2019



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
05.01. Bílovec 148 IM Zwardoň, Vojtěch CZE 2495  8 z 9  tabulka
26.01. Hrabůvka 121 IM Vesselovsky, Serguei CZE 2308  7½ z 9  tabulka
16.02. Rychvald 95 FM Wiewióra, Eneasz POL 2352  7½ z 9  tabulka
16.03. Petřvald 138 Sikora, Jan CZE 2216  8 z 9  tabulka
23.03. Havířov
30.03. Bohuslavice
06.04. Šenov
502
rapid tour 2019
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2019

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Didi, JanCZE2027TJ Ostrava4,5716,0146,566,01523,06
2Vykydal, FrantišekCZE2080ŠK Lokomotiva Brno5,0626,5125,0405,53322,012
3FMČempel, JaroslavCZE2121ŠK Slavoj Poruba5,5405,5255,5225,04421,522
4Krajina, AlešCZE2121Šachový klub HM Ostrava6,5166,0157,0219,52
5IMBureš, JaroslavCZE2393ŠK Slavoj Poruba6,5146,0137,0319,53
6FMSobek, JaroslavCZE2225ŠK Karviná6,0266,0197,0519,05
7IMKlíma, LukášCZE2336ŠK Slavoj Poruba6,5156,0176,5819,08
8Veselý, LiborCZE2210ŠK Slavoj Poruba6,5176,5116,01319,011
9Cieslak, WiktoriaPOL2050MKSz Rybnik5,5416,0166,01817,516
10Raszka, JanuszPOL2099Olimpia Goleszów5,5356,0115,53217,011
11Očkay, TomášCZE2122ŠK Slavoj Poruba4,5765,5306,01716,017
12Olšar, RobinCZE2050Slezan Opava5,0545,0366,02716,027
13IMZwardoň, VojtěchCZE2455Beskydská šachová škola8,017,0415,01
14IMVesselovsky, SergueiCZE2337Beskydská šachová škola7,516,51114,01
FMWiewióra, EneaszPOL2354TJ Slavoj Český Těšín6,587,5114,01
16FMZylka, StanislawPOL2286MKSz Rybnik7,036,5713,53
17FMVrána, FrantišekCZE2265ŠK Staré Město6,567,0413,54
18FMPiesik, PiotrPOL2420Beskydská šachová škola6,5107,0513,55
19GMVelička, PetrCZE2421Šachový klub HM Ostrava7,066,5713,56
20Václavík, MartinCZE2086ŠK Slavoj Poruba7,086,51013,58
21Zpěváková, JanaCZE2062ŠK Staré Město6,0256,5912,59
22FMLys, JosefCZE2134Sokol Brušperk5,5346,5712,07
23FMFiřt, StanislavCZE2195Šachový klub HM Ostrava5,5336,01811,518
24Židek, VáclavCZE2170ŠK Slavoj Poruba6,0215,52111,521
25IMMichenka, JozefCZE2280Šachový klub HM Ostrava5,0576,01211,012
26Polczyk, MikolajPOL2040UKS Ognisko Rydułtowy5,5385,52311,023
27Řezníček, MarcelCZE2059ŠKTP Hrabyně5,0515,52710,527
28Valenčík, JozefCZE2086TJ Slovan Havířov4,5685,52810,028
29Káňa, PavelCZE2013Šachový klub Karviná5,0375,04210,037
30Jelínek, MarekCZE2104TJ Ostrava4,5675,0419,541
31Sikora, JanCZE2168TŽ Třinec8,018,01
32FMRabatin, JakubCZE2319Beskydská šachová škola7,527,52
FMMrázek, LumírCZE2376Slavoj Český Těšín7,527,52
GMŽilka, ŠtěpánCZE25321. Novoborský ŠK7,527,52
35FMPaszewski, MateuszPOL2333UKS Hetman Częstochowa7,537,53
36GMPlát, VojtěchCZE2552ŠK JOLY Lysá nad Labem7,037,03
37FMBřečka, IvanCZE2319TJ Ostrava7,047,04
Roubalík, JakubCZE2412ŠK Duras BVK7,047,04
39FMTymrakiewicz, RafalPOL2183Zagłębie Dąbrowa Górnicza7,057,05
WGMOlšarová, KarolínaCZE2268SK Slavia Orlová7,057,05
