
91Cudnik, AndrzejPOL2052Cizinci5,0395,039
92Jablečník, GustavCZE2102Slavia Kroměříž5,0435,043
93Záleský, KarelCZE2051Slezan Opava5,0545,054
94Štěpán, PatrikCZE2104Beskydská šachová škola4,5364,536
95Macura, EmilCZE2022Fatra Slavia Napajedla4,5414,541
96Weczerek, MarekCZE2070SK Kravaře4,5834,583
97Dostál, RadimCZE2084ŠK Slavoj Poruba4,0454,045
Kategorie do 2000
BílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravacelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Kozelský, MarekCZE1912ŠK Šenov4,5596,0175,0274,5446,0165,07022,016
2Šrámek, TomášCZE1989Viktorie Bohumín5,5206,0125,0395,03321,512
3Kotlář, JarmilCZE1907ŠK Šenov6,0225,0345,0295,0325,06021,022
4Vinklárek, RobertCZE1817TJ Nový Jičín4,0753,5675,0344,5415,0334,5915,03919,533
5Tyleček, DrahomírCZE1934TJ Mariánské Hory3,5594,5385,0626,01519,015
6Brezík, PetrCZE1845OS Rychvald4,0525,0275,0755,03219,027
7Špála, JiříCZE1806TJ Ludgeřovice3,0954,5464,5415,5244,0534,01194,05718,524
8Šrámek, OndřejCZE1847SK Slavia Orlová4,5474,5395,0364,54518,536
9Balogh, MilanCZE1855TJ Ostrava4,5484,0483,5634,0614,5814,54317,543
10Štec, FrantišekCZE1923TJ Spartak Přerov5,0465,0435,55115,543
11Mrázek, RomanCZE1881Šachový klub Karviná5,0285,5474,54715,028
12Horváth, TomášCZE1915SK Slavia Orlová4,5425,0645,02814,528
13Vágner, LadislavCZE1933TJ Studénka5,0454,0535,03014,030
14Hurta, JiříCZE1849ŠK HM Ostrava4,0764,5364,05412,536
15Kopcová, LudmilaCZE1802TJ Ostrava4,5613,51374,05912,059
16Pálka, BronislavCZE1944Spartak Uherský Brod5,0365,02810,028
17Valenčík, JozefCZE1978TJ Slovan Havířov5,0315,03110,031
18Pšenička, PavelCZE1994HTJ Odra Ostrava5,5204,0489,520
19Petrov, BogoljubCZE1983HTJ Odra Ostrava5,5234,0529,523
20Jaroš, BohumilCZE1922TJ Mariánské Hory5,0324,5429,532
21Lamper, VlastimilCZE1962Podhradní Lhota4,5564,5449,044
22Malinovský, PetrCZE1969Lokomotiva Krnov3,5795,0538,553
23Kriebel, RudolfCZE1879ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,0504,0538,050
24Kučera, JaroslavCZE1895Viktorie Bohumín4,0544,0558,054
25Ludvíček, JosefCZE1851SK Boršice3,5784,0567,556
26Zeman, ArnoštCZE1974OREL Ořechov6,0166,016
Chmelař, ZdeněkCZE1980Sokol Vizovice6,0166,016
28Sobek, MartinCZE1904Šachový klub Karviná6,0176,017
29Luczyk, PetrCZE1934SK Slavia Orlová6,0196,019
30Sekáč, MartinCZE1999Baník Havířov5,5215,521
31Čížek, PetrCZE1953T.J. Sokol Šumperk5,5235,523
32Chwistek, KarelCZE1834Slezan Opava5,5435,543
33Daniel, JiříCZE1902Region Panda Rychnov nad Kněžnou5,5485,548
34Olšar, ZdeněkCZE1929SK Slavia Orlová5,0255,025
35Bražina, DavidCZE1915Baník Havířov5,0295,029
Pavlík, PetrCZE1941Tatran Litovel5,0295,029
37Wanot, AlešCZE1915SK Slavia Orlová5,0355,035
38Beneš, MiroslavCZE1991ŠK Zlín5,0395,039
39Kopta, JiříCZE1984SK Slavia Orlová5,0405,040
40Hasinski, KrystianPOL1863TS Kuznia Rybnik5,0555,055
41Vitásek, TomášCZE1915ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,0585,058
42Vlachopulos, GeorgisCZE1898Sokol Vrbno p/P5,0595,059
