2018



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
06.01. Bílovec 142 FM Burdalev, Kirill CZE 2397  8 z 9  tabulka
27.01. Hrabůvka 106 FM Piesik, Piotr POL 2365  7½ z 9  tabulka
17.02. Rychvald
17.03. Petřvald
24.03. Havířov
07.04. Šenov
21.04. Bohuslavice
248
rapid tour 2018
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2018

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1FMMalík, JanCZE2270TJ Ostrava7,547,0514,54
2IMMichenka, JozefCZE2332Šachový klub HM Ostrava6,587,5314,03
3IMZwardoň, VojtěchCZE2412Beskydská šachová škola7,535,52213,03
4FMMudrák, JosefCZE2279Slavia Kroměříž7,056,01113,05
5Kapusta, PetrCZE2140Slavia Kroměříž6,5126,5913,09
6Havelka, OndřejCZE2088Interchess6,575,52612,07
7Krajina, AlešCZE2118Šachový klub HM Ostrava6,595,52412,09
8FMSobek, JaroslavCZE2234ŠK Karviná6,5115,52812,011
9Štěpán, PatrikCZE2216Beskydská šachová škola6,0176,01812,017
10Trapl, DaliborCZE2133ŠK Loko Praha6,0205,52511,520
11FMČempel, JaroslavCZE2129ŠK Slavoj Poruba5,0546,01411,014
12Zimniok, LubomírCZE2014ŠK Karviná5,0556,02011,020
13Jelínek, MarekCZE2098TJ Ostrava6,0215,03711,021
14Didi, JanCZE2008TJ Ostrava6,0235,03311,023
15FMPacl, VáclavCZE2104TJ Slovan Havířov6,0255,03411,025
16Potomák, VladimírCZE2164ŠK Slavoj Poruba5,5295,52711,027
17Řezníček, MarcelCZE2035ŠKTP Hrabyně6,5134,05910,513
18Cudnik, AndrzejPOL20066,0224,54810,522
19FMBurdalev, KirillCZE2361ŠK Dopravní podnik Praha8,018,01
20FMPiesik, PiotrPOL2371Beskydská šachová škola7,517,51
21FMVrána, FrantišekCZE2256ŠK Staré Město7,527,52
GMGlek, IgorGER24287,527,52
23IMVesselovsky, SergueiCZE2332Beskydská šachová škola7,047,04
24FMCaletka, RadomírCZE2291ŠK Slavoj Poruba7,067,06
GMVelička, PetrCZE2429Šachový klub HM Ostrava7,067,06
26Mrva, MarekCZE2179TJ Ostrava6,586,58
27IMMroziak, MaciejPOL23976,5106,510
28Václavík, MartinCZE2121ŠK Slavoj Poruba6,5146,514
29IMNeděla, VlastimilCZE2325TŽ Třinec6,0106,010
30FMLys, JosefCZE2098Sokol Dobrá6,0126,012
31Walter, SzymonPOL2246UKS 21 Podlesie6,0136,013
32Bolacký, JiříCZE2251ŠK Slavoj Poruba6,0156,015
FMRabatin, JakubCZE2254Beskydská šachová škola6,0156,015
34Kuchar, MatejCZE2058Beskydská šachová škola6,0166,016
IMKlíma, LukášCZE2312ŠK Slavoj Poruba6,0166,016
36Šplíchal, StanislavCZE2176TJ Ostrava6,0186,018
37Očkay, TomášCZE2108ŠK Slavoj Poruba6,0196,019
38Šrámek, VojtěchCZE2159SK Slavia Orlová5,5235,523
39Weissmann, LukášCZE2160Beskydská šachová škola5,5305,530
40Beneš, MiroslavCZE2021Slavia Kroměříž5,5315,531
