2017



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
07.01. Bílovec 116 Razin, Vadim UKR 2482  8 z 9  tabulka
04.02. Rychvald 94 IM Vesselovsky, Serguei CZE 2402  7 z 9  tabulka
18.02. Hrabůvka 102 IM Michenka, Jozef CZE 2182  7½ z 9  tabulka
04.03. Polanka n/O 104 FM Piesik, Piotr POL 2267  8 z 9  tabulka
25.03. Havířov 102 FM Zylka, Stanislaw POL 2099  8 z 9  tabulka
01.04. Petřvald 132 FM Malík, Jan CZE 2275  8 z 9  tabulka
08.04. Šenov 97 IM Plát, Vojtěch CZE 2571  8 z 9  tabulka
22.04. Bohuslavice 200 GM Navara, David CZE 2703  8½ z 9  tabulka
947
rapid tour 2017
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2017

Kategorie bez omezení
BílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n/OHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1FMMalík, JanCZE2316TJ Ostrava7,076,597,526,0186,0118,016,5106,52235,51
2IMVesselovsky, SergueiCZE2337Beskydská šachová škola7,017,036,587,047,037,0935,01
3FMČempel, JaroslavCZE2177Slezan Opava5,5306,5107,046,557,037,075,0296,02934,03
FMVrána, FrantišekCZE2237ŠK Staré Město7,037,076,546,576,5126,5117,0834,03
5FMSobek, JaroslavCZE2204Šachový klub Karviná6,5106,5117,056,5107,056,566,51433,55
6IMMichenka, JozefCZE2338Šachový klub HM Ostrava5,5356,567,516,5126,0186,0136,51133,01
7Machýček, LubomírCZE2212TJ Studénka5,5287,066,597,026,586,02433,02
GMTalla, VladimírCZE2440Šachový klub HM Ostrava7,026,0116,536,567,0233,02
9Didi, JanCZE2052TJ Ostrava5,5376,0146,595,0344,5436,0176,5126,02631,09
10Potomák, VladimírCZE2154ŠK Slavoj Poruba5,0427,056,0136,565,5225,5345,03130,55
11Zimniok, LubomírCZE2047Šachový klub Karviná5,5246,0155,0324,0595,5287,066,0196,03030,56
12FMLys, JosefCZE2190Sokol Dobrá6,595,0335,5206,0166,0156,5145,5215,06730,59
FMFiřt, StanislavCZE2231Šachový klub HM Ostrava6,0165,0335,5226,0206,5106,595,54130,59
14IMKlíma, LukášCZE2360ŠK Slavoj Poruba5,5275,5205,5245,0416,0107,044,011429,54
15Šplíchal, StanislavCZE2172TJ Ostrava5,5195,5236,585,5206,51829,58
16Chlevišťan, JakubCZE2131ŠK Slavoj Poruba5,5217,045,0385,5255,0356,02129,04
17Cudnik, AndrzejPOL20386,0175,0395,5246,0146,0185,53929,014
18Řezníček, MarcelCZE2044ŠKTP Hrabyně5,5295,5225,0306,0216,0166,02229,016
19Jelínek, MarekCZE2089TJ Ostrava5,0415,5256,0155,0325,5266,52128,515
20Weissmann, LukášCZE2124Sokol Dobrá7,066,0145,5236,02824,56
21Orzechowski, JacekPOL21046,576,0106,575,53724,57
22Očkay, TomášCZE2121ŠK Slavoj Poruba6,0175,5216,0196,52024,017
23Podlesný, PavelCZE2099Baník Havířov5,5395,5237,054,59122,55
24Šrámek, VojtěchCZE2049SK Slavia Orlová6,0185,5275,5325,04222,018
25Trombík, KarelCZE2061Šachový klub HM Ostrava5,5235,0355,0376,01321,513
26FMPiesik, PiotrPOL2318Beskydská šachová škola6,0138,017,0521,01
27Kubicka, AnnaPOL2151Šachový klub Karviná6,0186,5146,02018,514
28Bureš, MartinCZE2094Baník Havířov5,5226,596,02518,09
29IMPlát, VojtěchCZE2520ŠK JOLY Lysá nad Labem8,017,5315,51
30FMZylka, StanislawPOL23428,017,0815,01
31IMBureš, JaroslavCZE2386ŠK AD Jičín7,526,51314,02
32IMZwardoň, VojtěchCZE2403Beskydská šachová škola7,047,0614,04
33Kičmer, PetrCZE2204Baník Havířov5,5257,0212,52