43Stračánek, JaroslavCZE1800ŠK Slavoj Poruba5,0615,061
44Havelka, OndřejCZE1805MŠŠ Interchess5,0635,063
45Vávra, AntonínCZE1907ŠK Staré Město4,5374,537
46Trombík, KarelCZE1968ŠK HM Ostrava4,5404,540
47Bulawa, MarekCZE1960Baník Havířov4,5424,542
48Pisz, BřetislavCZE1806nSK Stonava4,5444,544
49Podlesný, PetrCZE1958Baník Havířov4,5474,547
50Koždoň, PetrCZE1981Viktorie Bohumín4,5494,549
51Albertovič, LukášCZE1938ŠK Slavoj Poruba4,5554,555
52Oborný, LuborCZE1940ŠK Slavoj Poruba4,5634,563
53Chrobak, PiotrPOL1873KSz SILESIA Raciborz4,5824,582
54Bárta, JanCZE1933nŠK Slavoj Poruba4,5894,589
55Bartoš, MichalCZE1877ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5954,595
56Vavřínek, RadomírCZE1821nŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5964,596
57Bělka, LubomírCZE1986ŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5984,598
58Klimša, JiříCZE1868ŠKTP Hrabyně4,0564,056
59Červenka, RomanCZE1825TJ Slovan Havířov4,0584,058
60Kalmár, MartinCZE1941Viktorie Bohumín4,0614,061
61Brácha, PavelCZE1878Sokol Vrahovice4,0654,065
62Folta, FrantišekCZE1804TJ Nový Jičín4,0664,066
63Esterka, JanCZE1827nTJ Vlčnov4,0704,070
64Tomíček, AlfonsCZE1898nŠK TJ MSA Dolní Benešov4,01054,0105
65Müller, LeoCZE1873TJ Vítkov4,01094,0109
66Vlček, AntonínCZE1832TJ Vítkov4,01154,0115
67Novotný, StanislavCZE1805Sokol Polanka n/O3,5843,584
68Šipl, FrantišekCZE1819TJ Mariánské Hory3,5863,586
69Bienek, PetrCZE1880TJ Nový Jičín3,5883,588
70Vavřínek, MichalCZE1829ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51343,5134
71Bergloviec, JanCZE1858ŠK POGO Budišov n.B.3,01483,0148
Kategorie do 1800
BílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravacelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Nešpor, IvanCZE1730ŠK Šenov4,0735,5265,0334,5434,5454,5904,05419,526
2Petrov, NikolajCZE1717ŠK Šenov5,0484,5514,0494,5465,0344,01064,06419,034
3Šrámek, VojtěchCZE1611SK Slavia Orlová4,0654,5435,5224,55018,522
4Stonavský, FilipCZE1730TŽ Třinec4,5624,0624,0545,0385,0724,05118,538
5Broskevič, LumírCZE1756ŠK Šenov4,0684,0582,5705,0325,0714,05218,032
6Cyroň, KarelCZE1733OS Rychvald4,0695,0304,5394,05117,530
7Repák, JanCZE1734TJ Ostrava3,5874,5433,0673,5613,0775,0774,06317,043
8Tkadleček, PetrCZE1764T.J. Frenštát pod Radhoštěm3,5824,0563,5654,0634,5924,54617,046
9Folta, JaroslavCZE1719nDynamo DP Ostrava6,0184,0483,5693,07416,518
10Třetina, ZdeněkCZE1718TJ Mariánské Hory3,5803,5704,0513,0685,0403,514016,040
11Kořínek, JaroslavCZE1755TJ Mariánské Hory4,0774,0554,0523,0703,5644,01234,06616,052
12Nehyba, MartinCZE1729Sokol Skalička5,5295,0285,06615,528
13Schoffer, MartinCZE1757nŠK Šenov4,0743,5663,5633,5573,0744,58615,557
14Herman, PavelCZE1744Dynamo DP Ostrava4,0554,0473,0723,56814,547
15Sikora, MatoušCZE1777OS Rychvald5,0374,01135,03414,034
16Píša, LubomírCZE1611TJ Studénka3,5902,5833,5603,0693,5653,015813,560
17Balon, RenéCZE1735HTJ Odra Ostrava3,5564,0513,07710,551
18Gavroň, LadislavCZE1726ŠK Šenov3,0773,5604,06010,560
