2020



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
04.01. Bílovec 180 GM Plát, Vojtěch CZE 2553  8 z 9  tabulka
01.02. Hrabůvka 134 GM Plát, Vojtěch CZE 2563  8 z 9  tabulka
15.02. Rychvald 118 IM Piesik, Piotr POL 2304  7½ z 9  tabulka
07.03. Petřvald
21.03. Havířov
04.04. Bohuslavice
25.04. Šenov
432
rapid tour 2020
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy

Výsledky Rapid tour 2020

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1FMBřečka, IvanCZE2319TJ Ostrava6,5187,076,5520,05
2IMVesselovsky, SergueiCZE2311Beskydská šachová škola6,5156,0147,0319,53
3Krajina, AlešCZE2168Šachový klub HM Ostrava6,0245,5296,51018,010
4IMMichenka, JozefCZE2293Šachový klub Ostrava-Jih6,0206,0276,01318,013
5Jelínek, MarekCZE2109TJ Ostrava5,0666,0226,5717,57
6Didi, JanCZE2043TJ Ostrava5,0695,5336,51217,012
7FMČempel, JaroslavCZE2033ŠK Slavoj Poruba4,5836,0246,01416,514
8GMPlát, VojtěchCZE2589ŠK JOLY Lysá nad Labem8,018,0116,01
9Řezníček, MarcelCZE2019ŠKTP Hrabyně5,5425,0435,52416,024
10Neumann, FilipCZE2035TJ Ostrava5,0554,5586,02115,521
11IMPiesik, PiotrPOL2422Beskydská šachová škola7,027,5114,51
12IMBureš, JaroslavCZE2384ŠK Slavoj Poruba7,067,5214,52
13GMSergeev, VladimirUKR2403ŠK Dopravní podnik Praha7,037,0414,03
14IMZwardoň, VojtěchCZE2476Beskydská šachová škola6,5127,0313,53
15IMKlíma, LukášCZE2353ŠK Slavoj Poruba7,086,51013,58
16FMSobek, JaroslavCZE2244Šachový klub Karviná6,0307,0413,04
17Židek, VáclavCZE2146ŠK Slavoj Poruba6,0257,0613,06
18FMTymrakiewicz, RafalPOL2254Zagłębie Dąbrowa Górnicza6,0236,5912,59
19FMBurdalev, KirillCZE2396ŠK Dopravní podnik Praha6,0266,51112,511
20Trapl, DaliborCZE2034Šachový klub Loko Praha6,5176,01912,517
21FMMalík, JanCZE2311Šachový klub HM Ostrava5,0567,0512,05
22Kudla, RichardCZE2038ŠK Slavoj Poruba5,5306,5812,08
23FMLys, JosefCZE2152Sokol Brušperk6,0326,01512,015
24Václavík, DavídCZE2040ŠK Slavoj Poruba5,5326,01611,516
25Mrva, MarekCZE2128TJ Ostrava6,0295,53411,529
26Raszka, JanuszPOL20836,0315,53511,531
27Samborski, HenrykPOL2086UKS Ognisko Rydułtowy6,0165,03811,016
28Starosta, MartynaPOL2019UKS Rodlo Opole5,0745,04110,041
29Dostál, RadimCZE2011ŠK Slavoj Poruba5,5494,55410,049
30GMPolák, TomášCZE2548Moravská Slavia Brno7,027,02
31IMMurdzia, PiotrPOL2423ŠK Slavoj Poruba7,047,04
32IMZpěvák, PavelCZE2347ŠO Kunovice7,057,05
33GMPacher, MilanSVK2402SK Slovan Bratislava7,077,07
34Wisniewski, MichalPOL2127Strzelec Strzelce Opolskie7,087,08
35IMSosna, JanCZE2346TJ Vlčnov7,097,09
36Václavík, MartinCZE2064ŠK Slavoj Poruba7,0107,010
37Polczyk, MikolajPOL2136UKS Ognisko Rydułtowy7,0117,011
38Orzechowski, JacekPOL2164KSz SILESIA Raciborz6,566,56
39Sikora, JanCZE2181TŽ Třinec6,596,59