34Tomaszewski, KacperPOL22115,5216,5712,07
35Trapl, DaliborCZE2109ŠK Loko Praha6,5115,52512,011
36Šnyta, ZdeněkCZE2041ŠKTP Hrabyně5,5266,51512,015
37Židek, VáclavCZE2169Slezan Opava5,5226,03511,522
38Pšenička, PavelCZE2009HTJ Odra Ostrava6,0245,52511,524
Urbanik, LukasSVK20105,5246,02711,524
40Slavinský, RostislavCZE2063TJ Nový Jičín5,5336,03211,532
41Káňa, PavelCZE2061Šachový klub Karviná5,5235,55811,023
42CMVykydal, FrantišekCZE2079ŠK Lokomotiva Brno5,5315,52411,024
43Václavík, DavidCZE2033ŠK Slavoj Poruba5,5185,03410,518
44Pavera, VítCZE2026Orel Opava5,5195,06210,519
45Bulava, PetrCZE2078Baník Havířov4,0626,03410,034
Kaňáková, NatálieCZE2123Beskydská šachová škola5,5344,54910,034
47Malinovský, PetrCZE2013Lokomotiva Krnov5,0484,5949,548
48Beneš, MiroslavCZE2030Slavia Kroměříž4,5505,0649,550
49Dostál, RadimCZE2007ŠK Slavoj Poruba4,0775,0349,034
50GMNavara, DavidCZE27351. Novoborský ŠK8,518,51
51Razin, VadimUKR23668,018,01
52IMKriebel, TadeášCZE24651. Novoborský ŠK7,527,52
53FMBřečka, IvanCZE2312TJ Ostrava7,547,54
54GMCvek, RobertCZE2527ŠK Slavoj Poruba7,027,02
55Horváth, TomášCZE2011SK Slavia Orlová7,037,03
IMPastirčák, MilanCZE2341Slavia Kroměříž7,037,03
57WIMOlšarová, KarolínaCZE2232SK Slavia Orlová7,047,04
58Koutný, PetrCZE2152TJ Vlčnov7,057,05
FMBharadwaj, DhanushIND21917,057,05
60FMHolemář, DavidCZE2286Moravská Slavia Brno7,077,07
61IMZpěvák, PavelCZE2348Tatran Litovel7,0107,010
62Bolacký, JiříCZE2196ŠK Slavoj Poruba6,586,58
FMBurdalev, KirillCZE2339ŠK Lokomotiva Brno6,586,58
64Bauch-Lojewski, RalfGER2069SC Doppelbauer Brambauer6,5116,511
IMNeděla, VlastimilCZE2323SK Slavia Orlová6,5116,511
66Suchánek, MiroslavCZE2109ŠK TJ Dolní Benešov6,5126,512
Kaňok, JaroslavCZE2151Šachový klub HM Ostrava6,5126,512
68Wagner, NorbertGER2144SC Doppelbauer Brambauer6,5136,513
69Rakús, PavelCZE2212ŠK TJ Dolní Benešov6,5166,516
70Slepov, KyrylCZE2079VSK Universita Brno6,5176,517
71FMRabatin, JakubCZE2248Beskydská šachová škola6,0126,012
72GMVelička, PetrCZE2420Šachový klub HM Ostrava6,0136,013
73FMMudrák, JosefCZE2269Slavia Kroměříž6,0146,014
74FMGerasimenyk, MikhailUKR21926,0156,015
FMSerrano, Salvador EduardoESP23006,0156,015
76Mrva, MarekCZE2221TJ Ostrava6,0166,016
77Kohut, AnnaPOL20076,0196,019
78Gibiec, ErnestCZE2124Slavoj Český Těšín6,0236,023
79Olšar, RobinCZE2097Slezan Opava6,0336,033
80IMSosna, JanCZE2347ŠK Slavoj Poruba5,5205,520
81Remmler, VolkerGER2157SC Doppelbauer Brambauer5,5265,526
82Kozel, JiříCZE2176Beskydská šachová škola5,5275,527
83Veselý, MartinCZE2059TJ Ostrava5,5295,529
Baier, PavelCZE2090Baník Havířov5,5295,529
85Krajina, AlešCZE2138Šachový klub HM Ostrava5,5325,532
86Sojka, AlešCZE2144Slavia Kroměříž5,5365,536
87Kaminský, RudolfCZE2086TJ Slovan Havířov5,5385,538
Lojek, MarekCZE2099SK Slavia Orlová5,5385,538
FMPacl, VáclavCZE2101TJ Slovan Havířov5,5385,538
90Vysoglad, PetrCZE2012Beskydská šachová škola5,5425,542
91FMMarkovič, IvanCZE2124ŠK Hustopeče5,5445,544
92Záleský, KarelCZE2046Slezan Opava5,5465,546
93Byma, PavelCZE2043ŠO TJ Velká Polom5,5475,547
94Muratidis, NikosCZE2196Slezan Opava5,5515,551
95Pohludka, OndřejCZE2006ŠK Šenov5,0325,032