19Gemsa, PavelCZE1749ŠK TJ MSA Dolní Benešov5,5464,54210,042
20Šálek, JosefCZE1797nSlovan Ostrava5,0404,5379,537
21Demko, RobertCZE1604MŠŠ Interchess5,5444,0589,544
22Macek, OldřichCZE1744T.J. Sokol Šumperk4,0615,0419,041
23Bayer, VlastimilCZE1703ŠK Hošťálkovice4,5574,0508,550
24Melzer, PetrCZE1600TJ Slovan Havířov4,51044,0628,562
25Čáp, ŠimonCZE1697VOKD Poruba4,0494,01088,049
26Kutálek, JanCZE1740Šachový klub Karviná3,5924,0537,553
27Filip, TomášCZE1665HTJ Odra Ostrava3,5614,0557,555
28Kašpárek, IvoCZE1743nŠK Slavoj Poruba4,01213,0817,081
29Holiš, JaroslavCZE1613nTJ Nový Jičín3,0993,0806,080
30Korman, RomanUKR17755,5255,525
31Kalinowski, KamilPOL1602KSz SILESIA Raciborz5,5455,545
32Wielek, ThomasPOL17405,0385,038
33Kondula, DominikCZE1786ŠK Slavoj Poruba5,0405,040
34Brzezny, PetrCZE1678OS Rychvald5,0675,067
35Nytra, OndřejCZE1601Beskydská šachová škola5,0745,074
36Zgraja, HubertPOL1715KSz SILESIA Raciborz5,0765,076
37Eichler, BřetislavCZE1716ŠK Lokomotiva Brno4,5404,540
38Klečka, IvoCZE1771nŠK Petřvald u NJ4,5454,545
39Pazdziora, TadeuszCZE1744SK Stonava4,5464,546
40Semančík, DavidCZE1786OS Rychvald4,5504,550
41Maňuch, MiroslavCZE1763nŠK Slavoj Poruba4,5534,553
42Káňa, ZdeněkCZE1763nTatra Kopřivnice4,5544,554
43Skočková, KateřinaCZE1796TJ Zora Praha4,5584,558
44Kaňovský, JanCZE1787Tatra Kopřivnice4,5604,560
45Zemková, KláraCZE1780MŠŠ Interchess4,5804,580
46Kramář, LumírCZE1686nŠK TJ MSA Dolní Benešov4,5854,585
47Miča, MarekCZE1753Beskydská šachová škola4,5884,588
48Bohanesová, VendulaCZE1649MŠŠ Interchess4,5944,594
49Klézl, FrantišekCZE1700TJ Sokol Lázně Velké Losiny4,51004,5100
50Chvěja, RomanCZE1611nŠK U Freda Darkovičky4,51014,5101
51Hasinski, SebastianPOL1663TS Kuznia Rybnik4,51024,5102
52Kuchař, MatějCZE1684Beskydská šachová škola4,0464,046
53Kusák, LubomírCZE1690TJ Mariánské Hory4,0534,053
54Kniezková, JitkaCZE1647nBaník Havířov4,0544,054
55Havlík, VlastimilCZE1780OS Rychvald4,0574,057
56Štefaník, MarekCZE1638Tatra Kopřivnice4,0594,059
57Ramian, ZdeněkCZE1791TJ Mariánské Hory4,0604,060
58Crha, BřetislavCZE1711OS Rychvald4,0634,063
59Trimmel, BohuslavCZE1740Sportovní klub Prostějov4,0714,071
60Jaššo, SlavomírCZE1748ŠK POGO Budišov n.B.4,01074,0107
61Kwiatkowski, ZygmuntPOL1677KSz SILESIA Raciborz4,01104,0110
62Stania, PetrCZE1793Slezan Opava4,01124,0112
63Moravec, JindřichCZE1610nŠK U Freda Darkovičky4,01144,0114
64Skuplík, JaroslavCZE1603nSK Kravaře4,01154,0115
65Křefký, ManfrédCZE1793nŠK GOBE Píšť4,01224,0122
66Čech, JaroslavCZE1642nTJ Mariánské Hory3,5573,557
67Halámka, PavelCZE1748nSlovan Ostrava3,5583,558
68Alexandr, PetrCZE1673ŠK Bystrc Oilers3,5623,562
69Štefan, AlešCZE1679nSlovan Ostrava3,5643,564
70Gemsa, MatoušCZE1755ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,5693,569
71Očko, DominikCZE1716MŠŠ Interchess3,51313,5131
72Lička, AlfonsCZE1774nŠK U Freda Darkovičky3,51383,5138
73Šafarčík, MiroslavCZE1620HTJ Odra Ostrava3,51393,5139
74Fojtík, JosefCZE1658nŠK U Freda Darkovičky3,51453,5145