41IMMroziak, MaciejPOL2378SSz Olimpia Goleszów7,077,07
42Gibiec, ErnestCZE2120TJ Slavoj Český Těšín6,566,56
43Korolchuk, NikolavBLR2226Opole6,586,58
44Cieslak, PatrycjuszPOL2020MKSz Rybnik6,596,59
Orzechowski, JacekPOL2136KSz SILESIA Raciborz6,596,59
GMSergeev, VladimirUKR2412ŠK Dopravní podnik Praha6,596,59
47Pilch, RomanCZE2161TŽ Třinec6,5106,510
48GMPacher, MilanSVK2442SK Slovan Bratislava6,5116,511
49Cupek, MartinCZE2052TŽ Třinec6,5126,512
IMPůlpán, JakubCZE24192222 ŠK Polabiny6,5126,512
51Malinowski, DamianPOL2030KSz Silesia Racibórz6,5136,513
Surman, MartinPOL2205Katowice6,5136,513
53Šindler, MichalCZE2232Šachový klub Loko Praha6,0106,010
54Kudla, RichardCZE2062ŠK Slavoj Poruba6,0146,014
55Horváth, TomášCZE2029SK Slavia Orlová6,0166,016
56Miszczak, DariuszPOL2020Rychvaldský spolek šachový 19456,0176,017
57Kuchař, MatějCZE2018Beskydská šachová škola6,0186,018
Gajdoš, DanielCZE2022ŠK Bystrc Oilers6,0186,018
59IMČervený, MartinCZE2346ŠK Duras BVK6,0196,019
60FMWalach, MarcinPOL2305MKSz Rybnik6,0206,020
61Trapl, DaliborCZE2048Šachový klub Loko Praha6,0226,022
62Jireš, JiříCZE2080MKS Vyškov6,0236,023
FMTomaszewski, KacperPOL2295MKSz Rybnik6,0236,023
64FMPacl, VáclavCZE2013TJ Slovan Havířov6,0246,024
65FMMalík, JanCZE2308TJ Ostrava5,5275,527
66FMJedlička, AlešCZE22182222 ŠK Polabiny5,5295,529
67Štěpán, PatrikCZE2234Beskydská šachová škola5,5305,530
68Kopec, LadislavCZE2083TJ Ostrava5,5315,531
69Weissmann, LukášCZE2142Beskydská šachová škola5,5325,532
70Kozel, JiříCZE2121Beskydská šachová škola5,5345,534
71Káňa ml., ZdeněkCZE2159Tatra Kopřivnice5,5365,536
72Beneš, MiroslavCZE2054Slavia Kroměříž5,5375,537
73Sikora, MatoušCZE2016SK Slavia Orlová5,5385,538
74Veselý, MartinCZE2090TJ Ostrava5,0365,036
75Miča, MarekCZE2212Beskydská šachová škola5,0465,046
76Slavinský, RostislavCZE2015TJ Nový Jičín5,0485,048
77Pavera, VítCZE2048Orel Opava5,0565,056
78Gschwendtner, StanislavCZE2025ŠK Kdyně5,0595,059
79Potomák, VladimírCZE2117ŠK Slavoj Poruba4,5454,545
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Cudnik, AndrzejPOL1980Rychvaldský spolek šachový 19455,0505,0386,0156,02122,015
2Cvik, ŠtěpánCZE1823ŠK Šenov4,5695,5296,0195,04521,019
3Oborný, TomášCZE1878TJ Ostrava4,0864,5556,0166,01920,516
4Trombík, KarelCZE1946Šachový klub HM Ostrava5,0534,5685,0385,53620,036
5Krampol, VladimírCZE1717SK Stonava4,0975,0395,5275,05019,527
6Tyleček, DrahomírCZE1824TJ Ostrava4,0855,0405,0435,53919,539
7Štefaník, MarekCZE1828TJ Ostrava6,0205,5246,02517,520
8Špála, JiříCZE1814Šachový klub Ostrava-Jih3,51074,5615,0354,56517,535
9Neumann, FilipCZE1855SK Slavia Orlová5,0605,5266,02016,520
10Zimniok, LubomírCZE1991ŠK Karviná5,5396,0244,54616,024
11Kania, DominikPOL1766KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny5,5284,5565,52515,525
12Hanák, TomášCZE1944Rychvaldský spolek šachový 19454,5735,5285,53415,528