40FMRawicz, KarolPOL2225Stowarzyszenie Gminy Pawłowice6,5126,512
41Razin, VadimUKR2428Sv Esens6,5136,513
42Veselý, LiborCZE2211ŠK Slavoj Poruba6,5146,514
43Milat, PatrikCZE2045ŠK Slavoj Poruba6,5166,516
44WGMSikorová, OlgaCZE2198TŽ Třinec6,0156,015
45Veselý, MartinCZE2086TJ Ostrava6,0176,017
46FMFiřt, StanislavCZE2190Šachový klub HM Ostrava6,0186,018
47Roubalík, JakubCZE2408ŠK Duras BVK6,0196,019
48FMVrána, FrantišekCZE2247ŠK Staré Město6,0206,020
49Hasterok, MateuszPOL2029Strzelec Strzelce Opolskie6,0216,021
FMRabatin, JakubCZE2278Beskydská šachová škola6,0216,021
51Danada, TomášSVK22776,0226,022
52WFMNikanova, EkaterinaBLR2120Junior Banská Bystrica6,0236,023
53WFMZpěváková, JanaCZE2106ŠK Staré Město6,0276,027
54Frank, AdamCZE2221Beskydská šachová škola6,0286,028
55Kolasinski, KrzysztofPOL21136,0336,033
56Nytra, OndřejCZE2062Beskydská šachová škola6,0346,034
57Banasik, KrzysztofPOL22046,0366,036
58Vysoglad, PetrCZE2056Tatra Kopřivnice5,5315,531
59Vykydal, FrantišekCZE2028ŠK Lokomotiva Brno5,5345,534
60FMMudrák, JosefCZE2255Slavia Kroměříž5,5375,537
61Miča, MarekCZE2230Beskydská šachová škola5,5385,538
62Šindler, MichalCZE2119Šachový klub Loko Praha5,5405,540
63FMPacl, VáclavCZE2042TJ Slovan Havířov5,5415,541
64Zimniok, LubomírCZE2046Šachový klub Karviná5,5455,545
65Štukner, ŠimonCZE2181ŠK Slavoj Poruba5,5465,546
66Malinovský, PetrCZE2091Lokomotiva Krnov5,5475,547
67Káňa, PavelCZE2015Šachový klub Karviná5,5535,553
68Olchowy, TadeuszPOL20345,0475,047
69Cichon, MichalPOL2038KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny5,0595,059
70WFMSvobodová, MichaelaCZE2015Jezdci Jundrov5,0605,060
71Očkay, TomášCZE2140ŠK Slavoj Poruba5,0645,064
72Posluszny, TomaszPOL2041MKSz Rybnik5,0655,065
73Cieslak, WiktoriaPOL2044MKSz Rybnik4,5874,587
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Štefaník, MarekCZE1889Tatra Kopřivnice5,5396,5136,01918,013
2Urbaník, LukášSVK1880TJ Slávia CAISSA Čadca5,0816,0266,51117,511
3Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice4,51005,0525,53715,037
4Špála, JiříCZE1797Šachový klub Ostrava-Jih4,5905,0485,04014,540
5Broskevič, LumírCZE1709ŠK Šenov4,01085,0545,03914,039
6Zielinski, AndrzejPOL1745Zywiec4,01125,0495,04614,046
7Opluštil, JiříCZE1743TJ Spartak Bílovec4,5984,5644,55513,555
8Myška, DušanCZE1726nBystřice p/H4,01143,5945,04512,545
9Hyrš, MartinCZE1894ŠK Duras BVK5,5396,02211,522
10Hasinski, KrystianPOL1791TS Kuznia Rybnik5,0766,01711,017
11Chliapas, NikosCZE1971Šachový klub HM Ostrava5,5545,52611,026
12Cudnik, AndrzejPOL1985Rybnik5,5445,53311,033
13Vinklárek, RobertCZE1836TJ Nový Jičín5,5525,54011,040
14Ulrych, WojciechPOL1816Eurobeskidy4,5706,01810,518
15Cvik, ŠtěpánCZE1843ŠK Šenov5,0625,52510,525
16Vízner, JaroslavCZE1896Baník Havířov5,0775,52910,529