96Weczerek, MarekCZE2026ŠK TJ Dolní Benešov5,0655,065
97Dobeš, LuděkCZE2011ŠK Slavoj Poruba4,5584,558
98Rafaja, MarekCZE2000ŠK Holešov4,5594,559
Kategorie do 2000
BílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n/OHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Cieslak, PatrycjuszPOL19576,5126,0166,0175,5256,596,01431,09
2Cieslak, WiktoriaPOL18036,586,0126,0204,5585,5276,0174,59330,08
3Vránová, ZdeňkaCZE1997ŠK Staré Město4,5456,0176,0176,0155,5276,03629,515
4Staněk, StanislavCZE1940Jezdci Jundrov5,0456,0165,5234,0645,5245,5285,54928,016
5Lamper, VlastimilCZE1912ŠK Rajnochovice5,0433,5704,5506,0155,5304,5485,07126,015
6Crha, BřetislavCZE1755Rychvaldský SŠ 19455,0306,0194,5515,0575,0394,510125,519
7Kozelský, MarekCZE1960ŠK Šenov5,0464,5475,0445,0395,5334,0585,07825,533
8Cyroň, KarelCZE1794ŠK Hošťálkovice4,5515,5214,5575,5314,5614,0754,0615,08425,021
9Krampol, VladimírCZE1789SK Stonava5,0495,0295,0474,5484,5495,0465,0344,59525,029
10Bienek, PetrCZE1892TJ Nový Jičín3,5834,0655,0405,5375,0385,55625,037
11Štec, FrantišekCZE1923TJ Spartak Přerov4,5534,0604,5605,0435,5225,06624,522
12Cvik, ŠtepánCZE17995,0405,0374,5534,5445,5364,54224,536
13Špála, JiříCZE1861TJ Ludgeřovice4,0725,0314,0694,5504,5564,5625,0415,06924,031
14Šoki, ZdeněkCZE1810nSokol Vítkovice4,0735,0404,5575,5325,0334,011524,032
15Hyrš, MartinCZE1939ŠK Duras BVK4,5535,0364,5544,5535,0375,07424,036
16Novotný, RadimCZE1898Slavoj Český Těšín4,5465,0415,0434,5475,08024,041
17Nešpor, IvanCZE1718ŠK Šenov4,5493,5745,0415,5395,0303,515123,530
18Broskevič, LumírCZE1750ŠK Šenov4,0704,5535,0464,0663,0885,0535,08923,546
19Opluštil, JiříCZE1739Spartak Bílovec4,5644,0564,5524,0685,0384,0764,5564,510323,038
20Tkadleček, PetrCZE1732TJ Frenštát pod Radhoštěm4,0795,0444,0654,5575,0424,510923,042
21Herman, PavelCZE1796Dynamo DP Ostrava4,5524,5555,0524,5494,510223,049
22Brácha, PavelCZE1880SK ROŠÁDA Prostějov5,0383,5745,0484,0595,06822,538
23Brezík, PetrCZE1783Rychvaldský SŠ 19455,5274,0714,5613,5734,012221,527
24Šrámek, OndřejCZE1980SK Slavia Orlová5,5275,0365,5295,07021,027
25Gajda, RostislavCZE1728VOKD Poruba4,0734,0684,0722,0993,5764,0744,0625,08521,062
26Šrámek, TomášCZE1946SK Slavia Orlová4,0676,0195,0375,55020,519
27Petrov, NikolajCZE1792ŠK Šenov4,5574,0604,0604,0654,0673,514320,557
28Neumann, FilipCZE1742SK Slavia Orlová5,0355,5305,0444,54420,030
29Tyleček, DrahomírCZE1868TJ Ostrava4,5485,5264,5455,05019,526
30Dvořák, VladimírCZE1999SK ROŠÁDA Prostějov4,0615,5314,5435,06319,031
31Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice5,0344,5563,5704,510017,534
32Vágner, LadislavCZE1918TJ Studénka5,0405,0334,54814,533
33Kriebel, RudolfCZE1827ŠK TJ Dolní Benešov5,0425,0494,55114,542
34Hurta, JiříCZE1804Šachový klub HM Ostrava4,5664,5584,54613,546
35Hanák, TomášCZE1743Rychvaldský SŠ 19455,0373,5794,07512,537
36Wielek, ThomasPOL17305,5266,01611,516
37Repák, JanCZE1703TJ Ostrava3,5904,5513,515211,551
38Zielinski, HubertPOL18016,0185,08211,018
39Uhlíř, JiříCZE1888ŠK Rajnochovice5,5285,55211,028
Polák, RadimCZE1911Rychvaldský SŠ 19455,5285,53111,028