13Dvořák, VladimírCZE1903SK ROŠÁDA Prostějov5,5314,5485,54015,531
14Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice5,0585,0425,54115,541
15Dostál, RadimCZE1973ŠK Slavoj Poruba4,01036,0224,54714,522
16Hyrš, MartinCZE1905ŠK Duras BVK5,0514,5505,05114,550
17Kondula, DominikCZE1764ŠK Slavoj Poruba4,0905,0454,06613,045
18Opluštil, JiříCZE1733TJ Spartak Bílovec4,0915,0503,510412,550
19Hurta, JiříCZE1753Šachový klub HM Ostrava4,5743,5974,55112,551
20Brácha, PavelCZE1829SK ROŠÁDA Prostějov4,5633,5704,56812,563
21Gajda, RostislavCZE1778TJ Ostrava4,0935,0523,07712,052
22Radecki, AdamPOL1846UKS Ognisko Rydułtowy5,0306,02211,022
23Parma, FrantišekCZE1861ŠK Inter-Petrovice4,0656,02610,026
24Gemsa, PavelCZE1890ŠK TJ Dolní Benešov4,5725,0359,535
25Bárta, JanCZE1907nŠK Slavoj Poruba4,0835,0329,032
26Stračánek, JaroslavCZE1779ŠK Slavoj Poruba4,0985,0339,033
27Vránová, ZdeňkaCZE1962ŠK Staré Město4,0745,0469,046
28Crha, BřetislavCZE1740Rychvaldský spolek šachový 19454,0565,0529,052
29Uhlíř, JiříCZE1865ŠK Rajnochovice4,5754,5599,059
30Nešpor, IvanCZE1750ŠK Šenov3,51055,0478,547
31Brzezny, PetrCZE1718Rychvaldský spolek šachový 19455,0483,5748,548
32Brezík, PetrCZE1773Rychvaldský spolek šachový 19453,5715,0548,554
33Panek, BartoszPOL1871UKS Ognisko Rydułtowy4,5734,0558,555
34Petrov, NikolajCZE1765ŠK Šenov4,0884,0588,058
35Bienek, PetrCZE1835TJ Nový Jičín2,01414,5716,571
36Hasinski, KrystianPOL18366,0206,020
37Hasterok, MateuszPOL1869Strzelec Strzelce Opolskie6,0236,023
38Urbaník, LukášSVK1932TJ Slávia CAISSA Čadca6,0246,024
39Olšar, ZdeněkCZE1933SK Slavia Orlová5,5265,526
40Beluská, TerezaCZE1951Beskydská šachová škola5,5315,531
41Pekárek, AlešCZE1873SK Slavia Orlová5,5355,535
42Šrámek, TomášCZE1918SK Slavia Orlová5,5375,537
43Eichler, BřetislavCZE1715Moravská Slavia Brno5,5425,542
Hasík, KarelCZE1848Orel Opava5,5425,542
45Kureš, MichaelCZE1885ŠK Lokomotiva Brno5,5445,544
46Trangoš, MiroslavSVK19985,5455,545
47Funiok, RichardCZE1894Baník Havířov5,0315,031
48Borovička, TomášCZE1802nHTJ Odra Ostrava5,0445,044
49Halámka, PavelCZE1775nSlovan Ostrava5,0495,049
Nováček, PavelCZE1981Šachový klub Ostrava-Jih5,0495,049
51Jureček, DanielCZE1807Orel Opava5,0525,052
52Hlaváček, PetrCZE1767nTJ Polešovice5,0555,055
53Lamper, VlastimilCZE1869ŠK Rajnochovice5,0615,061
Vízner, JaroslavCZE1910Baník Havířov5,0615,061
55Vojvodík, RobertCZE1814Orel Opava5,0645,064
56Jaroš, BohumilCZE1840Šachový klub Ostrava-Jih4,5534,553
57Novotný, RadimCZE1867nSlavoj Český Těšín4,5544,554
58Oleksy, KrzysztofPOL1778MKSz Rybnik4,5604,560
59Szmek, MilanCZE1832SK Slavia Orlová4,5664,566
60Ludvíček, JosefCZE1738SK Boršice4,5704,570
61Maňuch, MiroslavCZE1771nŠK Slavoj Poruba4,5784,578
62Kotlář, JarmilCZE1862ŠK Šenov4,0844,084
63Balogh, MilanCZE1826TJ Ostrava4,0894,089