75Pavlas, JaroslavCZE1773nTJ Mariánské Hory3,0643,064
76Kolařík, TomášCZE1627ŠK Hošťálkovice3,0723,072
77Mladějovský, MiroslavCZE1714nSlovan Ostrava3,0733,073
78Meisel, KarelCZE1720nŠK GOBE Píšť3,01553,0155
79Kočur, RadimCZE1642TJ Ludgeřovice2,5842,584
80Urbanec, DrahomírCZE1756nŠK Šenov2,0812,081
81Peřina, StanislavCZE1636nSK Kravaře2,01772,0177
Kategorie do 1600
BílovecRychvaldHavířovHrabůvkaŠenovBohuslaviceOstravacelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Opluštil, JiříCZE1250nSpartak Bílovec3,5854,5444,0504,0495,0424,5875,03719,037
2Neumann, FilipCZE1498SK Slavia Orlová3,0964,0604,0565,0685,03818,038
3Kopec, LadislavCZE1388TJ Ostrava5,0495,0785,03615,036
4Král, JiříCZE02,01094,0594,0573,01483,56714,557
5Bošňák, OndrejCZE1516VOKD Poruba3,5624,0523,5683,01543,07514,052
6Sudolský, JanCZE1553VOKD Poruba3,5683,0661,5784,01283,57114,066
7Pirhala, LadislavCZE1450Dynamo DP Ostrava3,0972,5853,0683,5664,0553,01561,09013,555
8Gajda, RostislavCZE03,5593,0734,01183,07613,559
9Machura, JaroslavCZE02,51013,5723,0653,0723,0764,01263,08313,565
10Kubelka, JaroslavCZE1558TJ Fulnek4,0722,5744,01293,07813,572
11Kutálková, ŠárkaCZE1558Šachový klub Karviná2,51043,0793,5582,5752,5804,013013,058
12Falhar, BřetislavCZE1246nSpartak Bílovec2,51053,5733,0784,06513,065
13Hruška, StanislavCZE1370ŠK Šenov3,5913,0812,5721,5793,5662,51693,08213,066
14Bohdal, KarelCZE1250nSpartak Bílovec3,5932,0742,0773,014710,574
15Neumann, KarelCZE1356SK Slavia Orlová2,51063,0802,0833,01571,58910,580
16Kubelová, SoňaCZE1575Lokomotiva Krnov4,0674,5938,567
17Janes, MartinCZE1381nSpartak Bílovec3,5942,5842,5738,573
18Šerek, OndřejCZE1404nTJ Fulnek2,01083,0713,01618,071
19Thiel, AntonínCZE0Spartak Bílovec2,51073,0692,0847,569
20Chlevišťan, JaromírCZE1569VOKD Poruba2,0763,51362,0877,576
21Babiš, ZdeněkCZE1576nSpartak Bílovec3,5833,5747,074
22Soukup, OndřejCZE1380MŠŠ Interchess3,01603,5706,570
23Růžička, LubomírCZE1540nSokol Vítkovice4,0622,01736,062
24Palanek, RenéCZE1260nTJ Ostrava1,0803,0752,0886,075
25Gemsová, TerezaCZE1424ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01502,5855,585
26Bober, MateuszPOL1353TS Kuznia Rybnik5,0695,069
27Kramář, FilipCZE1594nSK Kravaře5,0795,079
28Pekárek, AlešCZE1420SK Slavia Orlová4,5414,541
29Fůra, DominikCZE1174nSK Slavia Orlová2,5862,01764,586
30Vantuch, LucianCZE1595Beskydská šachová škola4,5974,597
31Mlynarczyk, JanPOL1555KSz SILESIA Raciborz4,5994,599
32Odstrčil, LukášCZE1488Beskydská šachová škola4,51034,5103
33Lipus, DrahomírCZE1538OS Rychvald4,0644,064
34Nezval, JiříCZE1356TJ Slovan Havířov4,01114,0111
35Berezjuk, RostislavCZE1496MŠŠ Interchess4,01174,0117
36Halamíček, RadekCZE1572Beskydská šachová škola4,01204,0120
37Szotkowski, DavidCZE1361MŠŠ Interchess4,01244,0124
38Opěla, RadekCZE1333MŠŠ Interchess4,01254,0125
39Strachota, JanCZE1529nŠK GOBE Píšť4,01274,0127
40Zygma, JiříCZE03,5673,567
Miklosz, MichaelCZE1317nTJ Ostrava3,5673,567
42Šebesta, JanCZE1455SK Slavia Orlová3,5693,569