41Balogh, MilanCZE1858TJ Ostrava5,5284,55310,028
42Podlesný, PetrCZE1941Baník Havířov4,5555,54310,043
43Jureček, DanielCZE1828Orel Opava5,0445,08610,044
44Dostál, PetrCZE1932ŠK Slavoj Poruba4,5655,54810,048
45Olšar, ZdeněkCZE1918SK Slavia Orlová5,0314,5549,531
46Chrobak, PiotrPOL17985,0324,5479,532
47Zimniok, ZdeněkCZE1808Šachový klub Karviná5,0384,5459,538
48Sobek, MartinCZE1948Šachový klub Karviná4,5565,0439,543
49Vihnár, MilanCZE1865nHTJ Odra Ostrava4,0715,0369,036
50Jaroš, BohumilCZE1899TJ Mariánské Hory4,0645,0449,044
51Bergloviec, JanCZE1891ŠK POGO Budišov n/B.4,5604,01138,560
52Brzezný, PetrCZE1775Rychvaldský SŠ 19454,0643,51447,564
Folwarczný, JiříCZE1809Šachový klub Karviná4,0643,51557,564
54Vlček, AntonínCZE1775TJ Vítkov3,5874,01317,587
55Hasinski, KrystianPOL1884TS Kuźnia Rybnik6,5196,519
56Očko, DominikCZE1756MŠŠ Interchess6,0236,023
57Klobouk, JiříCZE1743ŠO U Lípy Malé Hoštice6,0316,031
58Čížek, PetrCZE1880ŠK Šenov5,5265,526
59Jochmann, ChristianGER1995SC Doppelbauer Brambauer5,5295,529
60Vitásek, TomášCZE1926ŠK TJ Dolní Benešov5,5405,540
Beluská, TerezaCZE1984Beskydská šachová škola5,5405,540
62Kramář, LumírCZE1835ŠK TJ Dolní Benešov5,5455,545
63Krupa, RadimCZE1978ŠK TJ Dolní Benešov5,5535,553
64Skalka, JanCZE1821ŠK Veselí n/M5,5555,555
65Stonawski, IgorCZE1932Slavoj Český Těšín5,5575,557
66Bačák, PetrCZE1974Slavia Kroměříž5,5615,561
67Kotlář, JarmilCZE1889ŠK Šenov5,0355,035
Chwistek, KarelCZE1918Slezan Opava5,0355,035
69Pazdziora, TadeuszCZE1784SK Stonava5,0365,036
Petrov, BogoljubCZE1969HTJ Odra Ostrava5,0365,036
71Kučera, JaroslavCZE1799Viktorie Bohumín5,0395,039
Štěpánek, SvatoplukCZE1838ŠK Sokol Vyšehrad5,0395,039
73Pisz, BřetislavCZE1790nSK Stonava5,0405,040
74Matlocha, LubomírCZE1722ŠK Jeseník5,0415,041
Sikora, MatoušCZE1946Rychvaldský SŠ 19455,0415,041
76Tvrdý, PetrCZE1813Sokol Brušperk5,0455,045
Bednarz, ValdemarCZE1934SK Stonava5,0455,045
78Semančík, DavidCZE1735Rychvaldský SŠ 19455,0475,047
Ludvíček, JosefCZE1832SK Boršice5,0475,047
80Gruszka, AlesCZE1723SK Slavia Orlová5,0585,058
81Tioka, ZdeněkCZE1876Jezdci Jundrov5,0735,073
82Nováček, PavelCZE1941TJ Mariánské Hory5,0765,076
83Bělka, LubomírCZE1951ŠK TJ Dolní Benešov5,0795,079
84Vavřínek, RadomírCZE1765ŠK TJ Dolní Benešov5,0835,083
85Godovský, JiříCZE1851SK Kravaře5,0875,087
86Gregoritsch, DirkGER1960SC Doppelbauer Brambauer4,5464,546
87Eichler, BřetislavCZE1715Moravská Slavia Brno4,5474,547
88Tatarka, JurajSVK18444,5504,550
Bulawa, MarekCZE1934Baník Havířov4,5504,550
90Posluszny, TomaszPOL18074,5514,551
91Lepík, JaroslavCZE1732Beskydská šachová škola4,5524,552
Kaňák, FilipCZE1970Beskydská šachová škola4,5524,552
93Šíma, NikolaCZE1799nTJ Mariánské Hory4,5554,555
94Galuszka, TomaszPOL17074,5594,559
Vaculka, PavelCZE1846SK ROŠÁDA Prostějov4,5594,559
96Šebesta, PetrCZE1724SK Slavia Orlová4,5604,560
97Kovács, ViliamCZE1778Orel Opava4,5614,561
98Oborný, LuborCZE1931ŠK Slavoj Poruba4,5624,562
99Maňuch, MiroslavCZE1764nŠK Slavoj Poruba4,5634,563
100Albertovič, LukášCZE1890ŠK Slavoj Poruba4,5674,567
101Melecký, JaroslavCZE1943ŠK TJ Dolní Benešov4,5904,590