64Tkadleček, PetrCZE1719TJ Frenštát pod Radhoštěm4,0924,092
65Barteček, LadislavCZE1706Rychvaldský spolek šachový 19453,5723,572
66Rechtenberg, KarelCZE1734Beskydská šachová škola3,5913,591
67Marek, RomanCZE1729TJ Frenštát pod Radhoštěm3,51083,5108
68Kubelka, MartinCZE1859TJ Fulnek3,51093,5109
69Káňa st., ZdeněkCZE1711Tatra Kopřivnice3,51113,5111
70Oborný, LuborCZE1895ŠK Slavoj Poruba3,51143,5114
71Repák, JanCZE1804TJ Ostrava3,51153,5115
72Kovács, ViliamCZE1763Orel Opava3,01223,0122
73Mrázek, RomanCZE1830Šachový klub Karviná1,01351,0135
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Macura, JiříCZE16904,5775,0434,0645,05718,543
2Oborný, StanislavCZE1130TJ Ostrava5,0653,5894,5524,57517,552
3Malina, RomanCZE1537ŠK Slavoj Poruba5,0634,5694,0573,510217,057
4Schoffer, MartinCZE1654ŠK Šenov5,0664,0783,5734,08716,566
5Mrázek, RomanCZE1346SK Slavia Orlová3,01244,5644,0594,56716,059
6Gardian, AdamPOL1696KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny5,5435,5324,54915,532
7Mrozek, ZofiaPOL1236UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0464,0636,02915,029
8Cieslak, JessicaPOL1251MKSz Rybnik3,01333,5923,5754,57114,571
9Machura, JaroslavCZE1399neregistrovaný4,0944,0852,5864,08614,585
10Sputowski, JakubPOL1405AKS Mikołów4,5725,0294,56414,029
11Matlocha, LubomírCZE1647Šachový klub Jeseník4,5674,0615,54314,043
12Peterek, ZbyněkCZE1438TJ Ostrava3,51103,01043,0824,08313,582
13Cieply, KrzysztofPOL1346UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51064,0805,04912,549
14Mrozek, WojciechPOL1109UKS Baszta Wodzisław Śląski4,0794,5544,09112,554
15Kaliszuk, KamilPOL1650UKS Hetman Częstochowa5,5336,51412,014
16Wojs, AlicjaPOL1125UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51174,5624,08912,062
17Buchta, BartolomějCZE1668Beskydská šachová škola4,5804,5663,07812,066
18Bagar, MiroslavCZE1531Sokol Vítkovice4,0814,0684,09312,068
19Lajdamik, AnnaPOL1337KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny4,01004,0764,08212,076
20Pirhala, LadislavCZE1328Dynamo DP Ostrava3,51162,01192,5874,09712,087
21Mainka, AnnaPOL1160UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01253,5905,05311,553
22Karalchuk, AlieksejPOL1442UKS Rodlo Opole5,0416,02811,028
23Kotas, VojtěchCZE0Slovan Ostrava4,0834,0693,010611,069
24Hruška, StanislavCZE1293ŠK Šenov2,01422,01173,0804,09511,080
25Buchta, LukášCZE1461Beskydská šachová škola4,0993,5953,07910,579
26Lajdamik, GrzegorzPOL0KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny3,51124,0863,010810,586
27Lajdamik, KingaPOL1131AKS Mikołów3,01323,5964,09810,596
28Bialik, NikodemPOL1425UKS Rodlo Opole5,0345,05510,034
29Jaromin, MichalPOL15655,0475,04710,047
30Buchtová, ViktorieCZE1158Beskydská šachová škola3,01284,0823,08510,082
31Stypka, SebastianPOL1245UKS Rodlo Opole4,5585,0449,544
32Tomanec, SamuelCZE1087SK Slavia Orlová4,5815,0569,556