17Miszczak, DariuszPOL1994Rybnik4,5825,53210,032
18Cyroň, KarelCZE1733ŠK Hošťálkovice5,0805,05010,050
19Tyleček, DrahomírCZE1788TJ Ostrava5,0555,05310,053
20Repák, JanCZE1703TJ Ostrava4,5965,0449,544
21Brácha, PavelCZE1839SK ROŠÁDA Prostějov4,0855,0439,043
22Cieslar, EugeniuszPOL1700MUKS SZS Cieszyn4,01075,0459,045
23Hurta, JiříCZE1770Šachový klub HM Ostrava4,5884,5629,062
24Bienek, PetrCZE1830TJ Nový Jičín4,5944,5749,074
25Gajda, RostislavCZE1744TJ Ostrava4,5924,0678,567
26Šoki, ZdeněkCZE1825Sokol Vítkovice4,5714,0708,570
27Čujdík, JiříCZE1911SK Stonava6,0236,023
28Vránová, ZdeňkaCZE1987ŠK Staré Město6,0256,025
29Milanowski, JanPOL1787Stowarzyszenie Olimpia Goleszów6,0286,028
30Slavinský, RostislavCZE1974TJ Nový Jičín6,0356,035
31Polaszek, ArkadiuszPOL19025,5275,527
32Tokarský, RadovanCZE1847nDynamo DP Ostrava5,5285,528
33Kondula, LukášCZE1895ŠK Slavoj Poruba5,5355,535
34Wisla, JakubPOL1881Żywiec5,5365,536
Šamu, PavelCZE1922TJ Ostrava5,5365,536
36Sapeta, RobertPOL1895Stowarzyszenie Gminy Pawłowice5,5375,537
37Nováček, PavelCZE1981Šachový klub Ostrava-Jih5,5385,538
38Bergloviec, JanCZE1871ŠK POGO Budišov n/B.5,5435,543
39Gardian, AdamPOL17245,5485,548
40Kureš, MichaelCZE1912ŠK Duras BVK5,5505,550
41Chmelař, ZdeněkCZE1891ŠK Zlín-Malenovice5,5515,551
42Brzezny, PetrCZE1734Rychvaldský spolek šachový 19455,0425,042
43Mwashe, PhilipKEN1756Lighthouse Chess Club5,0445,044
44Borovička, TomášCZE1802nHTJ Odra Ostrava5,0465,046
45Brezík, PetrCZE1747Rychvaldský spolek šachový 19455,0485,048
46Hanák, TomášCZE1931Rychvaldský spolek šachový 19455,0495,049
47Trybus, DanielPOL1973KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD5,0505,050
48Mičák, MiroslavSVK1749ŠK Turie5,0515,051
49Wróbel, MaciejPOL19375,0575,057
50Drabiniok, KazimierzPOL1888Zefir Boguszowice5,0635,063
51Zpěváková, KateřinaCZE1828Dolní Němčí5,0675,067
52Wróbel, EwelinaPOL17245,0685,068
53Jaššo, SlavomírCZE1802ŠK POGO Budišov n/B.5,0705,070
54Króliczek, GabrielaPOL1893MKSz Rybnik5,0725,072
55Krawczyk, FlawianPOL1915SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry5,0735,073
56Kozelský, MarekCZE1983ŠK Šenov5,0785,078
57Sobek, MartinCZE1930Šachový klub Karviná5,0795,079
58Bakalár, JánSVK1885Slovan Rajecké Teplice4,5594,559
59Tkadleček, PetrCZE1737TJ Frenštát pod Radhoštěm4,5614,561
Pirvulescu, AdrianROM1875Bucharest4,5614,561
61Semančík, DavidCZE1862Rychvaldský spolek šachový 19454,5624,562
62Kondula, DominikCZE1722ŠK Slavoj Poruba4,5654,565
63Jaroš, BohumilCZE1820Šachový klub Ostrava-Jih4,5674,567
64Halámka, PavelCZE1796nSlovan Ostrava4,5694,569
65Maňuch, MiroslavCZE1771nŠK Slavoj Poruba4,5854,585
66Sušeň, JaroslavCZE1821TJ Sokol Valašská Bystřice4,01034,0103
67Nešpor, IvanCZE1709ŠK Šenov4,01044,0104