102Glinz, LeoCZE1756SK Kravaře4,5924,592
103Holeček, VladimírCZE1911Beskydská šachová škola4,5964,596
104Vlachopulos, GeorgisCZE1854Sokol Vrbno p/P4,5974,597
105Skalka, MichalCZE1719ŠK Veselí n/M4,5984,598
106Zpěváková, KateřinaCZE1910Spartak Uherský Brod4,5994,599
107Peťovský, ĽudovítCZE1704Slezan Opava4,51044,5104
108Zgraja, HubertPOL1715KSz SILESIA Racibórz4,51054,5105
109Husár, IvoCZE1846ŠO TJ Velká Polom4,51084,5108
110Knopp, RenéCZE1856SK Stonava4,0574,057
111Rajský, StanislavCZE1701Viktorie Bohumín4,0614,061
112Pindjak, MichalCZE1804TJ Fulnek4,0624,062
113Sysala, StanislavCZE1757Beskydská šachová škola4,0694,069
Vinklárek, RobertCZE1823TJ Nový Jičín4,0694,069
115Halacz, MartinCZE1729Tatra Kopřivnice4,0704,070
116Stračánek, JaroslavCZE1810ŠK Slavoj Poruba4,0784,078
117Folta, FrantišekCZE1783TJ Nový Jičín4,0804,080
118Meisel, KarelCZE1710nŠK GOBE Píšť4,01214,0121
119Marčík, MiroslavCZE1717ŠK U Freda Darkovičky4,01304,0130
120Červenka, RomanCZE1757TJ Slovan Havířov3,5743,574
121Halámka, PavelCZE1746nSlovan Ostrava3,5763,576
122Matýsková, RomanaCZE1870nSokol Polanka n/O3,5773,577
123Lišťák, BřetislavCZE1731nSokol Polanka n/O3,5803,580
124Fiala, RadovanCZE1847ŠK Hošťálkovice3,5813,581
125Jaššo, SlavomírCZE1769ŠK POGO Budišov n/B.3,5853,585
126Bárta, JanCZE1906nŠK Slavoj Poruba3,5933,593
127Škrobánek, VítCZE1770nTJ Hradec n/Moravicí3,51453,5145
128Tesárek, AdolfCZE1773nTJ Hradec n/Moravicí3,51493,5149
129Klein, JiříCZE1729nTJ Hradec n/Moravicí2,51802,5180
130Lička, AlfonsCZE1731nŠK U Freda Darkovičky2,51822,5182
Kategorie do 1700
BílovecRychvaldHrabůvkaPolanka n/OHavířovPetřvaldŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Štefaník, MarekCZE1659TJ Ostrava4,5545,0435,5306,5134,54626,013
2Macura, JiříCZE03,0974,0614,5554,0664,5664,0655,55922,555
3Machura, JaroslavCZE14323,5895,0424,0714,0694,0634,5673,5783,016221,542
4Malina, RomanCZE1662ŠK Slavoj Poruba3,5743,5803,5785,0335,0514,011721,033
5Šíma, PatrikCZE0TJ Ludgeřovice3,5754,0594,0734,5524,5634,012921,052
6Glacner, KarelCZE1656ŠK Bystrc Oilers4,5684,0634,0624,0644,0874,0683,016820,562
7Kořínek, JaroslavCZE1622TJ Mariánské Hory3,5824,0653,5754,0764,0694,5713,0794,012420,565
8Schoffer, MartinCZE1606ŠK Šenov4,0744,0664,0684,0673,5754,5683,5724,011820,566
9Bayer, VlastimilCZE1675ŠK Hošťálkovice4,5515,0564,5545,07519,051
10Bagar, MiroslavCZE1531Sokol Vítkovice4,0763,0834,0703,0834,0903,0824,012819,070
11Růžička, LubomírCZE1536nSokol Vítkovice3,5913,0773,5772,01015,0543,0833,016518,054
12Radko, JanCZE1264nHTJ Odra Ostrava4,0593,0913,5823,5794,0953,57718,059
13Falhar, BřetislavCZE1231nSpartak Bílovec3,0943,0782,5963,5832,5974,0843,5763,515817,576
14Kwiatkowski, ZygmuntPOL15844,5504,5543,5794,510717,050
15Sudolský, JanCZE1471VOKD Poruba3,0993,5733,0893,0844,0852,0903,016316,573
16Hruška, StanislavCZE1362ŠK Šenov2,51062,0893,0873,0934,0913,0853,515916,585
17Ramian, ZdeněkCZE1664TJ Mariánské Hory3,5884,0634,0744,511216,063
18Ryška, JindřichCZE03,5724,0674,5654,06616,065
19Neumann, KarelCZE1356SK Slavia Orlová3,0893,0843,0854,0803,08116,080
20Pirhala, LadislavCZE1385Dynamo DP Ostrava3,01023,0823,0873,0852,5954,0823,016916,082