33Kubelka, JaroslavCZE1432TJ Fulnek2,51363,01014,0969,596
34Kubik, RafalPOL1329UKS Ognisko Rydułtowy4,5534,5799,053
35Moczala, MajaPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01263,01023,01119,0102
36Sudolský, JanCZE1417VOKD Poruba3,51202,51123,01129,0112
37Lach, AlicjaPOL1035UKS Baszta Wodzisław Śląski3,5945,0608,560
38Witczak, BorysPOL0UKS Hetman Częstochowa4,0754,5788,575
39Gadas, LukášCZE1505ŠK Rajnochovice4,5794,0778,577
40Neumann, KarelCZE1338TJ Ostrava3,01273,5882,0898,588
41Ludvová, MarieCZE1591Sokol Vítkovice3,01031,5934,0948,593
42Cyroň, KarelCZE1679ŠK Hošťálkovice4,0874,0608,060
43Ramian, ZdeněkCZE1639Šachový klub Ostrava-Jih3,51184,5708,070
44Cieslak, WaldemarPOL0MKSz Rybnik2,51342,5883,01168,088
45Kožušník, ZbyněkCZE1256nŠachový klub Píšť3,01082,0923,01138,092
46Brückmann, Jan GregorCZE1155SK Slavia Orlová3,5764,0997,576
47Strýček, OskarCZE1250nOnline Aréna2,01405,0587,058
48Beran, DanielCZE1129Rychvaldský spolek šachový 19453,0834,0927,083
49Glacner, KarelCZE1474ŠK Bystrc Oilers3,01314,0877,087
50Sakaev, KonstantinCZE0TJ Ostrava3,01064,0907,090
51Chlevišťan, JaromírCZE1393VOKD Poruba4,01013,01097,0101
52Zmelty, DavidCZE1376Beskydská šachová škola3,0993,51056,599
53Kroliczek, GabrielaPOL1654MKSz Rybnik6,0216,021
54Kozak, KamilPOL0UKS Rodlo Opole3,01073,0816,081
55Šumský, MiroslavCZE1123nŠK Šenov3,0843,01106,084
56Rusz, JanCZE1676SK Bystřice nad Olší5,5305,530
57Vaněk, JakubCZE1028TJ Ostrava2,01443,5935,593
58Kosňovský, RadimCZE1561Rychvaldský spolek šachový 19455,0375,037
59Parma, JanCZE05,0395,039
60Warchol, KamilPOL1668Akademia Szachowa Gliwice5,0485,048
61Šebesta, JanCZE1672SK Slavia Orlová5,0595,059
62Jendrowiak, MaciejPOL1283MKSz Rybnik5,0625,062
63Bierski, JiříCZE1193SK Slavia Orlová5,0635,063
64Vicher, JanCZE0TJ Ostrava2,01453,01105,0110
65Falhar, BřetislavCZE1231nSpartak Bílovec3,01302,01165,0116
66Svozil, JaroslavCZE04,5574,557
67Alexandr, PetrCZE1676ŠK Bystrc Oilers4,5654,565
68Sulkowski, DawidPOL1522UKS Pionier Jastrzębie Zdrój4,5694,569
69Kijonka, OndřejCZE1562SK Slavia Orlová4,5704,570
70Kwiatkowski, ZygmuntPOL1506KSz SILESIA Raciborz4,5724,572
71Syczewski, AnatolijPOL1354Strzelec Strzelce Opolskie4,5734,573
72Pisz, BřetislavCZE1599SK Stonava4,5744,574
73Orzechowski, MichalPOL1615UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój4,5764,576
74Warchol, GrzegorzPOL0KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny4,5774,577
75Walaszczyk, MikolajPOL1180UKS Baszta Wodzisław Śląski4,5824,582
76Zborovský, MartinCZE1244nTJ Nový Jičín2,51382,01154,5115
77Piechota, KamilPOL1554UKS Ognisko Rydułtowy4,0624,062
78Mazurek, PetrCZE04,0674,067
79Stankiewicz, KamilPOL1246UKS Rodlo Opole4,0804,080
80Sieber, BohumilCZE1473SK Slavia Orlová4,0814,081
81Kula, AnnaPOL0MKSz Rybnik4,0844,084