68Kubelka, MartinCZE1860TJ Fulnek4,01054,0105
69Oborný, LuborCZE1911ŠK Slavoj Poruba4,01174,0117
70Folwarczný, JiříCZE1736Šachový klub Karviná4,01184,0118
71Vlček, AntonínCZE1704TJ Vítkov4,01214,0121
72Martinák, TomášCZE1811nTJ Sokol Těrlicko3,5993,599
73Ludvíček, JosefCZE1732SK Boršice3,51343,5134
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovBohuslaviceŠenovcelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Třuslo, TomášCZE1645nDynamo DP Ostrava4,5865,0475,04114,541
2Cieply, KrzysztofPOL1543UKS Baszta Wodzisław Śląski4,01014,5575,53014,030
3Buchta, BartolomějCZE1556Beskydská šachová škola5,0614,5564,06613,556
4Bohdal, KarelCZE1366TJ Spartak Bílovec4,5954,5724,07413,072
5Mainka, AnnaPOL1304UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51364,0885,05112,551
6Moravec, HynekCZE1660TJ Hradec n/Moravicí4,01064,0894,55612,556
7Neumann, KarelCZE1413TJ Ostrava3,51354,0834,07511,575
8Buchta, LukášCZE1467Beskydská šachová škola4,5994,0823,09611,582
9Peterek, ZbyněkCZE1494TJ Ostrava4,01094,0913,58811,588
10Schoffer, MartinCZE1654ŠK Šenov2,51614,0874,55811,058
11Buchtová, ViktorieCZE1288Beskydská šachová škola4,5912,51234,06911,069
12Štefaník, PetrCZE1466Tatra Kopřivnice3,51323,51024,07311,073
13Vodný, AntonínCZE0TJ Spartak Bílovec3,01574,0924,08211,082
14Bošňák, OndrejCZE1462Šachový klub Ostrava-Jih3,51413,51063,58910,589
15Pirhala, LadislavCZE1362Dynamo DP Ostrava3,51383,51103,59210,592
16Šimonová, DeboraCZE1530nTatra Kopřivnice3,51373,51093,59410,594
17Moczala, MajaPOL1250UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01493,5973,59110,091
18Hasinski, SebastianPOL1549TS Kuznia Rybnik5,0714,5639,563
19Mrázek, RomanCZE1511SK Slavia Orlová3,51285,5319,031
20Kostka, JakubCZE1634Slavoj Český Těšín5,0534,0779,053
21Štefan, AlešCZE1634nSlovan Ostrava4,5784,5599,059
22Dylong, AntoniPOL1041Szach Mat Zabrze4,5774,5659,065
23Ludvová, MarieCZE1591Sokol Vítkovice4,01251,01324,0799,079
24Kozelský, RobertCZE0Dynamo DP Ostrava3,01583,01193,01029,0102
25Matlocha, LubomírCZE1647Rychvaldský spolek šachový 19454,01194,5638,563
26Macura, JiříCZE16314,01104,5668,566
27Lach, MarekPOL1346MUKS SZS Cieszyn4,5754,0868,575
28Rychlík, ZdeněkCZE1694Sokol Dobrá4,5934,0798,579
29Tomczyk, PiotrPOL1505MUKS SZS Cieszyn4,5844,0848,584
30Kopecký, MichalCZE1246nTJ Hradec n/Moravicí2,51653,01153,01018,5101
31Kožušník, ZbyněkCZE1134Šachový klub Píšť3,01523,01162,51108,5110
32Wojs, AlicjaPOL1301UKS Baszta Wodzisław Śląski3,51314,5578,057
33Bagar, MiroslavCZE1443Sokol Vítkovice3,5954,5648,064
34Kotas, VojtěchCZE1264nSlovan Ostrava4,01204,0718,071
35Fojtík, JosefCZE1604nŠK U Freda Darkovičky3,51404,5738,073
36Glajc, IreneuszPOL02,51672,51253,01078,0107