21Peterek, ZbyněkCZE1380TJ Ostrava3,0962,5853,0883,0922,5944,0863,017116,085
22Ludvová, MarieCZE1591Sokol Vítkovice2,01114,0692,0993,0883,5823,016615,569
23Cieslak, JessicaPOL13123,0765,0483,5813,514715,048
24Kubelka, JaroslavCZE1547TJ Fulnek2,51083,0813,0903,0863,5770,013215,077
25Walach, IvoCZE1244nŠK Šenov3,0802,5942,5963,0863,51023,08615,080
26Cieslak, WaldemarPOL03,5813,0934,0724,013214,572
27Brzyszkowski, RobertPOL03,0834,0734,0893,017714,073
28Kožušník, ZbyněkCZE1250nŠK GOBE Píšť3,01012,0882,0982,5972,5963,510313,588
29Burda, JosefCZE1504Baník Havířov3,0874,5723,57511,072
30Walach, VítCZE0ŠK Šenov2,0902,5952,0984,09210,590
31Třetina, ZdeněkCZE1658TJ Mariánské Hory4,0582,5933,57810,058
32Bohdal, KarelCZE1243nSpartak Bílovec2,51073,5714,07910,071
33Tran, RobinCZE1250nŠachový klub Karviná1,51152,5862,5953,0919,586
34Panek, BartoszPOL15144,0635,0819,063
35Kroliczek, GabrielaPOL15674,0584,5498,549
36Zygma, JiříCZE04,0714,0638,063
37Šumský, MiroslavCZE1119nŠK Šenov3,0913,01082,0938,091
38Langer, RudolfCZE1250nSpartak Bílovec2,01142,01002,01022,01888,0100
39Štefan, AlešCZE1665nSlovan Ostrava4,0703,5717,570
40Černý, JanCZE0ŠK Šenov2,5973,01152,0927,592
41Kaňák, MatyášCZE1292Beskydská šachová škola3,0864,0607,060
42Karásek, JaroslavCZE1637nŠK POGO Budišov n/B.3,5863,51487,086
43Mrázek, RomanCZE1182Rychvaldský SŠ 19453,51003,51567,0100
44Brzyszkowski, ZbigniewPOL02,5872,0992,01966,587
45Babiš, ZdeněkCZE1571nSpartak Bílovec3,0953,5986,595
46Sekanina, PetrCZE1250nSK Slavia Orlová2,51094,01336,5109
47Neděla, AdamCZE1474TJ Slovan Havířov6,0256,025
48Kalkowski, IgorPOL13196,0266,026
49Kubiczek, MichalCZE1250nŠachová akademie Ostrava3,0843,01746,084
50Kympergr, VojtěchCZE1476TJ Spartak Přerov3,0893,01736,089
51Klokner, AlbertCZE0ŠK Šenov4,0972,0916,091
52Pekárek, AlešCZE1694SK Slavia Orlová5,5285,528
53Dziendziel, MateuszPOL11295,5355,535
54Šebesta, JanCZE1504SK Slavia Orlová5,5405,540
55Fojtík, JosefCZE1643nŠK U Freda Darkovičky5,5545,554
56Kaczmarczyk, JakubPOL1667MKS Rokita Brzeg Dolny5,5605,560
57Starosta, MartynaPOL15805,0425,042
58Orzechowski, MichalPOL15875,0555,055
59Chvěja, RomanCZE1608nŠK U Freda Darkovičky5,0725,072
60Smuda, TomaszPOL1228UKS Mat Zabrze-Grzybowice5,0775,077
61Kučera, TomášCZE1411nŠK TJ Dolní Benešov5,0885,088
62Thiel, AntonínCZE1273nSpartak Bílovec2,01133,0905,090
63Kniezková, JitkaCZE1643nBaník Havířov4,5454,545
64Kolařík, TomášCZE1646ŠK Hošťálkovice4,5524,552
65Dworok, MieczyslawCZE1685SK Stonava4,5554,555
66Hýl, MartinCZE1413nŠK Petřvald u NJ4,5564,556
67Kijonka, OndřejCZE1290SK Slavia Orlová4,5644,564
68Cieply, KarolPOL13164,5694,569
69Mrozek, WojciechPOL04,5704,570
70Novák, TomášCZE1035SK Slavia Orlová4,5734,573
71Klega, TomášCZE0ŠK Šenov0,51022,01262,0944,594
72Nezval, FilipCZE1123TJ Slovan Havířov4,51064,5106
73Jančálek, JanCZE1698TJ Vítkov4,51104,5110
74Zdražila, JaromírCZE1506nŠO TJ Velká Polom4,51114,5111
75Warmuž, JiříCZE1683Viktorie Bohumín4,0544,054
76Przybyla, LukasCZE1465Šachový klub Karviná4,0554,055
77Havlík, VlastimilCZE1699Rychvaldský SŠ 19454,0574,057