Smuda, TomaszPOL1245MKSz Rybnik4,0844,084
83Čermák, DušanCZE04,0854,085
84Dubový, MarekCZE0Šachový klub Bruntál4,0884,088
85Přikryl, StanislavCZE1616TJ Fulnek4,0954,095
86Bravanský, MichalCZE1358nSpartak Bílovec4,0964,096
87Bulawa, AdamCZE1014SK Slavia Orlová4,01004,0100
88Říman, DavidCZE04,01014,0101
89Kureš, MiroslavCZE1568ŠK Lokomotiva Brno4,01024,0102
90Stypka, TobiaszPOL0UKS Rodlo Opole3,5983,598
91Gruszka, AlešCZE1666SK Slavia Orlová3,51033,5103
92Juračák, DavidCZE1294Interchess3,51043,5104
93Golis, PetrCZE1347nŠachový spolek Polanka3,51133,5113
94Štefaník, PetrCZE1438Tatra Kopřivnice3,51193,5119
95Šeděnka, MilanCZE03,51213,5121
96Růžička, LubomírCZE1216Sokol Vítkovice3,01003,0100
97Dracka, AlexanderSVK03,01053,0105
98Burda, JosefCZE1525Baník Havířov3,01073,0107
99Lach, BeniaminPOL0UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01093,0109
100Palarčík, MatějCZE03,01143,0114
101Revenda, MichalCZE0ŠK Šenov3,01153,0115
102Reszczynski, SzymonPOL03,01173,0117
103Říman, NatanCZE03,01183,0118
104Mrázek st., RomanCZE03,01193,0119
105Vasilnets, MikhailCZE0SK Slavia Orlová3,01203,0120
106Fonš, RudolfCZE1100nŠachová škola Bohumín3,01213,0121
107Říman, AronCZE1250nSK Slavia Orlová3,01223,0122
108Brejcha, LukášCZE1100nŠachová škola Bohumín3,01233,0123
Bohdal, KarelCZE1411nSpartak Bílovec3,01233,0123
110Lipka, RichardCZE0ŠK Šenov3,01243,0124
111Fonšová, AlenaCZE1100nŠachová škola Bohumín3,01253,0125
112Slavíček, DavidCZE0SK Slavia Orlová3,01263,0126
113Thiel, AntonínCZE1278nSpartak Bílovec3,01293,0129
114Štefan, AlešCZE1629nSlovan Ostrava2,51112,5111
115Kula, TomaszPOL0MKSz Rybnik2,51132,5113
116Janes, MartinCZE1386nSpartak Bílovec2,51142,5114
117Vokáč, RadekCZE02,51352,5135
118Kopecký, MichalCZE1250nTJ Hradec nad Moravicí2,51372,5137
119Slavík, MiroslavCZE1510nTatran Poštorná2,51392,5139
120Hradil, JiříCZE1192nRychvaldský spolek šachový 19452,0902,090
121Sekanina, PetrCZE1357SK Slavia Orlová2,0912,091
122Ruibar, VítCZE0TJ Ostrava2,01182,0118
123Lukšová, Elen SofieCZE1100nSK Slavia Orlová2,01272,0127
124Klega, TomášCZE0ŠK Šenov2,01282,0128
125Dzialo, DavidCZE0Šachová škola Bohumín2,01292,0129
126Babcsynski, RobertCZE02,01302,0130
127Jordan, MathiasCZE0Šachová škola Bohumín2,01312,0131
128Koběrský, TobiášCZE0ŠK Šenov2,01322,0132
129Mrůzek, JakubCZE0ŠK Šenov2,01332,0133
130Kotásek, DavidCZE0ŠK Šenov2,01342,0134
131Knettig, MatyášCZE1016nTJ Ostrava2,01432,0143
132Klos, TomášCZE02,01462,0146
133Šuchma, JakubCZE1099nTJ Ostrava1,51471,5147
134Premus, JanCZE01,0941,094
135Kympergr, VojtěchCZE1416TJ Spartak Přerov0,0951,01361,095
136Jelínek, VojtěchCZE0TJ Ostrava1,01201,0120
137Beer, RobinCZE0Šachová akademie Ostrava1,01211,0121
138Szöke, OndřejCZE0SK Slavia Orlová1,01371,0137
139Csonková, NikolCZE0SK Slavia Orlová1,01381,0138
140Novák, VojtěchCZE0Spartak Bílovec1,01481,0148