37Malina, RomanCZE1524ŠK Slavoj Poruba2,51645,0527,552
38Sakaev, KonstantinCZE1450TJ Ostrava3,5964,0687,568
39Martikán, JiříCZE12493,51464,0787,578
40Navrat, RomanCZE1661ŠK U Freda Darkovičky3,51304,0867,586
41Šumský, MiroslavCZE1228nŠK Šenov3,01144,0847,084
42Machura, JaroslavCZE13783,51333,51057,0105
43Sudolský, JanCZE1441VOKD Poruba3,51443,51087,0108
44Ramian, ZdeněkCZE1621Šachový klub Ostrava-Jih4,01163,01137,0113
45Hruška, StanislavCZE1260ŠK Šenov3,01593,01211,01177,0117
46Beran, DanielCZE1129Rychvaldsky spolek šachový 19453,01603,5956,595
47Havlík, VlastimilCZE1679Rychvaldský spolek šachový 19456,0206,020
48Vaněk, JakubCZE1198TJ Ostrava2,51623,51046,0104
49Kubelka, JaroslavCZE1438TJ Fulnek2,51663,01175,5117
50Chowaniec, ArturPOL1520KS Szachownica Rzeszów5,0425,042
51Jendrowiak, MaciejPOL1439MKSz Rybnik5,0585,058
52Sputowski, JakubPOL1580AKS Mikołów5,0755,075
53Gadas, LukášCZE1505ŠK Rajnochovice4,5604,560
Hasterok, LukaszPOL1571Strzelec Strzelce Opolskie4,5604,560
55Stankiewicz, KamilPOL1246UKS Rodlo Opole4,5684,568
56Vicher, JanCZE1470TJ Ostrava4,5764,576
57Juračák, DavidCZE1371Interchess4,5894,589
58Dracka, AlexanderSVK15984,5974,597
59Kwiatkowski, ZygmuntPOL1579KSz SILESIA Raciborz4,0724,072
60Barteček, LadislavCZE1647Rychvaldský spolek šachový 19454,0764,076
61Mika, AdrianPOL0TS Kuznia Rybnik4,0804,080
Bialik, NikodemPOL1552UKS Rodlo Opole4,0804,080
63Walaszczyk, MikolajPOL1308UKS Baszta Wodzislaw Slaski4,0814,081
Karalchuk, AlieksejPOL1489UKS Rodlo Opole4,0814,081
65Rotter, DominikCZE1100nTŽ Třinec4,0834,083
66Koláček, MiroslavCZE04,0854,085
67Beran, LuděkCZE1260nRychvaldský spolek šachový 19454,0874,087
68Alexandr, PetrCZE1676ŠK Bystrc Oilers4,0904,090
69Kubik, RafalPOL1483UKS Ognisko Rydułtowy4,01024,0102
70Šeděnka, MilanCZE01,51762,51094,0109
71Petrov, NikolajCZE1699ŠK Šenov4,01114,0111
72Šmoková, JanaCZE02,01282,01124,0112
73Jelínek, VojtěchCZE0TJ Ostrava2,01742,01134,0113
Halhoul, AdamPOL1556Muks MDK Śródmieście Wrocław4,01134,0113
75Konšel, FilipCZE04,01154,0115
76Glacner, KarelCZE1479ŠK Bystrc Oilers4,01224,0122
77Kula, AnnaPOL1014Roszada Żory4,01234,0123
78Matusík, OndřejCZE1522Beskydská šachová škola4,01244,0124
79Bayer, VlastimilCZE1682Slovan Ostrava4,01264,0126
80Cieslak, JessicaPOL1364MKSz Rybnik4,01274,0127
81Sikorová, JanaCZE1214TŽ Třinec3,5903,590
82Lach, JózefPOL03,5933,593
Stypka, SebastianPOL1243UKS Rodlo Opole3,5933,593
84Palarčík, MatějCZE03,5983,598
85Drozda, AntonínCZE03,51003,5100
86Prokop, DavidCZE1504nTatra Kopřivnice3,51013,5101
87Holuša, PetrCZE0ŠMKA Kopřivnice 20203,51033,5103
88Janeta, HenrykPOL1202Cieszyn3,51073,5107
89Janes, MartinCZE1379nTJ Spartak Bílovec0,51803,01123,5112
90Babiš, ZdeněkCZE1571nTJ Spartak Bílovec3,51293,5129