41Kuchař, MatějCZE2058Beskydská šachová škola5,5325,532
42Slavinský, RostislavCZE2033TJ Nový Jičín5,5345,534
43Šrámek, OndřejCZE2043SK Slávia Orlová5,0315,031
44Gnida, PatrikCZE2170SK Řetězárna Česká Ves5,0365,036
45Holý, FilipCZE2011TJ Sokol Plzeň-Letná5,0395,039
46Malinovský, PetrCZE2001Lokomotiva Krnov5,0415,041
47Chlevišťan, JakubCZE2103ŠK Slavoj Poruba5,0425,042
48Šnyta, ZdeněkCZE2054ŠKTP Hrabyně5,0445,044
49Trombík, KarelCZE2033Šachový klub HM Ostrava4,5544,554
50Káňa, PavelCZE2027ŠK Karviná4,5684,568
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Urbaník, LukášSVK1961TJ Slávia CAISSA Čadca5,0517,0712,07
2Neumann, FilipCZE1814SK Slavia Orlová5,5356,01911,519
3Staněk, StanislavCZE1875Jezdci Jundrov5,0526,01711,017
4Hyrš, MartinCZE1933ŠK Duras BVK6,0245,03811,024
5Dostál, RadimCZE1943ŠK Slavoj Poruba6,0285,03511,028
6Valenčík, JozefCZE1983TJ Slovan Havířov5,0385,53010,530
7Petrov, BogoljubCZE1860ŠK Hošťálkovice6,0264,06510,026
8Balogh, MilanCZE1844TJ Ostrava4,5785,0409,540
9Broskevič, LumírCZE1741ŠK Šenov5,0644,5499,549
10Kondula, DominikCZE1757ŠK Slavoj Poruba4,0865,0429,042
11Špála, JiříCZE1863TJ Ludgeřovice5,0434,0639,043
12Kriebel, RudolfCZE1850ŠK TJ Dolní Benešov5,0474,0669,047
Kozelský, MarekCZE1963ŠK Šenov4,5714,5479,047
14Tyleček, DrahomírCZE1838TJ Ostrava5,0604,0609,060
15Cyroň, KarelCZE1800ŠK Hošťálkovice5,0624,0759,062
16Petrov, NikolajCZE1735ŠK Šenov5,0583,5858,558
17Tkadleček, PetrCZE1780TJ Frenštát pod Radhoštěm4,5754,0748,574
18Opluštil, JiříCZE1763Spartak Bílovec4,0894,0688,068
19Nešpor, IvanCZE1726ŠK Šenov4,5763,5768,076
20Sowa, WiktoriaPOL1908UKS Rodło Opole6,0276,027
21Cvik, ŠtěpánCZE17995,5295,529
22Čáp, ŠimonCZE1824VOKD Poruba5,5335,533
23Vlachopulos, GeorgisCZE1846Lokomotiva Krnov5,5365,536
24Vinklárek, RobertCZE1821TJ Nový Jičín5,5375,537
25Halacz, MartinCZE17385,0325,032
26Miča, MarekCZE1997Beskydská šachová škola5,0395,039
27Oborný, TomášCZE1755TJ Ostrava5,0405,040
28Šrámek, TomášCZE1945Viktorie Bohumín5,0415,041
29Nováček, PavelCZE1947TJ Mariánské Hory5,0445,044
30Maňuch, MiroslavCZE1751nŠK Slavoj Poruba5,0455,045
31Jaššo, SlavomírCZE1837ŠK POGO Budišov n/B.5,0505,050
32Bergloviec, JanCZE1919ŠK POGO Budišov n/B.5,0535,053
33Ludvíček, JosefCZE1741SK Boršice5,0575,057
34Papán, CyrilCZE1917TJ Nový Jičín5,0595,059
35Vihnár, MilanCZE1875HTJ Odra Ostrava5,0615,061
36Dostál, PetrCZE1870ŠK Slavoj Poruba5,0655,065
37Bienek, PetrCZE1864TJ Nový Jičín5,0665,066