43Adamczyk, MartinCZE1322TJ Ostrava3,5713,571
44Kruszynski, LukaszPOL13543,5753,575
45Stůj, JanCZE1279nGranitol Mor.Beroun3,5763,576
46Kureš, MichaelCZE1463ŠK Lokomotiva Brno3,5813,581
47Kympergr, VojtěchCZE1462TJ Spartak Přerov3,5893,589
48Macura, JiříCZE03,51323,5132
49Frank, AdamCZE1556Beskydská šachová škola3,51333,5133
50Benek, JiříCZE1250nŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51353,5135
51Marková, KristýnaCZE1519MŠŠ Interchess3,51413,5141
52Suchanek, PaulinaPOL1477KSz SILESIA Raciborz3,51423,5142
53Havlíček, JiříCZE1100nTJ Slovan Havířov3,51433,5143
54Nitychoruk, JacekPOL1495KSz SILESIA Raciborz3,51443,5144
55Janošová, Kateřina AnnaCZE1144ŠK TJ MSA Dolní Benešov3,51463,5146
56Bagar, MiroslavCZE1531Sokol Vítkovice3,0703,070
57Dibák, JanCZE03,0733,073
58Pohanka, MilanCZE1250nGranitol Mor.Beroun3,0783,078
59Sakmar, JanCZE1516nŠK Šenov3,0793,079
Glacner, KarelCZE1535ŠK Bystrc Oilers3,0793,079
61Adamčík, JanCZE0OS Rychvald3,0823,082
62Nebor, DominikCZE1384nSpartak Bílovec3,0983,098
63Slavík, MiroslavCZE1473nTatran Poštorná3,01003,0100
64Haška, FilipCZE1351Beskydská šachová škola3,01513,0151
65Vrátný, JakubCZE1343MŠŠ Interchess3,01523,0152
66Mikesch, DaliborCZE1275MŠŠ Interchess3,01533,0153
67Blokscha, VladimírCZE1261nŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01593,0159
68Haška, IvanCZE1256nBeskydská šachová škola3,01623,0162
69Frank, MartinCZE1105nBeskydská šachová škola3,01633,0163
70Havel, KristiánCZE03,01643,0164
71Kučera, TomášCZE0ŠK 1935 Bolatice3,01653,0165
72Křefký, OndřejCZE1084nŠK TJ MSA Dolní Benešov3,01663,0166
73Zedník, PetrCZE0ŠK Petřvald u NJ2,5712,571
74Kijonka, OndřejCZE1342SK Slavia Orlová2,5872,587
75Holuša, JanCZE0TJ Ostrava2,5882,588
76Kováč, LadislavCZE1244nSpartak Bílovec2,51020,01832,5102
77Divinec, MilanCZE02,51032,5103
78Szotkowski, JosefCZE02,51672,5167
79Nezval, FilipCZE1127nTJ Slovan Havířov2,51682,5168
80Dudová, PavlínaCZE1077nBeskydská šachová škola2,51702,5170
81Glabasňa, TomášCZE1528nSK Kravaře2,51712,5171
82Nytra, PetrCZE1247nBeskydská šachová škola2,51722,5172
83Šumský, MiroslavCZE02,0822,082
84Walach, IvoCZE02,0852,085
85Vyvial, VáclavCZE1520Beskydská šachová škola2,0862,086
86Tomanec, SamuelCZE1072nSK Slavia Orlová2,0892,089
87Demková, EsterCZE1263SK Slavia Orlová2,0902,090
88Churová, HanaCZE1398Sokol Polanka n/O2,01102,0110
89Rell, MartinCZE1484nSlezan Opava2,01742,0174
90Řehánek, PřemekCZE02,01752,0175
91Mika, AdrianPOL0TS Kuznia Rybnik2,01782,0178
92Strachota, TomášCZE1100nBeskydská šachová škola2,01792,0179
93Lasák, PetrCZE01,51111,5111
94Kudláček, MartinCZE0ŠK Šenov1,0751,075
95Šulc, OndřejCZE0TJ Ostrava1,0861,086
96Kovács, DominikCZE01,0871,087
97Semančík, JiříCZE0OS Rychvald1,0911,091
98Langer, DavidCZE0Slezan Opava1,01801,0180
99Stezaly,POL0Rybnik1,01811,0181
100Vitásek, JanCZE1100nŠK TJ MSA Dolní Benešov0,51820,5182
101Trčálek, LukášCZE0TJ Slovan Havířov0,0760,076
102Divinec, VojtěchCZE00,01120,0112