78Cibulka, MichalCZE1640Slezan Opava4,0624,062
79Alexandr, PetrCZE1681ŠK Bystrc Oilers4,0664,066
80Lipus, DrahomírCZE1568Rychvaldský SŠ 19454,0674,067
81Dolgopolov, OleksandrUKR14054,0684,068
82Oborný, TomášCZE1376TJ Ostrava4,0724,072
83Kašpárek, IvoCZE1618ŠK Slavoj Poruba4,0754,075
84Sulkowski, DawidPOL14664,0774,077
85Mrozek, ZofiaPOL10834,0784,078
86Walaszczyk, MikolajPOL04,0814,081
87Mokroš, RadomírCZE1466nSokol Vítkovice4,0834,083
88Buchta, BartolomějCZE1195Beskydská šachová škola4,0884,088
89Žíla, PavelCZE0Šachový klub Karviná2,0921,01041,01014,092
90Beran, DanielCZE1076nRychvaldský SŠ 19451,0933,01174,093
Mainka, AnnaPOL04,0934,093
92Hvolka, KamilCZE1207nSK Slavia Orlová4,0944,094
93Očko, NikolasCZE0MŠŠ Interchess4,0964,096
94Duda, OndřejCZE1684ŠK 1935 Bolatice4,01164,0116
95Bulenda, RafalPOL1325LKS Tworków4,01194,0119
96Káňa, ZdeněkCZE1675Tatra Kopřivnice4,01204,0120
97Strachota, JanCZE1529nŠK GOBE Píšť4,01234,0123
98Benek, JiříCZE1317nŠK TJ Dolní Benešov4,01254,0125
99Wojtek, GrzegorzPOL1086LKS Tworków4,01264,0126
100Řičica, LubomírCZE1622nŠK Hodonín4,01274,0127
101Petřik, AlfredCZE1688SK Kravaře4,01344,0134
102Piechota, KamilPOL1367UKS Ognisko Rydułtowy4,01354,0135
103Bharadwaj, AjrunIND04,01364,0136
104Nezval, PetrCZE1147nTJ Slovan Havířov4,01374,0137
105Binar, VítězslavCZE1320nOrel Opava4,01384,0138
106Gadas, LukášCZE1531ŠK Rajnochovice4,01394,0139
107Glabasňa, TomášCZE1532nSK Kravaře4,01404,0140
108Kula, TomaszPOL0KS Roszada Żory4,01414,0141
109Lacina, JosefCZE1293nŠK Dubňany4,01424,0142
110Mladějovský, MiroslavCZE1682nSlovan Ostrava3,5783,578
111Barčik, PeterCZE0TJ Mariánské Hory3,5803,580
112Němec, DanielCZE1447nSokol Polanka n/O3,5813,581
113Matušík, OndřejCZE1129Beskydská šachová škola3,5823,582
114Kutálková, ŠárkaCZE1557Šachový klub Karviná3,5843,584
115Lasák, PetrCZE03,5923,592
116Mika, OndřejCZE1024nSK Slavia Orlová3,5993,599
117Mika, TiborCZE1110nSK Slavia Orlová3,51013,5101
118Tomanec, SamuelCZE1011SK Slavia Orlová3,51043,5104
119Ferenc, DenisCZE03,51053,5105
120Roček, TomášCZE1289SK Slavia Orlová3,51063,5106
121Palarčík, MatějCZE03,51073,5107
122Nezval, JiříCZE1297TJ Slovan Havířov3,51463,5146
123Blokscha, VladimírCZE1331nŠK TJ Dolní Benešov3,51503,5150
124Vojvodík, RobertCZE1350nOrel Opava3,51533,5153
125Konderla, MatejCZE10943,51543,5154
126Slanina, MaxmiliánCZE1668nŠK TJ Dolní Benešov3,51573,5157
127Byma, MichaelCZE0ŠO TJ Velká Polom3,51603,5160
128Jeziorski, PavelPOL0LKS Tworków3,51613,5161
129Hlubek, JanCZE03,0793,079
130Miklosz, MichaelCZE1348TJ Ostrava3,0803,080
131Adamčík, JanCZE1361nRychvaldský SŠ 19453,0843,084
Hotárek, JaroslavCZE1601Slovan Ostrava3,0843,084
133Hýl, JanCZE1627nŠK Petřvald u NJ3,0853,085
134Jašurek, FilipSVK0TJ Caissa Čadca3,0873,087
135Kuligová, PetraCZE03,0903,090
136Pospíšil, TomášCZE03,0923,092
137Teper, JosefCZE03,0943,094
138Valovič, VojtěchCZE0ŠK Šenov2,01281,0963,096
139Šerek, OndřejCZE1689TJ Ostrava3,0983,098
140Nebor, DominikCZE1372nSpartak Bílovec3,01003,0100
141Matějka, FrantišekCZE1570SK Slavia Orlová3,01033,0103
142Kováč, LadislavCZE1244Spartak Bílovec3,01043,0104