38Šíma, NikolaCZE1751TJ Mariánské Hory4,5464,546
39Šálek, JosefCZE1740nSlovan Ostrava4,5504,550
40Halámka, PavelCZE1758nSlovan Ostrava4,5514,551
41Šoki, ZdeněkCZE1829nSokol Vítkovice4,5584,558
42Stračánek, JaroslavCZE1814ŠK Slavoj Poruba4,5724,572
43Fiala, RadovanCZE1802ŠK Hošťálkovice4,5734,573
44Bárta, JanCZE1914nŠK Slavoj Poruba4,5744,574
45Gajda, RostislavCZE1807VOKD Poruba4,5804,580
46Albertovič, LukášCZE1891ŠK Slavoj Poruba4,5814,581
47Vránová, ZdeňkaCZE1976ŠK Staré Město4,0614,061
48Herman, PavelCZE1769Dynamo DP Ostrava4,0674,067
49Hurta, JiříCZE1808Šachový klub HM Ostrava4,0704,070
50Folwarczný, JiříCZE1822ŠK Karviná4,0844,084
51Oborný, LuborCZE1907ŠK Slavoj Poruba4,0854,085
52Vlček, AntonínCZE1782TJ Vítkov4,0874,087
53Folta, FrantišekCZE1742TJ Nový Jičín4,0964,096
54Mladějovský, MiroslavCZE1707nSlovan Ostrava3,0913,091
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Bayer, VlastimilCZE1684Slovan Ostrava5,0634,5529,552
2Štefaník, MarekCZE1640TJ Ostrava5,0564,5569,556
3Šerek, OndřejCZE1660TJ Fulnek5,0484,0729,048
4Macura, JiříCZE16473,51025,0438,543
5Šíma, PatrikCZE1657TJ Ludgeřovice3,51044,5578,057
6Cibulka, MichalCZE1562Slezan Opava4,01014,0648,064
7Třetina, ZdeněkCZE1623TJ Mariánské Hory4,0974,0738,073
8Schoffer, MartinCZE1609ŠK Šenov5,0462,5987,546
9Ramian, ZdeněkCZE1652TJ Mariánské Hory4,0903,5797,579
10Zborovský, MartinCZE0TJ Nový Jičín3,51073,5817,081
11Bošňák, OndrejCZE1462VOKD Poruba3,51143,5837,083
12Malina, RomanCZE1598ŠK Slavoj Poruba4,0923,0877,087
13Machura, JaroslavCZE14214,0993,0897,089
14Zygma, JiříCZE15273,01183,5826,582
15Peterek, ZbyněkCZE1430TJ Ostrava3,01213,5846,584
16Karásek, JaroslavCZE1568ŠK POGO Budišov n/B.3,51133,0956,595
17Kalkowski, IgorPOL1648UKS 21 Podlesie6,0216,021
18Štefaník, PetrCZE1425Tatra Kopřivnice2,51303,5776,077
19Hruška, StanislavCZE1350ŠK Šenov3,01273,0906,090
20Pirhala, LadislavCZE1386Dynamo DP Ostrava3,01263,0966,096
21Neumann, KarelCZE1317TJ Ostrava3,51152,5996,099
22Falhar, BřetislavCZE1232nSpartak Bílovec3,51092,01005,5100
23Novotný, RadimCZE1893nSlavoj Český Těšín5,0455,045
24Krampol, VladimírCZE1699SK Stonava5,0495,049
25Kopecký, MichalCZE1244nTJ Hradec nad Moravicí3,01202,01035,0103
26Chlevišťan, JaromírCZE1468VOKD Poruba3,51051,51045,0104
27Alexandr, PetrCZE1681ŠK Bystrc Oilers4,5534,553
28Matlocha, LubomírCZE1660ŠK Jeseník4,5554,555
29Hlaváček, PetrCZE1770nTJ Polešovice4,5674,567
30Tesárek, AdolfCZE1732nŠO TJ Hradec nad Moravicí4,5694,569