91Glajc, NikodemPOL0MUKS SZS Cieszyn3,51393,5139
92Šimčák, KryštofCZE03,51423,5142
93Lajdamik, GrzegorzPOL0KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny3,51433,5143
94Cichon, JuliaPOL0KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny3,51453,5145
95Boff, OndřejCZE1250nTŽ Třinec3,0973,097
96Malik, VojtěchCZE1204nTŽ Třinec3,0983,098
97Sekanina, PetrCZE1344SK Slavia Orlová3,0993,099
98Boff, ArnoštCZE03,01003,0100
99Krišicová, NeliCZE0TŽ Třinec3,01033,0103
100Kostka, JanCZE03,01043,0104
101Mrázek, RomanCZE03,01053,0105
102Šiska, AntonínCZE1250nTŽ Třinec3,01063,0106
103Huvar, JanCZE03,01113,0111
104Wolf, ČestmírCZE0Slovan Ostrava3,01183,0118
105Kozak, KamilPOL0UKS Rodlo Opole3,01203,0120
106Kula, TomaszPOL0Roszada Żory3,01473,0147
107Figa, KarolinaPOL0KSz ZEFIR Boguszowice3,01483,0148
108Káňa, ZdeněkCZE1665Tatra Kopřivnice3,01503,0150
109Lajdamik, KingaPOL1145KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny3,01513,0151
110Kureš, MiroslavCZE1524Šachový klub Lokomotiva Brno3,01533,0153
111Lajdamik, AnnaPOL1259KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny3,01543,0154
112Lach, AlicjaPOL1161UKS Baszta Wodzisław Śląski3,01553,0155
113Kufa, MarianCZE0TJ Hradec n/Moravicí3,01563,0156
114Krišica, LukášCZE1100nTŽ Třinec2,51082,5108
115Boff, VojtěchCZE1178nTŽ Třinec2,51112,5111
116Ferenc, DenisCZE02,51222,5122
117Lička, RadekCZE1396Šachový klub Ostrava-Jih2,51242,5124
118Kondula, TomášCZE02,51262,5126
119Kozohorský, JanCZE1346nŠMKA Kopřivnice 20202,51632,5163
120Gankhuyag, MunkhorgilCZE1385ŠK Rajnochovice2,51682,5168
121Halhoul, KamilPOL0Wroclaw2,51692,5169
122Slavík, MiroslavCZE1486nTatran Poštorná2,51702,5170
123Rebelski, KsaweryPOL0KSz Zefir Boguszowice2,51712,5171
124Farlík, TomášCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,01142,0114
125Malik, RostislavCZE02,01152,0115
126Mladějovský, MiroslavCZE1667nSlovan Ostrava2,01272,0127
127Škulcová, AdélaCZE1011ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova2,01292,0129
128Hasterok, BoguslawPOL1141Strzelec Strzelce Opolskie2,01302,0130
129Teper, JosefCZE02,01312,0131
130Dubový, MarekCZE1561Šachový klub Bruntál2,01722,0172
131Swierczynska, NataszaPOL0Zefir Boguszowice2,01732,0173
132Matusík, PetrCZE1069Beskydská šachová škola2,01752,0175
133Kočvarová, DominikaCZE0Rychvaldský spolek šachový 19451,01161,0116
134Škuta, ValentinaCZE0Rychvaldský spolek šachový 19451,01181,0118
135Škulec, MartinCZE0ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova1,01331,0133
136Kulik, EmiliaPOL0Zefir Boguszowice1,01771,0177
137Gajdoš, MarekCZE0TJ Ostrava1,01781,0178
138Mazurová, ViktorieCZE0TJ Hradec n/Moravicí1,01791,0179
139Kympergr, VojtěchCZE1407TJ Spartak Přerov0,51340,5134