143Štefaník, PetrCZE1434Tatra Kopřivnice3,01053,0105
144Roček, LukášCZE1108SK Slavia Orlová3,01093,0109
145Demková, EsterCZE1215SK Slavia Orlová3,01103,0110
146Lach, AlicjaPOL0Wodzislaw3,01113,0111
147Beran, Luděk st.CZE0Rychvaldský SŠ 19453,01123,0112
148Roček, MatyášCZE1118SK Slavia Orlová3,01133,0113
149Říman, NatanCZE0Orlová3,01143,0114
150Lach, BeniaminPOL0Wodzislaw3,01163,0116
151Mrázek, Roman st.CZE0Rychvaldský SŠ 19453,01183,0118
152Gemsová, TerezaCZE1387ŠK TJ Dolní Benešov3,01643,0164
153Křefký, JakubCZE1186ŠK TJ Dolní Benešov3,01673,0167
154Moravec, JindřichCZE1601nŠK U Freda Darkovičky3,01703,0170
155Kopecký, MatějCZE1287Zbrojovka Vsetín3,01723,0172
156Kampík, DavidCZE1329nŠK 1935 Bolatice3,01753,0175
157Strachota, TomášCZE1115nBeskydská šachová škola3,01763,0176
158Kraus, RudolfCZE1080nSlavoj Český Těšín3,01783,0178
159Hampl, PavelCZE1498nŠO TJ Velká Polom3,01793,0179
160Polka, BohumilCZE1606Baník Havířov2,5882,588
161Hečko, MiloslavCZE1362Baník Havířov2,5892,589
162Lička, RadekCZE1497TJ Mariánské Hory2,5922,592
163Trifonov, DanielCZE1244nTJ Nový Jičín2,51102,5110
164Buchtová, ViktorieCZE0Beskydská šachová škola2,51192,5119
165Bierski, RadimCZE0SK Slavia Orlová2,51202,5120
166Říman, DavidCZE0Orlová2,51212,5121
167Peřina, StanislavCZE1569nSK Kravaře2,51812,5181
168Pastuszka, IgorPOL1044K.Sz. Zefir Boguszowice2,51832,5183
169Kopecký, MichalCZE0TJ Hradec n/Moravicí2,51842,5184
170Skuplík, JaroslavCZE1554nSK Kravaře2,51852,5185
171Tlon, MichalPOL1070LKS Tworków2,51862,5186
172Hradil, JiříCZE0Rychvaldský SŠ 19452,0912,091
173Wodrich, MichaelGER0SC Doppelbauer Brambauer2,0982,098
174Novotný, LiborCZE02,01002,0100
Oborný, StanislavCZE1083nTJ Ostrava2,01002,0100
176Píša, LubomírCZE1573TJ Studénka2,01122,0112
177Bierski, JiriCZE1090nSK Slavia Orlová2,01222,0122
178Říman, AronCZE0Orlová2,01232,0123
179Špirka, JonášCZE0Orlová2,01242,0124
180Sekyra, VojtěchCZE1100nSK Slavia Orlová2,01252,0125
181Cichoň, WeronikaPOL0Jastrzebie Zdroj2,01272,0127
182Měřva, MarekCZE0SK Slavia Orlová2,01292,0129
183Kula, AnnaPOL0KS Roszada Żory2,01872,0187
184Křefký, OndřejCZE1067nŠK TJ Dolní Benešov2,01892,0189
185Bitta, OndřejCZE1100nŠK TJ Dolní Benešov2,01902,0190
186Jeziorski, PiotrCZE0LKS Tworków2,01912,0191
187Melecký, MartinCZE1100nŠK TJ Dolní Benešov2,01922,0192
188Moravec, HynekCZE0TJ Hradec n/Moravicí2,01932,0193
189Rosenbaum, DominikCZE0TJ Hradec n/Moravicí2,01942,0194
190Kotas, AdamCZE0Slavoj Český Těšín2,01952,0195
191Stonawski, KrystianCZE1180Slavoj Český Těšín2,01972,0197
192Ruibar, VitCZE0TJ Ostrava1,51011,5101
193Orlík, DavidCZE0Šachová akademie Ostrava1,51031,5103
194Gálová, EvaCZE0SK Slavia Orlová1,51301,5130
195Sobotka, TomasCZE0SK Slavia Orlová1,51311,5131
196Věžníková, AlenaCZE0ŠK Šenov1,0951,095
197Šeděnka, MilanCZE01,01161,0116
198Doležal, DanielCZE0Slavoj Český Těšín1,01981,0198
199Traczyk, KingaPOL0K.Sz. Zefir Boguszowice1,01991,0199
200Kypast, DanielCZE0Šachový klub Karviná0,5940,594
201Polák, MiroslavCZE00,0970,097
202Matějíček, LukášCZE0Baník Havířov0,01020,0102
203Hranoš, MarekCZE1100nŠK TJ Dolní Benešov0,02000,0200