31Kučera, TomášCZE1420ŠK TJ Dolní Benešov4,5704,570
32Klein, JiříCZE1737nTJ Hradec nad Moravicí4,5774,577
33Dobiáš, PatrikCZE04,5794,579
34Kubelka, JaroslavCZE1505TJ Fulnek2,51342,01014,5101
35Paseka, MatyášCZE1501Beskydská šachová škola4,0624,062
36Wojs, AlicjaPOL10954,0694,069
37Lička, DenisCZE1413Beskydská šachová škola4,0714,071
38Smrek, DušanCZE04,0824,082
39Melzer, PetrCZE1671TJ Slovan Havířov4,0834,083
40Peťovský, LudovítCZE1685Slezan Opava4,0884,088
41Bohdal, KarelCZE1296nSpartak Bílovec4,0914,091
42Kula, AnnaPOL04,0934,093
43Kolařík, TomášCZE1642ŠK Hošťálkovice4,0944,094
44Juračák, DavidCZE1074Interchess4,0954,095
45Strýček, OskarCZE04,0984,098
46Matusík, JiříCZE0Beskydská šachová škola4,01004,0100
47Štefan, AlešCZE1655nSlovan Ostrava3,5783,578
48Kaňák, MatyášCZE1416Beskydská šachová škola3,5803,580
49Buchta, LukášCZE1100nBeskydská šachová škola3,5863,586
50Peška, JanCZE1499ŠK Hošťálkovice3,51033,5103
51Vialitchanka, MikalaiBLR1350RCOP3,51063,5106
52Oborný, StanislavCZE1041TJ Ostrava3,51083,5108
53Sudolský, JanCZE1505VOKD Poruba3,51103,5110
54Šeděnka, MilanCZE03,51113,5111
55Kympergr, VojtěchCZE1468TJ Spartak Přerov3,51123,5112
56Raška, VítCZE03,51163,5116
57Vaněk, JakubCZE1056TJ Ostrava3,51173,5117
58Buchta, BartolomějCZE1379Beskydská šachová škola3,0883,088
59Cieply, KrzysztofPOL13203,0923,092
60Hotárek, JaroslavCZE1601Slovan Ostrava3,0933,093
61Kubiczek, MichalCZE1174Šachová akademie Ostrava3,0943,094
62Neděla, AdamCZE1410TJ Slovan Havířov3,0973,097
63Bravanský, MichalCZE1337nSpartak Bílovec3,01193,0119
64Kula, TomaszPOL03,01223,0122
65Bravanský, LukášCZE1328Spartak Bílovec3,01233,0123
66Slavík, MiroslavCZE1495nTatran Poštorná3,01243,0124
67Trifonov, DanielCZE1215nTJ Nový Jičín3,01253,0125
68Matusík, OndřejCZE1191Beskydská šachová škola2,51282,5128
69Glacner, KarelCZE1560ŠK Bystrc Oilers2,51292,5129
70Lasák, PetrCZE02,51312,5131
71Mišun, VojtěchCZE0TJ Fulnek2,51322,5132
72Babiš, ZdeněkCZE1570nSpartak Bílovec2,51332,5133
73Šmída, MartinCZE1547ŠK Jeseník2,01022,0102
74Socha, JakubCZE0ZŠ Komenského Bílovec1,01411,01062,0106
75Barčik, PeterCZE1575TJ Marianské Hory2,01352,0135
76Šablatura, MartinCZE02,01362,0136
77Šuchma, JakubCZE1100nTJ Ostrava2,01372,0137
78Matusík, PetrCZE1100nBeskydská šachová škola2,01382,0138
79Króliczek, MartinCZE0TJ Nový Jičín2,01392,0139
80Kožušník, ZbyněkCZE1264nŠK Píšť1,51051,5105
81Růčka, PavelCZE0gym. M.Koperníka Bílovec1,01401,0140
82Langer, TomášCZE0Spartak Bílovec1,01421,0142